Xiaomi predstavio Mi Play i ponovno ušao u Guinnes

poruka: 6
|
čitano: 2.348
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi predstavio Mi Play i ponovno ušao u Guinnes".
8 godina
offline
Xiaomi predstavio Mi Play i ponovno ušao u Guinnes

Na samom rubu smo 2018 a mi play ne dolazi sa pitom? 

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi predstavio Mi Play i ponovno ušao u Gui

Zato kaj ima MTK SOC.

Znači, automatski dolazi sa starijim Androidom i nikad ne dobiva update.

Ali je i jeftiniji od Snapdragon verzije (kad bi postojala), tak da svatko bira kaj mu je važnije.

 

 

Kruha i igala...
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi predstavio Mi Play i ponovno ušao u Guinnes

A zasto bi svaki mobitel koji izade morao imati pitu? Moja kanta ne podrzava dalje od nugata i nevidim uopce potrebu zasto bi i trebao ako mob radi presavrseno bez stekanja, zamrzavanja, lagova i slicno 

 
8 0 hvala 0
Re: Xiaomi predstavio Mi Play i ponovno ušao u Gui
minarelli kaže...

A zasto bi svaki mobitel koji izade morao imati pitu? Moja kanta ne podrzava dalje od nugata i nevidim uopce potrebu zasto bi i trebao ako mob radi presavrseno bez stekanja, zamrzavanja, lagova i slicno 

 

Zato jer u protivnom nisi cool a i tako svaki "ozbiljniji" androidas mora imati zadnju verziju androida na svome smartfon uredjaju od 14,000 kn. Radi svakodnevnog izuzetno zahtjevnog rada i vrlo kompliciranih poslova.

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2018 22:04 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
12 godina
offline
Xiaomi predstavio Mi Play i ponovno ušao u Guinnes

Naravno da smartphone na starijoj verziji OS-a moze sasvim normalno funkcionirati. Sigurnosne zakrpe koje donose nove verzije su tu uglavnom reda radi, a nove funkcionalnosti se u zadnje vrijeme dobivaju na kapaljku.

 

S druge strane, ako kupujem novi uredaj, svakako gledam da je na pocetku podrske, a ne na kraju jer ga planiram koristiti najmanje 4 godine. Tako kada mu istekne sluzbena podrska (na otprilike pola planiranog zivotnog ciklusa) ima sve aktualne funkcionalnosti i sigurnosne zakrpe. Da me se pita, proizvodaci bi trebali biti zakonski natjerani izdavati barem sigurnosne zakrpe 5 godina za sve uredaje (ne samo smartphone), ako vec ne i potpunu podrsku s garancijom. Od USB stickova do frizidera. Podivljali konzumerizam, planirana zastarjelost i brda smeca su se izmakli kontroli davnih dana.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Xiaomi predstavio Mi Play i ponovno ušao u Guinnes

A neznam, meni to recimo uopce nije bitno. Ako je mob brz fluidan i bez bugova moze imati i kit ket meni nebi smetalo.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice