Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

poruka: 119
|
čitano: 44.485
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zašto je, zapravo, Vip postao A1?".
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Gledao the big short neku vecer na tvu koji je izvrstan film i upravo opisuje ova kvazi laprdala sa 3 razreda osnovne sa scenom di je lik bio osobni bankar ljudima koji nisu imali za macju kucicu ali opet im je dopustao podizanje kredita jer je to znacilo da ce njemu bit veci bonus tako da oni ce tu laprdat i dalje gluposti nista se nece promjenit jer ce njemu i dalje kapat zvao se on vip a1 ili jose pancho villa jer je ionako marioneta i dok politicki je podoban bit ce menadzer upravitelj big boss. Nakon promjene vlasti zanimljivo niko od nasih menadera ne emigrira ko ceo neke kompanije nego obicno emigriraju u bajbukanu ili nastave konobarit u lokalnoj birtiji...
Da je uvest malo reda pa inzistirat da 10% naseg novca sto se potrosi u telekomima ide svake godine za obnovu infrastrukture bolje place tehnicarima i radnicima odmah bi bili protiv kapitalizma komunisticka drzava koja ne da naprijed... A kad je status qvo di ovi samo muzu maslac a ostavljaju sirutku njima je idealno...
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Ja sam na vipu, al nisam ni na pretplati, ni ne kupujem bonove, ni internet, niš, sve prek wifija.

Ako ste u centru zg-a, ima ga svukud i ok je.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Skullscar1989 kaže...
sar007 kaže...

Već sam slično mišljenje prethodno izrazio. Na VIPu su ostali samo oni kojima država i njezine firme plaćaju račune, pa može pretplata biti i 600 kn.

Osim njih, u VIPu su ostali i oni koji su romantično vezani za svoj prvi broj i za sve ono što je VIP bio pa su prelazili preko svega onoga što sada je.

Sada su i njih izgubili.

Nema više VIPa niti razloga da mu budete vjerni.

 

 

 upravo tako je kod mene. imam vip broj već preko 17 godina i nikako se ne mogu natjerati da ga promijenim. eh onaj stari alcatel one touch easy. imao sam ovakav crni. danas su čak i cigle lakše nego što je taj mobitel bio hahaha

 ti ocito neznas da bilo koji broj mozes preneti bilo kojoj mrezi

9 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Jel ima neko info o ovom popustu od 1200 kn.

 

Ističe mi pretplata u Tele2 za mjesec dana, pa skupljam opcije... sjei bi jedan Pocophone, po mogućnosti sa 1200 kn popusta

 

A1 te časti (šatro?)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Havo kaže...

Jel ima neko info o ovom popustu od 1200 kn.

 

Ističe mi pretplata u Tele2 za mjesec dana, pa skupljam opcije... sjei bi jedan Pocophone, po mogućnosti sa 1200 kn popusta

 

A1 te časti (šatro?)

 to ti iskljucivo vrijedi ak imas vec jednu pretplatu u a1 koja ima minimalno ugovornu obvezu jos barem 6 mj onda na jos jednu novu liniju ostvarujes popust od 1200 kn

battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
PzKpfw:

Mala Dvornikova kao časna osoba? Petric je kao teflon, laganini odradi svoj posao bez zamjeranja. Tu i tamo napiše kritičan članak prema iphoneu jer nema straha od konzekvenci - apple se ne reklamira u ovoj pripizdini od države. Da se vratim na časne goste - Dvornikova?? Čime se pucaš, i ja bih te robe...
Ja rekoh
6 godina
protjeran
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Ne pratim detaljno rad Elle Dvornik, ali moram naglasiti da nemogućnost njezina uklapanja u društvo mizogino-patrijarhalnih budala nazadnih vrijednosti nije valjan dokaz nečasnosti. Nažalost, proći će još mnogo vode Dunavom prije nego što neki shvate kako muška srednjovjekovna vizija ženske uloge nije jedini ispravan - častan, štoviše! - način života i ponašanja žene.

idgaf
8 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

meni su vec uspjesno digli tlak jedno 12 puta otprilike ,naime prebacujem se sa tkoma (koji su mi zakomplicirali zivot takodjer na najjace)  i onda dodjem do VIPa(A1) nakon kojeg vec treci put idem fizicki u semark ducan  i zovem po 29 put..prvi ugovor produzim odj..bu me zato jer sam htio prec sa poslovnog tkom na privatnog vip korisnika..rekli su da moze da bi nakon et 2 tjedna rekli nope i ajmo po novi zahtjev . Napravi novi nakon tjedan dana ustanovim da me uopce nisu ni uveli u sustav za zahtjev  jer je lik zaboravio unest uopce u semarku zahtjev.Ponovni odlazak tamo  i nakon evo opet tjedan dana i dalje nisam usao u sustav jer je u semarku prodavac zaboravio staviti datum na zahtjev negdje ne znam i oni jadni nisu znali od kad da se to prebaci . I ajmo opet čekat sad tjedan dva dana da uopce vidim dal sam u procesu i onda vjerovatno jos tjedan da me spoje ..a do tada placam Tkomu tarifu bez ugovorne obveze 350+kn mjesečno za 10mbps :)))) <3 A1

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
dado16 kaže...
Havo kaže...

Jel ima neko info o ovom popustu od 1200 kn.

 

Ističe mi pretplata u Tele2 za mjesec dana, pa skupljam opcije... sjei bi jedan Pocophone, po mogućnosti sa 1200 kn popusta

 

A1 te časti (šatro?)

 to ti iskljucivo vrijedi ak imas vec jednu pretplatu u a1 koja ima minimalno ugovornu obvezu jos barem 6 mj onda na jos jednu novu liniju ostvarujes popust od 1200 kn

 Znao sam da će biti neki catch!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Mary Sue kaže...

Ne pratim detaljno rad Elle Dvornik, ali moram naglasiti da nemogućnost njezina uklapanja u društvo mizogino-patrijarhalnih budala nazadnih vrijednosti nije valjan dokaz nečasnosti. Nažalost, proći će još mnogo vode Dunavom prije nego što neki shvate kako muška srednjovjekovna vizija ženske uloge nije jedini ispravan - častan, štoviše! - način života i ponašanja žene.

 

Prosvjetli nas o mudra sovo koja je moderna časna feministička vizija ženske uloge u društvu?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
PzKpfw kaže...

@Ajar

Ajare, ovo što si napisao za cijenjene goste emisija koje je vodio drPetric je vrlo ružno.

Ovo ti pišem, jer te znam kao forumaša sa smislom za humor koji vrlo dobro zna svako situaciju okrenuti na šalu.

 

Međutim, ovako kako si opisao Petrica i njegove goste je ispod svake civilizacijske razine. 

Sve te osobe itekako imaju svoje vlastitu vrijednost i redom se radi o časnim ljudima.

Ali, izgleda da je ljude lakše mrziti, nego sebe promijeniti i gledati na ovaj svijet na jedan ljepši, pozitivni način.

 

Dragan svojim neumorni radom ide za tim da tehnologiju približi što već broju ljudi i ne zaslužuje ovakve komentare koji nemaju nikakve veze sa stvarnim, realnim životom.

Dragan je super čovjek, te radi vrlo vrijedan posao na maximalno marljiv način.

A, BUG je institucija.

 

 

 

 E skužio sam na šta me podsječaš. Jesi ti kojim slučajem bio u komuni?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
fx-mooog kaže...

 ti ocito neznas da bilo koji broj mozes preneti bilo kojoj mrezi

 znam ali me to ne zanima. sjećam se vip-a u starim danima kada je to bila dobra firma

10 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

 

@peroko

 

Nisam, frende!

Nikada nisam uzeo gadro, niti sam se ikada napio u životu. Duhan, isto tako.

 

A, za one komunističke komune rodio sam se prekasno.

 

 

-----------

Well, nego ekipa. 

A1 traži nove zaposlenike, pa se slobodno javite.

Možda je baš A1 prekretnica u vašim životima.

 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Aaaaa. Šteta. Ja sam malo prestar da bih radio studentske poslove za 12 kn po satu.
Nadam se da će ipak naći stručnjake koji rade za prekratnice, a ne novce.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Duplo :s
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 13:05 (sar007).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Duplo :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 13:03 (sar007).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Troduplo :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.10.2018 13:04 (sar007).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Razlog je i rješavanje lošeg mišljenja o VIP-u, čija kvaliteta ponude propada godinama. Otkada su se počeli širiti u Srbiju i Makedoniju zapostavili su Hrvatsku i jednostavno su postali fušeri. Od klinaca koji se javljaju na dežurni telefon a da pojma nemaju o čemu pričaju, do toga da nema nekog univerzalnog obrasca za svakog pojedinog korisnika zbog čega sam lani, kada sam prelazio sa starog na novi mobitel, dogovorio preko dežurnog telefona kupovinu novog mobitela i bezbrižno prodao stari da bi s tim novcima išao kupiti novi te shvatio da g imaju na lageru, ali mi ne mogu napraviti novi ugovor jer nemaju pojma da sam išta dogovorio sa dežurnim telefonom. Dva tjedna su me cimali, obećavali da će biti sutradan, da će mi se javiti - niti JEDNO obećanje nije bilo isto. 

Da ne govorim da, kada im se zaprijeti, ljudima stvarno daju skupe proizvode za ništa. Frend mi je iPhone X 64 GB lani kupio za 200 kuna, uz pretplatu 250 kn mjesečno. Znači, u pretplati je dogovoreno da plaća samo mobilnu uslugu, bez  otplate telefona. Silovao ih je da im je korisnik od početka, da ima tri mobilne linije i trio paket doma i da će sve raskinuti ukoliko mu nedaju popust. Eto rezultata...

A ostale ovce se strižu s tarifama od 400 kuna mjesečno...

15 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Dado1980 kaže...

Razlog je i rješavanje lošeg mišljenja o VIP-u, čija kvaliteta ponude propada godinama. Otkada su se počeli širiti u Srbiju i Makedoniju zapostavili su Hrvatsku i jednostavno su postali fušeri. Od klinaca koji se javljaju na dežurni telefon a da pojma nemaju o čemu pričaju, do toga da nema nekog univerzalnog obrasca za svakog pojedinog korisnika zbog čega sam lani, kada sam prelazio sa starog na novi mobitel, dogovorio preko dežurnog telefona kupovinu novog mobitela i bezbrižno prodao stari da bi s tim novcima išao kupiti novi te shvatio da g imaju na lageru, ali mi ne mogu napraviti novi ugovor jer nemaju pojma da sam išta dogovorio sa dežurnim telefonom. Dva tjedna su me cimali, obećavali da će biti sutradan, da će mi se javiti - niti JEDNO obećanje nije bilo isto. 

Da ne govorim da, kada im se zaprijeti, ljudima stvarno daju skupe proizvode za ništa. Frend mi je iPhone X 64 GB lani kupio za 200 kuna, uz pretplatu 250 kn mjesečno. Znači, u pretplati je dogovoreno da plaća samo mobilnu uslugu, bez  otplate telefona. Silovao ih je da im je korisnik od početka, da ima tri mobilne linije i trio paket doma i da će sve raskinuti ukoliko mu nedaju popust. Eto rezultata...

A ostale ovce se strižu s tarifama od 400 kuna mjesečno...

 od pocetka do kraja recenice same gluposti...ne postoji dezurni telefon, sigurno ti se ne javlja agent u 1:00 iz kreveta....ovo zadnje sta si opisao ti je kod svakog operatera isto, save desk mu je to ponudio i zato je i dobio takvu ponudu...to takoder radi i t-com(optima,iskon)

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

da,ali prekinuti ga mozes u periodu 90 dana prije isteka. na "nulti" dan se opet produzi za godinu. uzeo sam karticu sa 10 G neta jer sam bio bez interrneta,a smetnuo s uma kasnije jer nisam je koristio. dosao sam prekinut ugovor dva tjedna prekasno. 

13 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

i ja sam tako mislio. karticu nisam koristio pa sam mislio da ce samo prekinut ugovor.. a hoce qrac.. nedaju oni svojih 20e.. 

10 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
sar007 kaže...

 

Nema više VIPa niti razloga da mu budete vjerni. 

 Vjerovao ili ne, ima nas koji smo na VIPu zato što je to jedina mreža koja u ovom kraju ima fakin signala. I tu ne govorimo o nedostatku mobilnog signala već o potpunoj rupi u pokivenosti mobilnim signalom, radi se o brdovitom području u kojem čim se spustiš ispod razine okolnih brda nema nikakvog signala pa tako ni tv signala. Jedini odašiljač u okruženju je VIPov, ostali nam čak i na kartama garantiraju pokrivenost 2G signalom "u vanjskom okruženju". U praksi to znači da ko budala visiš sa ograde da bi uspostavio poziv jer samo na tom mjestu ima "jedna crtica".  Tak da dok se netko drugi ne sjeti postaviti ***eni odašiljač dvadesetak km od Zagreba, ostajem na VIPu pa makar se zvao i žbljnet. Bar mogu ko čovjek sjedit u kući i koristiti mobitel a ne glumiti Tarzana.

 

Edit: kaj je i na ovom forumu hrčak koji tjera server počeo krepavat? 4 puta pišem post da bi ga postalo, svaki puta error 500 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2018 13:17 (ddarknessfairyy).
6 godina
protjeran
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

ako nema tehnologije, triba nac neki drugi vid zabave :D

mene tuđi životi ne interesuju, ja sam i od moj u šok
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
Uvijek sam slusao prituzbe na Tele 2 i HT od prijatelja tako da sam mislio da je VIP u redu.
Bio sam u krivu...
vicious
9 godina
neaktivan
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Od tih silnih je**nih reklama za Novioblikzivota.com i A1 telekom sad više iz načela ne bi prešao kod njih taman da imaju nešto što mi paše. Postoji reklamiranje, ali ovo je stvarno previše. Ne može se na silu stvoriti dobar brend.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

@JozoBozo121

 

Krivo. Teleoperateri su po kvaliteti usluge, tu negdje, manje-više.

Samo je poanta da znaš svoj proizvod prezentirati krajnjem korisniku. Čim se počne govoriti o nekoj reklami među ekipom, to je znak da su uspjeli.

Upravo tvoja reakcija na njihove reklame je dokaz tome.

 

Da li ćeš ti osobno to uzeti ili ne, nije bitno. 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
PzKpfw kaže...

@JozoBozo121

 

Krivo. Teleoperateri su po kvaliteti usluge, tu negdje, manje-više.

Samo je poanta da znaš svoj proizvod prezentirati krajnjem korisniku. Čim se počne govoriti o nekoj reklami među ekipom, to je znak da su uspjeli.

Upravo tvoja reakcija na njihove reklame je dokaz tome.

 

Da li ćeš ti osobno to uzeti ili ne, nije bitno. 

 

 Vipnet je uvjerljivo najlošiji i najgore organiziran operater. Daleko najgori. HT-ov hotline je kao da zoveš Enterpriseov engineering u usporedbi s Vipnetovim. Uostalom, što je krivo? Ja sam iznio vlastiti stav da mi je već pun kufer njihovih reklama i da se vidi da pokušavaju govno zamotati u celofan. I ništa drugo.

 

A to da je svaka reklama reklama, to su izmislili oni koji rade loše reklame.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
protjeran
offline
Re: Zašto je, zapravo, Vip postao A1?
PzKpfw kaže...

@JozoBozo121

 

Krivo. Teleoperateri su po kvaliteti usluge, tu negdje, manje-više.

Samo je poanta da znaš svoj proizvod prezentirati krajnjem korisniku. Čim se počne govoriti o nekoj reklami među ekipom, to je znak da su uspjeli.

Upravo tvoja reakcija na njihove reklame je dokaz tome.

 

Da li ćeš ti osobno to uzeti ili ne, nije bitno. 

 Bitno je. Jer se svaka kuna broji.

16 godina
offline
Zašto je, zapravo, Vip postao A1?

Usljivi smrdljivi smradovi.

 

Da napisem sto stvarno mislim o VIPu tj ovom novom govnu zvano A1, letio bih instantno s foruma.

 

 

To je gomila neukih, priglupih kretena, lopova i smradova.

Zapravo sam zadivljen kako tako velika tvrtka uopce moze funkcionirati i poslovati s takvim nesposobnim vodstvom.

Ako imate u zivotu neprijatelja, pozelite mu da sklopi ugovor s A1, jer to je najgore sto mu mozete pozeljeti.

 

 

Fuj!

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 18:50 (Psiho246).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice