Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1

poruka: 9
|
čitano: 4.798
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1".
12 godina
offline
Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1

Ako ovo bude dobavljivo kod nas za "300 USD" - 2300,00kn to će biti prilično dobra kupnja kako mi se čini.

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1
Nemoj biti naivan
12 godina
offline
Re: Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1
2000kn je redmi note 5 pro, a ovo ce se vjerojatno hvatat 3000kn
What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1

HonorBuy, EU warehouse

8 godina
offline
Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1
Nema NFC znači ni GPay. Ne hvala.
Kažu imat će unlockan BL i Treble podršku. Ekipa sretna vrišti po forumima. Ide gore custom rom bez beda. A nitko ne priča o tome da svi ovi koji otključaju BL i ulizuju se ekipi ne daju i drivere za svoje kamere. Taj software je proprietary i to nitko ne daje. Što mi znači SD845 i kamera od xyz mega pixela kad su slike na custom romu smeće. Niti gcameraMod ne spašava stvar.
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1
izzy007 kaže...
Nema NFC znači ni GPay. Ne hvala.
Kažu imat će unlockan BL i Treble podršku. Ekipa sretna vrišti po forumima. Ide gore custom rom bez beda. A nitko ne priča o tome da svi ovi koji otključaju BL i ulizuju se ekipi ne daju i drivere za svoje kamere. Taj software je proprietary i to nitko ne daje. Što mi znači SD845 i kamera od xyz mega pixela kad su slike na custom romu smeće. Niti gcameraMod ne spašava stvar.

 

no shit sherlock

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
5 godina
protjeran
offline
Re: Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1
izzy007 kaže...
Nema NFC znači ni GPay. Ne hvala.
Kažu imat će unlockan BL i Treble podršku. Ekipa sretna vrišti po forumima. Ide gore custom rom bez beda. A nitko ne priča o tome da svi ovi koji otključaju BL i ulizuju se ekipi ne daju i drivere za svoje kamere. Taj software je proprietary i to nitko ne daje. Što mi znači SD845 i kamera od xyz mega pixela kad su slike na custom romu smeće. Niti gcameraMod ne spašava stvar.

NFC mi je osobno totalno nebitan. Čisto zato, jer uvijek uza sebe moram imati dokument tipa osobna iskaznica, a, ako moram tegliti to, onda mogu tegliti i dodatnu karticu.

Eh,sada, ako uspiju osobnu isto prebaciti na NFC onda je to druga stvar.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 0:59 (Seronja nezauzet).
12 godina
offline
Re: Xiaomi službeno predstavio Pocophone F1
Hornet_93 kaže...
2000kn je redmi note 5 pro, a ovo ce se vjerojatno hvatat 3000kn

 Dobavljivo kod nas sam smatrao tipa sa Geekmaxi ili Honorbuy i sličnog, a ne isključivo u našim trgovinama... No, ako bude i u Tele2 sa recimo 80-100kn doplate uz ugovor što nije nemoguće eto hita... 

Pucaaaajjjj :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice