Znate li napisati "g"?

poruka: 34
|
čitano: 17.717
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znate li napisati "g"?".
16 godina
offline
Re: Znate li napisati "g"?
Anđeo bez falinge kaže...

Em ti život kad ni danas 80 odsto vozača ne zna kaj znači ovo.... 

 

 

 Ne gine im disleksija za koju godinu, a možda i vid oštete.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
12 godina
offline
Re: Znate li napisati "g"?
Feudalac kaže...
boxer kaže...
Feudalac kaže...

 

 Nemam pojma imaš li pojma, ali cijela ova "studija" i rasprava je oko ničega. Doslovce. Kao da donosimo dalekosežne zaključke na temelju činjenice da nitko ne zna kako kazaljka pokazivača razine goriva u automobilu, kada je prazan, uvijek pokazuje u smjeru čepa (lijevo ili desno). ogromnoj većini ljudi, skoro svima, to ne znači baš ništa.

 Nebih da se mješam u raspravu oko slova, ali boldano nije tačno barem što se mog auta tiče.

 uvijek sam sumnjao u to, sad imam i dokaz :)

 I mene je navelo da tražim poklopac rezervoara ispod auta. Na kraju sam zaključio da su ga pogrešno postavili.

13 godina
offline
Znate li napisati "g"?

Tako se tiska. Piše se drugačije.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Znate li napisati "g"?

Očito se sve vrti oko američkog pistanja slova (i brojaka) koji se ponešto razlikuje od našeg. Nego ovo o slovu G me ne začuđuje, jer je riječ o nesvjesnom, automatskom prepoznavanju. Ja primjerice pišem sa svih deset prstiju (automatski) ali da me pitaš gdje se koje slovo nalazi na tipkovnici ne bih ti znao reći. Ako se nađem pred tim pitanjem, zamislim da je stol tipkovnica, pa onda prstom udarim slovo. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice