Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za park

poruka: 8
|
čitano: 3.360
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za park".
15 godina
offline
Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za park

a pljuge, kaugume, kurtoni, grickalice, kava ... ? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za park

Ma ne zanima me ništa dok se u 21. Stoljeću smrzavam jer ne mogu znati kad mi tramvaj dolazi. Zet je sramota od firme. Valjda king itc nije sposoban napravit aplikaciju koju je napravila grupa studenata u tjedan dana, a mito su već dali.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2018 14:53 (FeelTheFear).
Moj PC  
8 0 hvala 2
10 godina
offline
Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za park

rijetko se u ovoj zemlji razmislja unaprijed. Pohvalno. Ne bi bilo lose da se mogu platiti i usluge zagrebackog holdinga.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za park

Rođo se bacio u biznis sa automatima za naplatu.

Baš me zanima tko je blagoslovio nabavu trenutnih aparata za koje trebaš imat isključivo kovanice.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za
Hmm. Mi stanari u VG već neko vrijeme možemo preko weba platiti parking bez da se gnjavim odlaskom u poslovnicu. Mogu platiti i unaprijed pa će mi se aktivirati tek kada stara karta istekne tako da ne moram voditi brigu o točnom datumu isteka. A može se platiti od mjesec dana do godinu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za park

Jel to samo nije navedeno u članku ili automati nemaju opciju plaćanja SMS-om?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za
U austriji imaju aparate sa ženskim gaćicama
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zagreb nabavlja automate za prodaju karata za
evang kaže...

Rođo se bacio u biznis sa automatima za naplatu.

Baš me zanima tko je blagoslovio nabavu trenutnih aparata za koje trebaš imat isključivo kovanice.

 

Molio bih te samo izvor za ovu informaciju o placanju iskljucivo kovanicama. Koliko sam uspio procitati po webu, vidim da je moguce platiti karticama, kovanicama i smsom.

 

Vise nego dovoljno opcija u danasnje vrijeme.

 

Koristio sam Parkeonove aparate po Europi, i bude li opcija koje najavljuju, bit ce turbo prakticna i korisna stvar.

 

Sto se tice "rodijackog" mentaliteta - imam info od kolega iz ITa da je Siemens izasao iz parking biznisa u HR vec prije nekoliko godina.

 

Pretpostavljam da je problem odrzavati sustave za koje nemas servisnu podrsku, pa mozda tu treba traziti razloge zamjene.

 

 

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice