Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Postoj

poruka: 8
|
čitano: 3.493
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Postoj".
8 godina
online
Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Postoj
Koja odlična ideja genijalno ;)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Po
Meni treba obrnuto, iz nekog razloga mail poslan zavrsava u spamu (gmail na gmail). A imam G Suite.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Po
Inovator kaže...
Meni treba obrnuto, iz nekog razloga mail poslan zavrsava u spamu (gmail na gmail). A imam G Suite.

 zbilo mi se, mislim, dvaput dosad. samo. gmail ima dost osjetljiv filtar no telefonom "obaviš konjzultacije" i prebaciš (uglavnom zauvijek) iz spama u redovno. ponekad je bolje prvo pucati a poslije postavljati pitanja, jebga. a ovo iz napisa je zbilja žešća majmunarija: nije li jednostavnije ne poslati mail ("zaboraviti")? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2020 11:11 (Ajar).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Po
Ovako možeš reći da si poslao, i time se ograditi
15 godina
offline
Re: Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Po
Dex.pwn kaže...
Ovako možeš reći da si poslao, i time se ograditi

 ma razumijem no nije mi problem priznati (uz povoljnih 50% popusta) zaboravnost slanja. samo spomenem "krečanu" ili uobičajenu rastresenost i sve je jasno. a najčešće to i jesu stvarni "izgovori", dok ne izmisle reverzibilno starenje ili manju opterećenost svakodnevnalijama. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Postoj

neki profesori na faksu imaju to ugrađeno u mailu, uvijek se mail zametne negdje  

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Postoj

-slanje spama je kažnjivo.. i tako mora biti kažnjen servis koji tu uslugu nudi kao i svaki spamer. Sve ostalo je besmisleno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Želite nekome namjerno poslati mail u spam? Po

Kažnjivo nje upravo suprotno od ovoga - slanje neželjene pošte koja izgleda kao legitimna. Tu se radi o legitimnoj i željenoj pošti. Ovisno o zakonskoj definiciji hakiranja, u nekim državama bi mižda mogla proći optužba za zlouporabu propusta u spam filtru, ali ako nema izričite zabrane, onda je feature, a ne bug...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice