USB letva s 10 ulaza i vanjskim napajanjem

poruka: 6
|
čitano: 5.429
|
moderatori: vincimus, Danny_HR
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "USB letva s 10 ulaza i vanjskim napajanjem".
9 godina
protjeran

Uh ovo mi je odlično, ali sumnja mi se javlja u kvaliteti :S a i struja kod nas, nestanci i sl. pa me strah da nebi se sve spržilo priključeno na taj hub, jer sumnjam da su neki osigurači :S

powered by sashab
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan

Mislim stvarno, nije valjda da za europsko tržište isporučuju te letve sa adapterima za američki napon... debilana na kvadrat, 100 kn za to, i još 50ak kuna za novi adapter, ako ne i više

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
Re: USB letva s 10 ulaza i vanjskim napajanjem
Gigabyte091 kaže...

Mislim stvarno, nije valjda da za europsko tržište isporučuju te letve sa adapterima za američki napon... debilana na kvadrat, 100 kn za to, i još 50ak kuna za novi adapter, ako ne i više

ponovo pročitaj tekst, ali s razumijevanjem. A evo podatak i sa dealextremea:"Comes with 100~240V US plug AC power adapter." što znači da samo treba konverter s američkog na naš, šuko utikač, tj. ovo

10 godina

pozdrav ljudi

molim vas napišite mi gdje bih mogao pronaći naponsku letvu sa 8-10 utičnica i 5 metarskim kabelom

hvala

0 0 hvala 0
3 godine
Re: USB letva s 10 ulaza i vanjskim napajanjem

Sa 10 imašovdje (ali 1,5 metara kabela).

Ili ovdje.

Kruha i igala...
10 godina

baš mi treba jedna od 5metara ili 2 od trimetra da pokrijem dužinu koja mi treba

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice