Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

poruka: 24
|
čitano: 11.094
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon".
16 godina
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

U mojim očima Xiaomi je davno broj 1. Cijenim kombinaciju dobre kvalitete i pristupačne cijene.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
36 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

Osim dobrog odnosa uloženo/dobiveno nude puno toga. Razmišljam da uzmem Air Purifer njihov. Naručit ću smart home, čim preselim u novi stan. Kupio već 4 njihova mobitela, svi rade i problem je što žena kaže šta će ti novi, taj ti postojeći super radi. Znači ne kvare se.

Inovativni su čudo. MIUI je odličan, ne štuca i čak na mobitelima od prije 3 godine, oni stalno rade Update. Od onih taskova, da se uključi tad i tad wifi, isključi nešto drug, uključi DND za ove koji nisu u imeniku, pa do toga da malo prije alarma isti možeš izgasiti na notif.panelu, pa scaner kojim možeš pretraživati na netu za iste te stvari, pa prevoditelj na istom, pa scaner imageTOtext, pa djeljenje WIFI šifre preko QR, pa MI Drop, pa security aplikacija, pa MI home aplikacija-za smart home i kamere, ČUDO. Ima toga još dosta i imaju neke stvari i drugi, ali kasne za Xiaomijem uvijek bar godinu dana

Xiaomi rulz
Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

Vidim ima u linksu dosta telefona , ali jel imaju hrv sučelje?

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2018 9:20 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
Xiaomi koristim od Redmi Note 3 i nakon toga samo Xiaomi. Moja cijela obitelj(osim zene) koristi Xiaomi, ali bude i ona kad joj krepa zilavi LG G2 :)
Ja koristim Mi Note 2, stariji klinac Mi A1, mladji klinac Redmi Note 4(snapdragon 625). i uz sve navedeno, imam jos jedan backup phone Redmi Note 4(MTK).
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart

Imaju i hrvatsko sučelje, a za ljubitelje igranja sa "prženjem" novih operativnih sustava može se naći svega. Dakle kome se baš ne sviđa MIUI operativni sustav (ne vidim razlog)

može staviti novi čisti antroid na njega. Samo treba malo škicnuti po forumima.

 

Dan danas koristim Redmi 1s - star nekih 4 godine, probao sam barem 10 operativnih sustava i evoga sada sam na MIUI opet.  Padovi, pao mi je mobitel na asfalt, parket, pločice.... i nikad niti jedan problem dok koristim folije za ekran i onu prozirno gumenu navlaku za stražnji dio uređaja. Uvjeren sam da će jednom otići baterija, a onda ću biti u nedoumici da samo zamjenim bateriju za 3 eura i šibam dalje :-)

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
Xiaomi je puno,puno vise od cetvrtog proizvodaca smartphonea u svijetu
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
floki26 kaže...
Xiaomi je puno,puno vise od cetvrtog proizvodaca smartphonea u svijetu

 Ne mogu se sjetiti što Xiaomi ne proizvodi. Kišobrane, bicikle...pa i kufere ako trebate jedan za bijeg iz Hrvatske.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
Upravo tako,vecina ljudi zna za njihove telefone,tablete i neke sitne gadgete ali proizvode oni puno vis od toga.
Ja sam malo freak na njih pa imam i njihove cetkice (obicne) ,rucnik,cak i kukice za kupaonu...i jos mnogo toga
Kazem freak sam ali za cca 12kn nema sanse da bilo gdje nades tako ugodnu ,laganu i mekanu cetkicu za zube...isto vrijedi i za rucnik i sve ostale stvari
Poanta svega je da sve sto proizvodi i sto sam do sada probao je puno kvalitetnije od proizvoda za istu cijenu u Hr...Mnoge od tih stvari su "nepotrebne" tj ljudi takve sitnice odu u ducan i kupe ali meni ne pada na pamet...
Kada mi nesto zatreba,ako nije hitno,prvo provjerim ima li xiaomi to ,i zatim narucujem...
Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
16 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
Jack Sparrow kaže...

Vidim ima u linksu dosta telefona , ali jel imaju hrv sučelje?

Links ima Xiaomi mobove ali i malo više cijene, u odnosu na recimo nešto jeftiniji NeutrinoMobile/Global verzije imaju Hrvatski meni.

 

https://neutrinomobile.hr/smartphone/brand/xiaomi.html

 

https://www.links.hr/hr/xiaomi-0489#/pageSize=24&viewMode=grid&orderBy=10&pageNumber=1

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

Preporucujete li neki high end Xiaomi smartphone ali da ima fizicke tipke (home, back) umjesto touch-a/kapacitivnih?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart

Jel bas moraju biti fizicke, clicky tipke? Ili mislis da nisu on-screen?

15 godina
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

Imam Redmi note 4 pro i meni je to super mobitel.

Ima FM radio, IR port, veliku memoriju, podržava i memorijske kartice, jaku bateriju,...

Sve u svemu - 5

 

Kad mi krepa stari Samsung S5, umjesto njega ću opet uzet Xiaomi

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

iPhone X je najbolje mobitel ikad.

Darko
 
0 12 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
summus kaže...
floki26 kaže...
Xiaomi je puno,puno vise od cetvrtog proizvodaca smartphonea u svijetu

 Ne mogu se sjetiti što Xiaomi ne proizvodi. Kišobrane, bicikle...pa i kufere ako trebate jedan za bijeg iz Hrvatske.

 http://www.racunalo.com/xiaomi-eco-chain-smartmi-pametna-wc-daska-po-snizenoj-cijeni-na-tomtopu/

12 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart

"iPhone X je najbolje mobitel ikad."

 

 

Znanje o mobitelima isto kao i o pravopisu......

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.5.2018 12:52 (Han).
15 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
KingNothing kaže...

Jel bas moraju biti fizicke, clicky tipke? Ili mislis da nisu on-screen?

 Moraju biti fizicke/clickable tipke.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
10 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
floki26 kaže...
Ja sam malo freak na njih pa imam i njihove cetkice (obicne) ,rucnik,cak i kukice za kupaonu...i jos mnogo toga
Kazem freak sam ali za cca 12kn nema sanse da bilo gdje nades tako ugodnu ,laganu i mekanu cetkicu za zube...isto vrijedi i za rucnik i sve ostale stvari

Kak si uspio nabavit njihovu četkicu za zube? 

 

Mislila sam kupiti Xiaomi mob kad mi krepa Lenovo, pošto sam isprobala note 4x i sviđa mi se, jedini problem je to što koliko vidim ne postoji ni jedan model koji ima ekran 4". Ne znam da li sam previdjela koji, svi koje sam vidjela su najmanje 5" što je meni preveliko. Na kraju ću morat birat između Samsunga i Iphonea 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

Ako nekoga zanima evo kod GBMayNEW007 za kupnju Xiaomi ZSH.COM Towel Youth Series , ispadne 3€, naručio sam fore radi, baš da vidim da li što valja. Veličina je 70x35cm, to je manji ručnik, za ruke/lice. 

Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
T-bone's kaže...

Ako nekoga zanima evo kod GBMayNEW007 za kupnju Xiaomi ZSH.COM Towel Youth Series , ispadne 3€, naručio sam fore radi, baš da vidim da li što valja. Veličina je 70x35cm, to je manji ručnik, za ruke/lice. 

 I ja sam naručio pa javim kad dođe, hvala na promo code!

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
15 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart

Kaka im je sad ovo fora na Gb:

The coupon is only available for new users.

 

Sta ja kao stari korisnik koji im je napravio vec brdo narudzbi nema pravo iskoristit kod ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

 na prvu sam mislio da sam uletio na neki newsbar, a ne na jednu od tema foruma bug.hr-a.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
ddarknessfairyy kaže...
floki26 kaže...
Ja sam malo freak na njih pa imam i njihove cetkice (obicne) ,rucnik,cak i kukice za kupaonu...i jos mnogo toga
Kazem freak sam ali za cca 12kn nema sanse da bilo gdje nades tako ugodnu ,laganu i mekanu cetkicu za zube...isto vrijedi i za rucnik i sve ostale stvari

Kak si uspio nabavit njihovu četkicu za zube? 

 

Mislila sam kupiti Xiaomi mob kad mi krepa Lenovo, pošto sam isprobala note 4x i sviđa mi se, jedini problem je to što koliko vidim ne postoji ni jedan model koji ima ekran 4". Ne znam da li sam previdjela koji, svi koje sam vidjela su najmanje 5" što je meni preveliko. Na kraju ću morat birat između Samsunga i Iphonea 

 https://www.gearbest.com/tooth-care/pp_606397.html?wid=1433363

 

Ovo je realna cijena i tesko da ces povoljnije naci....

 

Sto se mobitela tice ,vec sada, je jako tesko naci neki noviji model od bilo kojeg proizvodaca kojem je dijagonala manja od 5"

Razumijem ja potrebe i vas kojima je 5" preveliko ali nazalost morate znati da ste u velikoj manjini i da ce se svi proizvodaci u buducnosti okretati proizvodnji od 5,5" na vise

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
12 godina
offline
Re: Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smart
AmonZero kaže...

Kaka im je sad ovo fora na Gb:

The coupon is only available for new users.

 

Sta ja kao stari korisnik koji im je napravio vec brdo narudzbi nema pravo iskoristit kod ?

 Fora je u tome da guraju spiku vec mjesec dana kako zele povecati broj korisnika. Zato su sad 90% kupona koji bacaju '' new user '' kuponi. Slozi account i kupi... najmanji problem.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
16 godina
offline
Xiaomi postao četvrti najveći proizvođač smartphon

Meni je svejedno koliki je ekran - ali moj je limit visina mobitela od 145 mm. Više od toga ne idem.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice