YouTube ima više od 1,8 milijardi mjesečno aktivni

poruka: 6
|
čitano: 2.820
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube ima više od 1,8 milijardi mjesečno aktivni".
15 godina
neaktivan
offline
YouTube ima više od 1,8 milijardi mjesečno aktivni

TV definitivno više nije glavni izvor informacija . Mladi sve što im treba nalaze na internetu, od zabave preko vijesti pa do školskih sadržaja. Ni mi koji više nismo mladi nismo mnogo drugačiji. Googlea gotovo sve što me zanima a ako mi treba neko instant rješenje sve češće posežem za youtubom. Osobito ako se radi o “ručnom radu”. YouTube je jako dobro razvio algoritam nuđenja sadržaja tako da se čovjek lako  prepusti tome. Moj drug koji je zaista vješt u svim zanatima od dvrodjelskog pa do sme elektronike kroz YouTube je toliko usavršio izradu električnih gitara i pratećih pojačala da je od ciste zafrkancije razvio dobar poslić sa strane. Nažalost 99% od tih gotovo 2 milijarde korisnika gleda gluposti tipa Desposito ili gledaju kako se drugi igraju. 

Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
11 0 hvala 0
10 godina
offline
YouTube ima više od 1,8 milijardi mjesečno aktivni

Ma, kako ne bi bilo porasta korisnika Jubita, kada tamo korisnik sam sebi režiser i voditelj. Nema nikakvog filtera, osim tebe samog.

Dakako ima tamo i puno stvari što me osobno ne zanimaju, al' nikaj zato...meni koristi za muziku, učenje, da pogledam nekaj zanimljivo i tak' to...

 

Neka uvedu pretplatu, pa neka maknu reklame, te da moremo glazbu slušati bez opasnosti da nekaj krademo...

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: YouTube ima više od 1,8 milijardi mjesečno akt
Kako misliš da "krademo" glazbu preko jubitua?
14 godina
offline
YouTube ima više od 1,8 milijardi mjesečno aktivni

U naslovu piše 1,8 milijardi, a u tekstu se dvaput spominje brojka 1,8 milijuna. Popravite.

Tajna velikih bogatstava bez jasnog podrijetla uvijek je u zločinu koji je zaboravljen jer je počinjen propisno. - H. de Balzac
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube ima više od 1,8 milijardi mjesečno akt
ned kaže...

TV definitivno više nije glavni izvor informacija . Mladi sve što im treba nalaze na internetu, od zabave preko vijesti pa do školskih sadržaja. Ni mi koji više nismo mladi nismo mnogo drugačiji. Googlea gotovo sve što me zanima a ako mi treba neko instant rješenje sve češće posežem za youtubom. Osobito ako se radi o “ručnom radu”. YouTube je jako dobro razvio algoritam nuđenja sadržaja tako da se čovjek lako  prepusti tome. Moj drug koji je zaista vješt u svim zanatima od dvrodjelskog pa do sme elektronike kroz YouTube je toliko usavršio izradu električnih gitara i pratećih pojačala da je od ciste zafrkancije razvio dobar poslić sa strane. Nažalost 99% od tih gotovo 2 milijarde korisnika gleda gluposti tipa Desposito ili gledaju kako se drugi igraju. 

 slažem se u potpunosti, ali ne bi bilo loše da kvalitetnije definiraju trend te odvoje zabavu od ostalog na youtube. Isto tako primjećuje se dolazak ljudi koji donedavno nisu imali internet zato takva shithole države kao brazil, indija i sl. dolaze do izražaja. 

6 godina
protjeran
offline
Re: YouTube ima više od 1,8 milijardi mjesečno akt
PzKpfw kaže...

Neka uvedu pretplatu, pa neka maknu reklame, te da moremo glazbu slušati bez opasnosti da nekaj krademo...

 Nakon ovoga mogu lako zaključiti da ti zapravo podržavaš sve ono od čega prosječan čovjek zazire.

Zlo se vratilo. Ime mu (b)je Arendelle.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice