Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

poruka: 119
|
čitano: 44.497
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto je, zapravo, Vip postao A1?".
6 godina
protjeran
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Miha LA kaže...

kada istekne ugovor ode ja kod drugih

Kojih drugih?

 

"INTERVJU.HR: Kako ste i primijetili, ostali smo praktički na dva operatera fiksnih mreža na tržištu nakon posljednjeg vala preuzimanja. Gdje smo danas u stvari?

– To je doista tužna priča hrvatske liberalizacije telekomunikacijskog tržišta jer smo napravili gotovo cijeli krug u kojem smo od monopola Hrvatskog Telekoma ponovno došli skoro do tog istog monopola ili barem vrlo slabašnog duopola. Rezultat iskazuju pokazatelji Europske komisije ali i ranije spomenute studije koju su, paradoksalno, inicirali upravo vlasnici Hrvatskog Telekoma – Deutsche Telekom i njemačka savezna vlada, a hrvatski građani i gospodarstvo te rezultate osjećaju kroz usluge čija je kvaliteta među najlošijima u Europi, a cijena među najvišima u Europi. U posljednje vrijeme, upravo zbog nedostatka moderne fiksne telekomunikacijske infrastrukture, mobilni operatori VIPnet i Tele2 pojačano nude usluge širokopojasnog pristupa internetu putem mobilnih mreža, a Tele2 čak nudi i potpuno neograničen podatkovni promet što je relativno dobra zamjena za nedovoljno razvijene i nedovoljno dostupne fiksne usluge."

 

https://intervju.hr/2018/07/18/duro-lubura-samo-slobodno-trziste-moze-dovesti-do-razvoja-i-boljih-cijena/

11 godina
protjeran
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Miha LA kaže...

Korisnik sam VIP-a, a sada A1 od prvog dana mobilnih i fisnih usluga (fiksne naravno kada su pokrenuli kasnije). Čitam komentare i ne mogu vjerovati što ljudi pišu. Kao korisnik mobilnih linija sam zadovljan, cijena možda i nije niža od tele2 ili t-mobile, ali se možeš dogovoriti za cijenu ako si stari korisnik. Signal u cijeloj hrvatskoj je dobar, uglavnom 4g, znam jer putujem po cijeloj Hrvatskoj doslovno od Prevlake do Pule i Osijeka, dok na Tele2 koji koristim službeno (firma ugovorila nisam ja birao) ima kao 4g+, H+ ili 3g pun signal, zovu te, a nitko te ne može dobiti (radim u takvoj firmi gdje moram biti dostupan od 0 do 24 kada sam dežuran), dok smo bili u T-mobile još je to nekako i funkcioniralo. tako da ovi pišu nisu koristili ili su bili kratko vrjeme u VIP-u i otišli zbog nekog razloga. To što pišete nisam dobio ovo ili ono, skuplji je, mislite da ste upravu uvijek. Svatko ima pravo na svoj izbor i nitko ga ne prisiljava i onda kada drugi operater da bolje uvijete onda su ovi lopovi jer ne možeš otići kod drugog operatera bez penala ako si pod ugovorom. VIP fiksne usluge imam preko T-com-ove parice, za one koji pišu da je osnovna brzina 4mbps nije istina (imaju možda oni samo koji nisu produljili ugovor), osnovna brzina je 20Mbps preko T-com-ove parice, a preko A1 ili Bnet veća brzina, ja doplaćujem za 60Mbps 15kn i mogu odustati kada hoću. Što se tiće tv-e  ponude najviše se dobije za plačeno pogotovo uz prošireni paket i još besplatno u HD-u.

Nisu ništa pošteniji ni drugi operateri, naravno da ima uvijek nezadovoljnih korisnika, nije meni bitno dali je u Austiji ili Meksiku ili negdje drugdje gazda, bitno je da sam ja zadovoljan. Kako ovi pljuju po VIP-u ili A1 tako ja mogu po T-comu, pa ipak nisam, otišao od njih i neka im je sa srećom. Ukoliko mi ne bude u A1 dobro kada istekne ugovor ode ja kod drugih

 imam slično iskustvo, vip ima signal svugdje, tcom nema, ali gdje ima radi brže od vipa. nisam probao tele2

16 godina
odjavljen
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Ja sam dosao vidjeti jel treba pljuvati po nekome

Freak Show Inc.
 
28 1 hvala 3
7 godina
online
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Oldy kaže...
A1 Telekom Austria im je gazda od početka. Trebali su se od početka i zvati A1 a ne izmišljati toplu vodu sa VIP. Zna se što znači VIP vrlo važna osoba.

 Ili: 

https://m.imdb.com/title/tt0134269/

😂😂😂😂

 

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
PzKpfw kaže...

 

Imam B.net, odnosno sada A1. I sa njima nikada nisam imao problema. Drago mi je što će od sada nuditi jedinstvenu uslugu, jer i na vikendici neću morati uzimati drugog provjadera, nego istog kojeg sada ima (B.net).

 

Razačarali su me komentari naših gledatelja, jer ne znam čemu takva negativnost? 

Nama, krajnjim korisnicima će biti bolje.

 

Umjesto da se napiše nešto lijepo, pohvali emisija, pohvale A1-ovci koji su našli vremena za Tech Radara, samo se sipa žući, te neki hejt.

To ne valja. Dečki iz A1 su bili konstruktivni, sadržajni, te su vidi da su se ideji napretka totalno posvetili.

Dragan je kao i uvijek majstorski kormilario svojom emisijom i ne samo kompjuterašima, nego cijelom narodu donio donio korisne informacije. Naime, spajanje tako velikih kompanija kao što su VIP i B.net nije mala stvar, nego stvar od općedrušvenog značaja.

 

Stoga, veliki lajk na temu, odabrane goste i prave informacije.

 Dakle u tebi doslovno nema nijedna ne molekula nego atom kritičkog razmišljanja,Sve je lijepo sve je krasno, svaka čast ovo, ovo ono.... znači riga mi se kad god pročitam tvoj post.  Malo me podječaš na hipije u 60ima, samo što su oni papali "bonbone" pa ima je zato sve bilo lijepo i ružičasto a za tebe se još nezna šta ti je. 

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.10.2018 21:25 (peroko).
6 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

da te bog očuva kol'ko vas je kritičnije ođe...

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Samo negativa, ništa pozitiva! 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
A1 je autocesta od Zagreba do Splita i obrnuto.
Kakve veze jedan telekom ima sa autocestom nemam pojma
Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Fakat necu vise ocekivati da ljudi budu objektivni umara me. Njemu nije ruzicasto,ili je teski fan ili rođo ili ima koristi od nekih stvari uglavnom neki razlog postoji a ja sam sam sebi postao iritantan suprostavljajuci se takvim ljudima.

Jedino lose sto te u rl takav covjek moze sjebat nenadjebivo. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
texas.bug kaže...
A1 je autocesta od Zagreba do Splita i obrnuto.
Kakve veze jedan telekom ima sa autocestom nemam pojma

 

alo ej...nisu oni vise telekom nego "novi ublik zivota"

 

#getyourfactsstraight

13 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Veliki je problem što su se t-com i A1 bore ekskluzivama (sport), a ne cijenom, uslugama ili kvalitetom.
I što je najgore, te ekskluzive, kupac financira.
Pa ja moram vagati, hoću Arenu ili Planetsport i onda još to ekstra iskeširati.
A sve mi se čini, da će cijene A1 ići gore i izjednačiti se sa t-com-om

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Sretan korisnik =kvalitetna usluga + dobra pokrivenost signalom+ brzo otklanjanje poteskoca+ povoljna cijena+bez sitnih slova u ugovoru+bez racuna koji se ne znaju gdje su i kud su.
Tad mozemo govorit o telekomunikacijama i telekomu koji je u redu ovo danas su obicni hoštapleri koji se grebu za 10 kn a u meduvremenu zaraduju miljarde jer pohlepa je užasna stvar...
Tako danas nemamo sretnog korisnika jer usluga nije na nivou a jedino ako su sretni onda ili rade u telekoma ili imaju neku korist ..
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
sar007 kaže...

Već sam slično mišljenje prethodno izrazio. Na VIPu su ostali samo oni kojima država i njezine firme plaćaju račune, pa može pretplata biti i 600 kn.

Osim njih, u VIPu su ostali i oni koji su romantično vezani za svoj prvi broj i za sve ono što je VIP bio pa su prelazili preko svega onoga što sada je.

Sada su i njih izgubili.

Nema više VIPa niti razloga da mu budete vjerni.

 

 

 upravo tako je kod mene. imam vip broj već preko 17 godina i nikako se ne mogu natjerati da ga promijenim. eh onaj stari alcatel one touch easy. imao sam ovakav crni. danas su čak i cigle lakše nego što je taj mobitel bio hahaha

11 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

3 godine života na Islandu me naučilo da šta nan god ponude ode i po kojoj god cijeni nije ni blizu nekog minimuma uređenih zemalja. 

Not funny dude
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
C64 kaže...

Veliki je problem što su se t-com i A1 bore ekskluzivama (sport), a ne cijenom, uslugama ili kvalitetom.
I što je najgore, te ekskluzive, kupac financira.
Pa ja moram vagati, hoću Arenu ili Planetsport i onda još to ekstra iskeširati.
A sve mi se čini, da će cijene A1 ići gore i izjednačiti se sa t-com-om

 

Uzmes IPTV preko neta, za 50-ak kuna mjesecno imas nekoliko stotina programa i sve lige, ukljucujuci LP.

 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
6 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Zato što su obavili zadaću... VIP je bio radni naziv...od početka sve svoje klijente od malih do velikih tretiraju VIP tretmanom...2018 godine su postigli da imaju 100% zadovoljne korisnike...to je značio kraj radnog naziva...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

još jedan primjer iz prirode ali bez leptira i cvijeća (iako je tematika na tragu prispodobe). dok sam bio vip-ova muzara, zamoljeh da mi, a poradi pritjecanja likvidnosti, datum plaćanja premjeste. nema opomena, sve navrijeme i tak. no ne lezi vraže. sva ta njihova spejsšatl tehnologija to (cit.) "ne može jer je tako u sistemu". e, pa, drugovi programeri, kakvi su to sustavi u kojima se "ne može" mijenjati datum računa? nabijem im vip na a1. i ova korporativna mediokritetska laprdala. bravo, Petric. skupljaš ljudski ološ s dna kace. već dulje vrijeme (od tvojeg frenda iz telekoma, preko onih kokoši poduzetnica i one propalice iz hg-šrota do male dvornikove). zbilja mi nije bistro zakaj u emisiji još nisu bili vaso brkić & jataci (tehnologija sms-ova), ceca ražnjatović (streamanje glazbe) ili tijana ajfon (sama riječ ti kaže). sve moralne i inetelktualne vertikale, aparatčici i poslušnici gabrežnog kapitala (nota bene, i moja bivša supruga se ubraja u takve). no ak to tebe veseli ...  priznajem da s ovim šugama ne bih sjeo za stol pa da mi Paulić zaprijeti momentalnim otkazom i bez otpremnine. nažalost, u ovoj banana-nadridržavi (neovisnoj ) samo nam još osobni dignitet ostaje. odn., kako kome. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 18:18 (Ajar).
Moj PC  
7 2 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Bijah sada poslijepodne u City centre one - zapad u Zagrebu. Nasuport Interspara su dućani sva tri domaća operatera. Kod HT-a i Tele2 jedna osoba, kod A1 gužva kao da se sve dijeli besplatno.

 

Raja puši novi oblik života i ostalo 100 na sat.

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Zasad pusi novi oblik zivota aza koji mjesec kad skuze da je isti ku*ac ce pusit tom novom obliku zivota... Cisti primjer darwinizma
To ask why we fight, is to ask why the leaves fall. It is in their nature...
6 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Novi oblik života je i noga u guzici...
Novi oblik života je i dva koraka nazad...
Novi oblik života je i zelena ovca...
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2018 20:46 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
PzKpfw kaže...

 

Hm, ljudi pričaju nekakva svoja loša iskustva sa B.netom ili pak sa VIP-om.

 

Naime, sva ta isksutva treba uzeti sa rezervom, jer se krajnji korisnik uvijek stavlja u poziciju da je on u pravu, te ne želi priznati svoju grešku. Ljudi žele svoje neznanje, nestručnost, svoje pogreške prebaciti na druge, pa deri po teleoperateru, on ništa ne valja, bla, bla...

Svakakvih korisnika ima...recimo, nazovu ljudi i traže Internetu u boji, zovu oni koji nemaju društvo, zovu oni koji su iskompleksirani, neostvareni i tako dalje...

 

Običan krajnji korisnik ne razumije koliko je to spajanje dva brenda u jedan veliki posao, koliko je to organizacijski, logistički, hardverski...i svaki drugi ini poduhvat.

 

Ovo za reklamnu propagadu.Pa, naravno to i je poanta reklame. Da ti scima mindset, da staneš razmisliš i da se zapitaš. Po meni najbolja reklama godine, a čini mi se i na samo ove.

 

Generalno, prestanite se ljudi opirati tehnologiji, jer je onda vaš saveznik koja vam omogućava bolji život.

Druga je stvar što se možda družite sa krivim ljudima, pa mislite da tehnologija otuđuje ljude. I sa tehnologijom i napretkom ili pak bez, ljudi su isti. Samo vas možda netko pomoću tehnolgije lakše drži na distanci.

 

Iso miki iz koje si ti stratosfere ispo ?????? 

*# @Frk #*/
15 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
ridealong kaže...

Bijah sada poslijepodne u City centre one - zapad u Zagrebu. Nasuport Interspara su dućani sva tri domaća operatera. Kod HT-a i Tele2 jedna osoba, kod A1 gužva kao da se sve dijeli besplatno.

 

Raja puši novi oblik života i ostalo 100 na sat.

 

 Mozda su postojeci korisnici, posto postojeci ako aktivira novu liniju bilo mobilno ili fiksno dobije 1200 kn popusta na uređaj...

battletag:MasnaKrvavic#2275
6 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Moguće je da su postojeći korisnici. Samo je bilo više nego očito gdje su danas boravili. :-)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
texas.bug kaže...
C64 kaže...

Veliki je problem što su se t-com i A1 bore ekskluzivama (sport), a ne cijenom, uslugama ili kvalitetom.
I što je najgore, te ekskluzive, kupac financira.
Pa ja moram vagati, hoću Arenu ili Planetsport i onda još to ekstra iskeširati.
A sve mi se čini, da će cijene A1 ići gore i izjednačiti se sa t-com-om

 

Uzmes IPTV preko neta, za 50-ak kuna mjesecno imas nekoliko stotina programa i sve lige, ukljucujuci LP.

 

 To je žalosno da te doslovno tjeraju na crno tržište.
Igre sa bugovima i mikrotransakcijama, operateri sa ekskluzivama na račun kupca...

10 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Ajar kaže...

...... nabijem im vip na a1. i ova korporativna mediokritetska laprdala. bravo, Petric. skupljaš ljudski ološ s dna kace. već dulje vrijeme (od tvojeg frenda iz telekoma, preko onih kokoši poduzetnica i one propalice iz hg-šrota do male dvornikove). zbilja mi nije bistro zakaj u emisiji još nisu bili vaso brkić & jataci (tehnologija sms-ova), ceca ražnjatović (streamanje glazbe) ili tijana ajfon (sama riječ ti kaže). sve moralne i inetelktualne vertikale, aparatčici i poslušnici gabrežnog kapitala (nota bene, i moja bivša supruga se ubraja u takve). no ak to tebe veseli ...  priznajem da s ovim šugama ne bih sjeo za stol pa da mi Paulić zaprijeti momentalnim otkazom i bez otpremnine. nažalost, u ovoj banana-nadridržavi (neovisnoj ) samo nam još osobni dignitet ostaje. odn., kako kome. 

 

@Ajar

Ajare, ovo što si napisao za cijenjene goste emisija koje je vodio drPetric je vrlo ružno.

Ovo ti pišem, jer te znam kao forumaša sa smislom za humor koji vrlo dobro zna svako situaciju okrenuti na šalu.

 

Međutim, ovako kako si opisao Petrica i njegove goste je ispod svake civilizacijske razine. 

Sve te osobe itekako imaju svoje vlastitu vrijednost i redom se radi o časnim ljudima.

Ali, izgleda da je ljude lakše mrziti, nego sebe promijeniti i gledati na ovaj svijet na jedan ljepši, pozitivni način.

 

Dragan svojim neumorni radom ide za tim da tehnologiju približi što već broju ljudi i ne zaslužuje ovakve komentare koji nemaju nikakve veze sa stvarnim, realnim životom.

Dragan je super čovjek, te radi vrlo vrijedan posao na maximalno marljiv način.

A, BUG je institucija.

 

 

----------------------------------------------------

 

Dajte, ljudi ako ne možete nešto napisati na pristojan način, nemojte niti komentirati.

 

Netko je imao nekakvo nepovoljno iskustvo  ili problem sa nekim teleoperaterom, te odmah tu stvar pretvara u zločin najgore vrste. Totalno izvan pameti.

I sam sam imao problema tehničke naravi sa telekomima i kaj sad? Problemi su se riješili. Ali, to ne znači da teleoperateri zaslužuju bilo kakav hejt.

Kao problem došo, tak' ošo.

 

Ljudi premladi ste da mrzite i život je prekratak da bi ga se potrošilo na mržnju. 

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 1:24 (PzKpfw).
16 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
PzKpfw kaže...

...... nabijem im vip na a1. i ova korporativna mediokritetska laprdala. bravo, Petric.

 

@Ajar

Ajare, ovo što si napisao za cijenjene goste emisija koje je vodio drPetric je vrlo ružno.

Ovo ti pišem, jer te znam kao forumaša sa smislom za humor koji vrlo dobro zna svako situaciju okrenuti na šalu.

 

 

 Ok, ja kužim da si ti sad stalno u tom điru otkad si se tamo neznam kad pokvačio sa lokalnim moderatorima, ali bokte, em si naporan sa tim recitalima, em već odavno ovo nije ni ironija ni cinizam ni humoristična uloga, nego samo skupljanje thumb downova. 
Gle, iritiraju nas fejkerski tehnomanagerski likovi u kravatama koji izbacuju fraze, a ti se sad ponašaš identično. Ako te dosad nisu primili za počasnog člana, ni neće. Odustani, i radije odi potraži člansku upisnicu u neku stranku ukojoj možeš ovim ulizivačkim frazama do sinekure, pa makar se usput i šalio.
Ovdje ti neide ni ironija ni sudbina.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
PzKpfw kaže...

 

@Ajar

Ajare, ovo što si napisao za cijenjene goste emisija koje je vodio drPetric je vrlo ružno.

Ovo ti pišem, jer te znam kao forumaša sa smislom za humor koji vrlo dobro zna svako situaciju okrenuti na šalu.

 

Međutim, ovako kako si opisao Petrica i njegove goste je ispod svake civilizacijske razine. 

Sve te osobe itekako imaju svoje vlastitu vrijednost i redom se radi o časnim ljudima.

Ali, izgleda da je ljude lakše mrziti, nego sebe promijeniti i gledati na ovaj svijet na jedan ljepši, pozitivni način.

 

Dragan svojim neumorni radom ide za tim da tehnologiju približi što već broju ljudi i ne zaslužuje ovakve komentare koji nemaju nikakve veze sa stvarnim, realnim životom.

Dragan je super čovjek, te radi vrlo vrijedan posao na maximalno marljiv način.

A, BUG je institucija.

 

 

 

 

 sori ali ovo (gosti, spike ...) više nije niti za zafrkanciju. postalo je trend. car je gol. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
5 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

nikad nisam bio korisnik vip a niti neću a1. 

koliko čujem smeće od usluge. i sad su stavili druga tita i slet u beogradu u spot. nećete razbojnici. treba mjenjati u druge operatere. tita prodajite u pm zločinačkoj a ne u EU Croatia. očiti ološ skupa usluga

 
1 2 hvala 1
14 godina
online
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
fer-de-lance kaže...
Oldy kaže...
A1 Telekom Austria im je gazda od početka. Trebali su se od početka i zvati A1 a ne izmišljati toplu vodu sa VIP. Zna se što znači VIP vrlo važna osoba.

 Ili: 

https://m.imdb.com/title/tt0134269/

😂😂😂😂

 

 

 Vjerujem da su kod nje puno kvalitetnije  "usluge" 

14 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Jesam li ja jedini koji ovaj njihov super duper novi logo 'čita' A na prvu?

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice