Detaljnije o Battlefield Premiumu

poruka: 120
|
čitano: 7.231
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Detaljnije o Battlefield Premiumu".
11 godina

Karkand sam kupio u preorderu, a ostale DLC ne mislim kupovati dok ne srede igru. Osim toga Close Quarters me nimalo ne zanima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 7:59 (Hummer).

4 0 hvala 0
10 godina

45 eura.... mega LOL

jupi... kupimo svi istu igru dva puta...

Moj PC  
26 0 hvala 0
8 godina
Re: Detaljnije o Battlefield Premiumu
Pretjerali su s cijenom gadno
robimarko@gmail.com
11 godina
moderator
robimarko kaže...

Pa i ne baš. Da nije premiuma i da su ti najavljivali jedan DLC za drugim, a svaki cijenom 15€ kao do sada, došao bi na isto. Ovako čak prođeš i jeftinije ako planiraš uzeti sve DLC-ove.

Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
9 godina
neaktivan

Slazem se sa Dannyem, ali su jedino trebali taj premium pustiti prije CQ, a ne poslije. Jer ovako, ako netko kupi CQ i hoce kupiti Premium, kupiti ce 2x CQ.

Inace cijena od 45E za sve ili ona dr cijena koja ce biti manja, a nece ukljucivati B2K mislim da je OK.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
moderator
Sigurno će ga pustiti prije CQ ili paralelno.
Raptr - dannyhr | Xfire - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | Twitter - @danny_hr
10 godina
Danny_HR kaže...
robimarko kaže...

Pa i ne baš. Da nije premiuma i da su ti najavljivali jedan DLC za drugim, a svaki cijenom 15€ kao do sada, došao bi na isto. Ovako čak prođeš i jeftinije ako planiraš uzeti sve DLC-ove.

marketinski trik nista vise...pa vecina fanova nebi vjerojatno uzela bas sve DLC-ove, ovako ce uzet jel je kao "jeftinije"...

uzet jednu stvar za 5 kn ili 4 za 15 kn nije stednja, vec suprotno....

al nisu kuce krive kad se bolje razmisli, gameri im dopustaju ovo, a ovi jednostavno iskoristavaju ono sta im ovi dopuste...

10 godina

Igru sam platio 25€ i to sa Origina, gdje je obično najskuplje osim ako uhvatiš akciju (kao ja) i sada vidim da za hrpu DLCova traže duplo više nego za igru.

OK, cijenim trud, mora se priznati da je ovo valjda najkompletniji set DLCova ikada - 20 mapa, oružja, vozila, modovi, dog tagovi (koji ajde nisu toliko bitni), ali to je sve opet ubačeno u istu igru sa istom grafikom i istim engineom. Kako onda mogu naplaćivati duplo više od igre za to? Ili barem jednako koliko i za igru jer su je neki kupili dan, dva nakon izlaska ili preorder pa nije bila ovako jeftina.

Naravno, ima onih koji će kupiti i tu nema problema. Žalosno je što developeri mogu na tržište plasirati takve cijene i još zaraditi masovno na tome.

Hvala ti Bože što sam RIJEČANIN!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

4 nova moda - zašto nebi ubacili klasiku, S&D...

MIKROBLOG: Ima li nešto gore za čuti od Francuza kako psuje na eng oponašajući afroamerikance? Referenca - FPS MP

0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
KIKI3ooo kaže...

4 nova moda - zašto nebi ubacili klasiku, S&D...

zato što ovo nije cod...

http://www.youtube.com/heat4HD
8 godina
protjeran

Ocito da su u EA skontali da su igraci bf-a ista publika kao i igraci cod-a.

Jednima i drugima mos prodavat muda pod pod bubrege pod nazivom dlc.

A vi braco i sestre samo peglajte karticu jel od toga raste skill.

9 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Moja neka logika je da trebas podsticati igrace da igraju tvoju igru a ne da ih tjeras od sebe :D A po meni ovi MP DLC-ovi samo razdvajaju igrace i tjeraju ih od igre. Mnogo vise igraca bi bilo kada bi DLC-ovi bili besplatni (jedan od razloga zasto je CoD 4 bio toliko uspjesan), ako vam se ne da praviti mape i oruzja izbacite Mod Tools i prepustite community-ju da se brine o igri. Valve je to odlicno rjesio uvodjenjem Workshop-a koji je sve vise prihvacen od strane developera. Ali jbg treb zaraditi jos vise na igri makar igru upropastili :D

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

trebalo je to sve koštat 15 eura jer to nije nova igra,pretjerali su

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Da li u 5 DLC-ova spada i Karkand?

Ako da, onda nema nikakve uštede za nas koji smo već kupili Karkand.

Pojedinačni DLC  košta 15$ (4x15=60), pa tu nema nikakve uštede.

Ukoliko ne spada, onda se isplati kupiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

4 nova moda - zašto nebi stavili jedan mod bez respawn-a. To je onda 100% tactical mode.

MIKROBLOG: Ima li nešto gore za čuti od Francuza kako psuje na eng oponašajući afroamerikance? Referenca - FPS MP

0 0 hvala 0
11 godina
dex3108 kaže...

Moja neka logika je da trebas podsticati igrace da igraju tvoju igru a ne da ih tjeras od sebe :D A po meni ovi MP DLC-ovi samo razdvajaju igrace i tjeraju ih od igre....

Mislim da im je baš to i cilj. Ak ne otjeraju igrače do jeseni kome će prodati sljedeći nastavak? Pa opet za godinu dana još jedan...

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
8 godina
ZC_Someone kaže...
dex3108 kaže...

Moja neka logika je da trebas podsticati igrace da igraju tvoju igru a ne da ih tjeras od sebe :D A po meni ovi MP DLC-ovi samo razdvajaju igrace i tjeraju ih od igre....

Mislim da im je baš to i cilj. Ak ne otjeraju igrače do jeseni kome će prodati sljedeći nastavak? Pa opet za godinu dana još jedan...

Po meni opet ne, kupio bi i govno da na njemu pise BF3.

[M|C] pleXx
7 godina
neaktivan

A da stave donacije,mislim da bi bilo pošteno od njih ahh,a i prodao sam igru nakon par odigranih sati i vidim da sam sebi napravio uslugu tj. svojem novčaniku.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina

Svakako cu kupit sve DLC-ove pa zasto ne onda preko ovog premiuma. Igru, sa BTK, sam platio 100 kn i ovih 45 eura izace me malo vise nego sama igra preko origina u preorderu da sam kupovao tako da...{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Nije 50€ za igru koju igras 100+ sati puno, pa to je 2-3 kune po satu. Bili kupili igru za 10€, a placali svaki sat igre 1-2€?? Popijete Coca Colu za 15 kn i to je ok, a 15 kn za sat igre online je puno???
ptspclan.com | visit us ^^
10 godina
Abomb kaže...

45 eura.... mega LOL

jupi... kupimo svi istu igru dva puta...

Pa nije ista igra ili je?

Mislite da bi bilo ok da taj trud ne naplate?

20 mapa 20 oruzja itd itd nije loše za mene i kupil bum radije nego black ops 2.

[M|C] jokaCRO ingame
11 godina

Koliko daleko može ići ljudska pohlepa - za ne vjerovati.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
9 godina
Nije to pohlepa. Cisti business. Cisto i posteno.
9 godina

A nije baš jeftino,al eto za razliku od activisiona ovde bar znam sta placam.U svakom slucaju sve skupa preko 600kn za igru sa svim dlc-ovima će ispast. S obzirom da je bf praktički jedina stvar koju igram,kupujem...

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
athlon64 kaže...

A nije baš jeftino,al eto za razliku od activisiona ovde bar znam sta placam.U svakom slucaju sve skupa preko 600kn za igru sa svim dlc-ovima će ispast. S obzirom da je bf praktički jedina stvar koju igram,kupujem...

Vidim kako znas, lol.

Ovo zeleno: nebi dao za igru 600 kuna ni da je od zlata - cca 450 i to ako mi se stvarno svida! bilo to sa DLC-om ili ne, iskreno imam sve Cod-ove ali ni na jednom DLC, bacanje novca.

Peace!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 18:28 (XVII Mini).
9 godina
sardax kaže...
Nije to pohlepa. Cisti business. Cisto i posteno.

Isto su mogli malo spustit cijenu a ne ga derat ...

9 godina
Po meni je to cijena za odlicnu igru i dlcove taman.
11 godina

Da preformuliram: Koliko daleko može ići ljudska glupost - za ne vjerovati.

Nekoć su se radile vrhunske igre, bez nikakvih DLC-ova koje su trajale i koje su se igrale. A, sada izlaze samo poluproizvodi (i to je previše pozitivan izraz) i hrpa DLC-ova, koji su prvotno trebali sastavni dio igre, i koji se prodaju po nenormalinim cijenama i onda imaš ljude koji to kupuju i komentare tipa "super, to mi se više isplati", itd.

Ljudi moji, ne da će vam uzeti zadnji novčić iz džepa, nego vi ćete im ga dobrovoljno dati.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
9 godina
XVII Mini kaže...
athlon64 kaže...

Vidim kako znas, lol.

Ovo zeleno: nebi dao za igru 600 kuna ni da je od zlata - cca 450 i to ako mi se stvarno svida! bilo to sa DLC-om ili ne, iskreno imam sve Cod-ove ali ni na jednom DLC, bacanje novca.

A neznam baš, za 500-600 sati dobre zabave bi ipak izdvojia 600kn i dice ovde stvarno daje brutalno mnogo materijala. Za razliku od nekih.Tako da razmislia bi o tome "bacanje novaca na dlc-ove", je u slučaju cod-a.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina

Ja sam platio igru 50€ na originu,a i za ovo ću dati ih 40€.

Zato jer ovo je jedina igra koju igram već 1g,a kako stvari stoje tako će ostati još neko vrijeme.

Nitko nikoga ne sili da kupi taj premium,jednostavno možete kupiti DLC-ove koji vam pašu i sve 5.

Npr. tko voli male mape kupiti će Close Quarters,tko voli velike mape kupiti će ovaj kasnije DLC s velikim mapama i igrati na takvim serverima.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice