Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness naru

poruka: 14
|
čitano: 6.713
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness naru".
15 godina
offline
Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness naru

E ovo bi se moglo i kupiti. Samo da cijena ne bude previsoka, tj. da ga mogu negdje kupiti bez carine i pdv-a da prođem. 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Imam Mi Band 2 i zadovoljan sam sa njim. Uredjaj je neupadljiv, a baterija traje 20-30 dana. Sad je vrijeme da predjem na Mi Band 3. U Republici Srpskoj se carina i PDV plaćaju za uredjaj koji košta preko 150 eura, tako da mi se isplati naručiti iz Kine.
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Box1 kaže...
Imam Mi Band 2 i zadovoljan sam sa njim. Uredjaj je neupadljiv, a baterija traje 20-30 dana. Sad je vrijeme da predjem na Mi Band 3. U Republici Srpskoj se carina i PDV plaćaju za uredjaj koji košta preko 150 eura, tako da mi se isplati naručiti iz Kine.

 U HR sve što se naručuje izvan EU a skuplje je od 22 eura(oko 160 kn) ide carinjenje I pdv😑

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Jbg, do 22 eura te baš ograničavaju. Ako neko živi uz granicu sa BiH, onda se može odlučiti za najam poštanskog pretinca u pošti u BiH, gdje dobijate adresu sa brojem pretinca koji se može koristiti za online kupovinu, a time se dobija pogodnost gdje nema carine i PDV-a do 150 eura.
15 godina
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Box1 kaže...
Jbg, do 22 eura te baš ograničavaju. Ako neko živi uz granicu sa BiH, onda se može odlučiti za najam poštanskog pretinca u pošti u BiH, gdje dobijate adresu sa brojem pretinca koji se može koristiti za online kupovinu, a time se dobija pogodnost gdje nema carine i PDV-a do 150 eura.

 Mobitel sam si naručio iz kine i poslali mi ga sa dhl-om i nije bilo ničega a koštao je 350 eura, mislim da najvjerojatnije ima i neka caka da se ovo naruči pa da se nema posla da carinom samo moram potražiti

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Sve zavisi od carinika. Kad mu se ne radi, onda on i ne vrši procjenu pošiljke, odnosno procjeni da nije za carinjenje, ali to je rijetko. Ako imaš nekoga na carini, onda ti on može izuzeti pošiljku. Tako sam se ja par puta pozvao na "dobrog" carinika (15 eura), kad je pošiljka bila veća od 150 eura.
8 godina
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
ivan262 kaže...
Box1 kaže...
Jbg, do 22 eura te baš ograničavaju. Ako neko živi uz granicu sa BiH, onda se može odlučiti za najam poštanskog pretinca u pošti u BiH, gdje dobijate adresu sa brojem pretinca koji se može koristiti za online kupovinu, a time se dobija pogodnost gdje nema carine i PDV-a do 150 eura.

 Mobitel sam si naručio iz kine i poslali mi ga sa dhl-om i nije bilo ničega a koštao je 350 eura, mislim da najvjerojatnije ima i neka caka da se ovo naruči pa da se nema posla da carinom samo moram potražiti

 ako se radi o aliexpressu,onda si valjda naručio od nekog sellera(goldway/mi global store) koji ima opciju eu express,odabereš dhl za dostavu i onda ne šalju u hr direktno iz kine nego prvo ide negdje u eu i onda dalje za hr. 

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Paketi cesto ni ne idu na carinu na otvaranje, pa nema veze kakve je volje carinik :)
15 godina
offline
Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness naru

Ima li igdje kod nas za kupiti uredan, koja je cijena? Kada bi se moglo pojaviti u prodaji kod nas?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Tesko da ces ga naci za negdje za kupit jer ga ni nema nigdje jos, a kamoli za neku normalnu cijenu... Neki su nedavno imali mi band 2 za 300-400 kn :D
7 godina
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Tesko da ces ga naci za negdje za kupit jer ga ni nema nigdje jos, a kamoli za neku normalnu cijenu... Neki su nedavno imali mi band 2 za 300-400 kn :D
15 godina
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
Box1 kaže...
Jbg, do 22 eura te baš ograničavaju. Ako neko živi uz granicu sa BiH, onda se može odlučiti za najam poštanskog pretinca u pošti u BiH, gdje dobijate adresu sa brojem pretinca koji se može koristiti za online kupovinu, a time se dobija pogodnost gdje nema carine i PDV-a do 150 eura.

 Otkad to, ako mislis na ono sto su govorili da će uvesti, to još nije stupilo na snagu...a i pitanje kad će.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness
15 godina
offline
Re: Xiaomi je predstavio i novu Mi Band 3 fitness

Jesi ti naručivao išta preko 90 KM od tada...posto sam ja prije nekih mjesec dana zvao UINO i dobio sam odgovor da je to vraćeno na doradu i da još nije stupilo na snagu. Ali evo poslao sam mail sada pa ćemo da vidimo šta će da odgovore ako uopšte odgovore.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice