Zoom videokonferencije: velik rast popularnosti uz

poruka: 7
|
čitano: 3.385
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zoom videokonferencije: velik rast popularnosti uz".
11 godina
neaktivan
offline
Zoom videokonferencije: velik rast popularnosti uz

Koji hejt protiv Zooma sa svih strana. Od svih aplikacija za konferencije koje sam probao, ova je miljama ispred bilo koje druge, a probao sam BlueJeans, Skype, Slack, GoToMeeting i ovo. Kvaliteta videa, cistoca zvuka, stabilnost veze i najmanje bugova.

samo nešto struže..
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 9:44 (baso533).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Zoom videokonferencije: velik rast popularnosti uz

A video conference call in real life

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zoom videokonferencije: velik rast popularnosti uz

Kako bi funkcionirala end-to-end enkripcija u telekonferencijskoj aplikaciji?! Pa svaki korisnik bi morao imati zaseban enkriptirani stream prema svakom drugom korisniku što bi drastično povećalo zahtjeve za bandwithom.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Zoom videokonferencije: velik rast popularnosti uz

Lupetanje, bez veze. Zoom je jednoa od najboljih ovakvih aplikacija, očito je tu problem.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 10:47 (Nikola63).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Zoom videokonferencije: velik rast popularnost
JozoBozo121 kaže...

Kako bi funkcionirala end-to-end enkripcija u telekonferencijskoj aplikaciji?! Pa svaki korisnik bi morao imati zaseban enkriptirani stream prema svakom drugom korisniku što bi drastično povećalo zahtjeve za bandwithom.

 Evo ti primjer sto npr radi Cisco WebEx u tom slucaju: https://help.webex.com/en-us/WBX44739/What-Does-End-to-End-Encryption-Do

16 godina
offline
Re: Zoom videokonferencije: velik rast popularnost
baso533 kaže...

Koji hejt protiv Zooma sa svih strana. Od svih aplikacija za konferencije koje sam probao, ova je miljama ispred bilo koje druge, a probao sam BlueJeans, Skype, Slack, GoToMeeting i ovo. Kvaliteta videa, cistoca zvuka, stabilnost veze i najmanje bugova.

 Naglasak u ovoj vijesti je bio na sigurnost - nesto sto je ozbiljnim firmama najbitnije.

12 godina
neaktivan
offline
Zoom videokonferencije: velik rast popularnosti uz

- Zoom app ima sigurnosni propust (problem) koji omogućava hakerima pristup korisniku i prikupljanje nekih podataka o samom korisniku.

 

- End-to-end enkripcija u Zoom app baš i nije tako kako se misli.

 

- Vlasnik Zoom app se ispričava zbog sigurnosnih problema i obećao to ispraviti.

 

Izvor BBC: https://www.bbc.com/news/technology-52133349

"Just A Dream ".
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 21:27 (Fero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice