U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena

poruka: 11
|
čitano: 4.020
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena".
15 godina
offline
U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena

Koliko su vikali da nisu za zabranu, nego za jednaka pravila za sve, a sad ipak ispada da su za zabranu ubera.

Moj PC  
16 0 hvala 0
10 godina
offline
U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena

Pa, i drugi su godinama bez posla, pa su si našli drugi ako nisu imali od čega živjeti.

Ovo je samo kuknjava ljudi koji žele raditi na svoj način, te brati veliku lovu. Ne bi imali sto vožnja dnevno, nego 1-2 po danu, te ubirali iste pare. Eh, pa neće ići....

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena

Ovi ljudi su najbolja reklama za Uber. 

Moj PC  
19 0 hvala 0
14 godina
offline
U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena

Stoka su eto što su!

 

Desetlječima su imali monopol i radili kako žele te uzimali para kolko žele...e pa dosta više!!!

 

Sada ćete raditi gospodo ako želite zaraditi a ne igrati šah po cijele dane pa odvest dvije-tri vožnje i zaraditi 500kn i to na žalost u većini slučajeva na jadnim penzionerima,polupokretnim osobama i bolesnima koji moraju u bolnicu a ne mogu javnim prijevozom!

 

Ne znam što će se sve promjeniti tim izmjenama ali se nadam da neće više biti kao do sada (monopolističko-izrabljivački sistem)! 

 

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 19:25 (andi.cro).
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena

Pročitao sam negdje da su zaprijetili da će otići iz Hrvatske ako se ovaj zakon izglasa. E pa gospodo, koliko god je masovna emigracija pogubna za hrvatsku, vi slobodno idite glavom bez obzira što se mene tiče 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
11 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izm
Neznam samo na koju foru su si ti iz zg taxija uspjevali uzimati bembure i mece koje si 98% hrvata nije mogli onda priustiti jbte imali su bolji vozni park nego ovi u saboru, a i nedavno sam vidio jednog u novoj s klasi od jebes mi sve 50000€, mašala...lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izm
JozoBozo121 kaže...

Pročitao sam negdje da su zaprijetili da će otići iz Hrvatske ako se ovaj zakon izglasa. E pa gospodo, koliko god je masovna emigracija pogubna za hrvatsku, vi slobodno idite glavom bez obzira što se mene tiče 

 Taksisti rekli da ce otici iz Hrvatske? Samo nek jave kada idu, da dodjem na granicu da im masem 

6 godina
protjeran
offline
U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena

Sad treba sjebati i javne bilježnike, pogrebnike i ostalu bagru koja ima ekskluzivne lokacijske dozvole za monopol.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izm
Paolo Maldini kaže...

Sad treba sjebati i javne bilježnike, pogrebnike i ostalu bagru koja ima ekskluzivne lokacijske dozvole za monopol.

 Dimnjacare

13 godina
neaktivan
offline
U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izmjena

Uber je super i redovno ga koristim.

Jednostavno naručim vožnju, auto dođe, često je dobra atmosfera, platim neku lovu, ali niti plaćam parking, niti tražim mjesto, niti mi netko lupa auto vratima...

 

A ovi lihvari su butthurt što više ne mogu pelješiti narod. Mene bi bilo sram ići na prosvjede samo zato jer postoji netko bolji od mene. I još su svi uvijek nadrkani i hladni, vožnja nije ugodna, a za lovu koju naplaćuju, trebala bi biti i više nego ugodna!

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: U Zagrebu prosvjed taksista protiv Ubera i izm
F10EXX kaže...
Paolo Maldini kaže...

Sad treba sjebati i javne bilježnike, pogrebnike i ostalu bagru koja ima ekskluzivne lokacijske dozvole za monopol.

 Dimnjacare

 Bilo koga tko ima specijalne dozvole koje brane konkurenciju. Slobodno tržište za sve.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice