"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

poruka: 20
|
čitano: 7.740
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X".
12 godina
odjavljen
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

Mogu bit sretni što je zamjena uključena u tih $999.99 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 19:22 (Dex.pwn).
 
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Dex.pwn kaže...

Mogu bit sretni što je zamjena uključena u tih $999.99 

Ma zašto onda kolega to kazujete ovako ?!?! 

 

To nije zamjena ekrana, digitalizera, baterije, procesora, ..., jer se je u garantnom roku pokvarilo! 

Ovo je davanje sasvim novog uređaja, uz vjerojatno i novu punu garanciju 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

Svi znaju da je to značajka na Appleu ili su korisnici krivo koristili mobitel. Bixby tipka je Samsungova bolna točka a Siri tipka na iPhoneu inovacija. Ovo je ono što govorim cijelo vrijeme, novac je izgubio na vrijednosti kontrola kvalitete danas je- nikakva!

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.11.2017 21:32 (PlayMaker10).
 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

Ajde bar nešto dobro za Apple :garancija. Kod Samsunga, bar u Hrvatskoj,  sam siguran da bi rekli da je to zbog nepropisnog rukovanja. 

 
0 10 hvala 0
13 godina
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

samsung bastards

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Hoggy kaže...

Ajde bar nešto dobro za Apple :garancija. Kod Samsunga, bar u Hrvatskoj,  sam siguran da bi rekli da je to zbog nepropisnog rukovanja. 

 Obrnuto je, ovi ne priznaju niti burn in, da je ovo bilo na iPhoneu 8 vjerovatno bi bio odgovor da kupiš drugi ovako je X pa ono mali ih je pa se ne smiju zezat :D

15 godina
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

nije fer što su vlasnici jeftinijih telefona i konkurentskih maraka zakinuti za ovakav oblik zabave. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
13 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Steta sta nije bijela linija😂
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

isto se desavalo i dalje se desava sa Samsungovim uređajima S serije. 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Dead kaže...
Gam3r kaže...

isto se desavalo i dalje se desava sa Samsungovim uređajima S serije. 

 Ako je to tako onda se najbolje dogodine vratit na LED IPS. Postoje naznake da će svejedno napustit OLED i krenuti sa FastActive LCD-om koji je navodno u svemu bolji od OLED-a.

 Ti baš jako mrziš OLED? Uopće ne kužim zašto. Ovakve stvari sam viđao i na LCD-ima svih oblika i veličina, od mobitela, laptopa, TV-a... Možda uopće nije do samog ekrana nego je samo kabel ili Apple opet štedi na lemovima pa je zato ovo. A možda ekipa sjedne na mob, sjebe ga i onda prave drame po netu. Ne bi me ni to čudilo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 14:06 (Mirko935).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Inace je apple garancija u hr super... Odneses ajfon jer mu kamera ne radi, nakon mjesec dana popravaka, slan i van hr na popravak dobis "novi" ajfon jer je kao neki veci kvar, a novi ajfon otvoren, bez ac adaptera, sa baterijom koja traje trecinu od onog kolko je na starom ajfonu trajala i sa zvucnikom na pol slabijim od starog... Svako malo se neko zali da je dobil takav "novi" ajfon :)
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

Jebote, daš 1000$ za mobitel i onda nakon 8 dana zelena linija. Mora da vlasnik od šoka padne u nesvjest. Nadam se da nitko neće imat trajne posljedice.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Dead kaže...

 Ma neeee. Ne mrzim ja ništa. Samo mi, barem prema uređajima koje sam promatrao npr. S8, Note 8, izražajnost boja ne odgovara. Nekako su mi prenaglašene što mi nije po volji. Kod LED IPS-a mi je to nekako prirodnije. Na kraju svega sve su to nijanse.

Mislim da to ovisi samo o postavkama... Smanjiš zasićenost boja i to je to. Bar na mom telefonu. A vjerujem da i Samsunzi imaju takvo nešto, samo su po defaultu zasićeni jer raja to voli.

 

Dead kaže...

A i to što kažeš, možda ekipa sama sjebe uređaj. Ponekad ti se čini da jedva dočekaju neki malfunction bilo kakvog podrijetla kako bi se obrušili na nedužni uređaj. Samsung i Apple su glavne mete.

Ne znam... Meni dva telefona, slidera, otišli slično... Prvo se počele crte pojavljivati, slično ovome, kasnije otišao cijeli ekran. Valjda se kabel sje*ao od otvaranja i zatvaranja. A i vidio sam po netu na temama gdje ljudi pričaju o ovakvim problemima na Galaksijama da je često nakon što im mob padne na pod i slično. Skroz moguće da je ovdje to u pitanju, pa sad Apple kriv. A znaš koliko često ću ja stati u obranu Applea.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 20:40 (Mirko935).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Dead kaže...
Mirko935 kaže...
Dead kaže...
Gam3r kaže...

isto se desavalo i dalje se desava sa Samsungovim uređajima S serije. 

 Ako je to tako onda se najbolje dogodine vratit na LED IPS. Postoje naznake da će svejedno napustit OLED i krenuti sa FastActive LCD-om koji je navodno u svemu bolji od OLED-a.

 Ti baš jako mrziš OLED? Uopće ne kužim zašto. Ovakve stvari sam viđao i na LCD-ima svih oblika i veličina, od mobitela, laptopa, TV-a... Možda uopće nije do samog ekrana nego je samo kabel ili Apple opet štedi na lemovima pa je zato ovo. A možda ekipa sjedne na mob, sjebe ga i onda prave drame po netu. Ne bi me ni to čudilo.

 Ma neeee. Ne mrzim ja ništa. Samo mi, barem prema uređajima koje sam promatrao npr. S8, Note 8, izražajnost boja ne odgovara. Nekako su mi prenaglašene što mi nije po volji. Kod LED IPS-a mi je to nekako prirodnije. Na kraju svega sve su to nijanse.

 Ukljucis Blue light filter i problem rjesen.....

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

Samsung ti nudi da sam biraš boje, staviš Basic mode za ekran i imaš sRGB prilagođene boje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 23:05 (PlayMaker10).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
"Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu X

Koja smijurija od komentara...ovo je nemoguce.

Je li moguce da ljudi pokusavaju opravdat ovo sto se desava s mobitelom koji kosta cca. 10 000kn?

"ma nista to,ima garancija,desava se i ostalim" wtf...ili im je..i mater sta si dobio za te pare ili suti io koristi...ne mores opravdat to nikako.Pojedinici su smjesni s komentarim ne ovde nego u vise tema vezanih za iphone.

 

ps.da napomenem nisam neki fan boy,jer vidim da je fora cim neko nesto kontra napise prozvan je fanbojem samsunga ili neceg drugog.Koristio sam iphone od 3 do 6s i radim na imac-u svaki dan.Ali isto tako imao sam samsunge,xiaomije tako da sve je to isti k...

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu

Samsung namjerno napravio lošije OLED-e za Apple pa kao evo vam, jednak je kao i naš na S8 i Note 8

7 godina
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Hmm a prije par dana po svim stranicama da je na ajfonu x najbolji ekran na mobitelu ikad... 😂😂😂
16 godina
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
blackeagle29 kaže...
Hmm a prije par dana po svim stranicama da je na ajfonu x najbolji ekran na mobitelu ikad... 😂😂😂

 Pa nije loš ekran, pokvaren ekran na jednom mobitelu ne znači "loš ekran" na svim ostalim ispravnim primjercima. Realno, 4 razvikana slučaja na milijun isporučenih telefona je statistička vjerojatnost kao i za "opbičan" iphone. Samo za njega nije popularno prenositi prijave kvarova, jer se željno iščekuje neko novi "xyz gate" za najskuplji smartphone. Nisam ljubitelj precijenjenog Applea, ali ovo je uobičajeno kod mnogih gadgeta - od lcd monitora do televizora, laptopa, tableta i eto smartphoneova. Ja sam imao Dell monitor sa takvim crtama. Uhvatila se nekakva ksidacija na ribbon konektor, riješila garancija (kao i ovdje kos iphonea) i gotova priča. Da ne prihvaćaju garanciju poput one priče s burn inom, onda bi mogli govoriti o nečemu. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
7 godina
offline
Re: "Zelena linija smrti" pojavljuje se na iPhoneu
Ali nakon kolko je bil prvi slucaj, par sati?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice