GTA V u siječnju?

poruka: 48
|
čitano: 5.357
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "GTA V u siječnju?".
10 godina
GTA V u siječnju?

ako je to istina volio bi da bude nesta slicno ko gta vice city jer to je po meni najbolji nastavak GTA,i naravno da se pojavi za pc {#}

27 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
Re: GTA V u siječnju?
razer1911 kaže...

ako je to istina volio bi da bude nesta slicno ko gta vice city jer to je po meni najbolji nastavak GTA,i naravno da se pojavi za pc {#}

ja bi mjesavinu san andreasa i gta 4

Im sorry, I cant be perfect
10 godina

Sumnjam da će se radnja opet odvijat u Liberty City-ju, vjerojatno Vice City ili neki skroz drugi grad.

Samo da dođe na PC.. prihvatio bi i "reprizu" četvorke što se bugova i optimizacije tiče.

Jhva Elohim Meth.
9 godina

Doći će vjerojatno u  veljači 2012, tako mi je reko jedan lik kaj ima veze s rockstarom. Beta testanje će biti u siječnju, a na E3 će biti prestavljen...

Za radnju i ostalo vezano uz igru za sad nikakve podatke nemam...

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 12:09 (Dompa).
8 godina
neaktivan
Dompa kaže...

Doći će vjerojatno u  veljači 2012, tako mi je reko jedan lik kaj ima veze s rockstarom. Beta testanje će biti u siječnju, a na E3 će biti prestavljen...

Jadničak.

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
8 godina
neaktivan
Dompa kaže...

ček malo koga ti foliraš?

8 godina
protjeran
GTA V u siječnju?

GTA serijali su mi uvijek bili odlicni i jedva cekam ovaj nastavak samo se nadam da ce ovaj put optimizirati igru.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
moderator
nontryer kaže...

Sumnjam da će se radnja opet odvijat u Liberty City-ju, vjerojatno Vice City ili neki skroz drugi grad.

Samo da dođe na PC.. prihvatio bi i "reprizu" četvorke što se bugova i optimizacije tiče.

Glasine su da bi se mogao odseliti u Hollywood. Al to su samo i isključivo glasine.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
8 godina
neaktivan
Danny_HR kaže...
nontryer kaže...

Glasine su da bi se mogao odseliti u Hollywood. Al to su samo i isključivo glasine.

Gdje god da dođe(mislim u kojem gradu) bit ću zadovoljan samo da bude optimiziran i bez bugova {#}

Kruger
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 15:47 (nick54312).
8 godina
neaktivan
GTA V u siječnju?

GTA 5 u zadnje vrjeme nisu htjeli pustiti jer je gta 4 još popularan među igrama...

Dino

0 0 hvala 0
10 godina
GTA V u siječnju?

a na ovoj slici GTA V su neke palme nacrtane pa možda i bude neki topliji krajevi, egzotični... florida?! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
GTA V u siječnju?

uf ja bi radje RDR za PC za sada :D

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
Fenrzy kaže...

GTA serijali su mi uvijek bili odlicni i jedva cekam ovaj nastavak samo se nadam da ce ovaj put optimizirati igru.

nick54312 kaže...

Gdje god da dođe(mislim u kojem gradu) bit ću zadovoljan samo da bude optimiziran i bez bugova {#}

Budite sretni ukoliko uopće izađe PC verzija, a o optimizacijama otom potom.

9 godina
dj_renny kaže...
Dompa kaže...

Gle nemoraš vjerovat ako nećeš, ja ne foliram nikoga, samo sam prenio što je on meni rekao. To je sve.

Inače obožavam igrat GTA serijale, očekujem da će biti dobar i da će izaći na PC.

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 16:48 (Dompa).
8 godina
neaktivan
ranko091 kaže...

a na ovoj slici GTA V su neke palme nacrtane pa možda i bude neki topliji krajevi, egzotični... florida?! :)

Pitanje je hoće li glavni lik znati plivati,mislim stvarno nema smisla da dobijemo nekog retardiranog tupavog lika ko što je Tommy iz Vice Citiya

Dino
8 godina
neaktivan
Dompa kaže...
dj_renny kaže...
Dompa kaže...

Gle nemoraš vjerovat ako nećeš, ja ne foliram nikoga

meni se čini da se pokušavaš biti facom ali ti baš ne ide

10 godina

Bio je prije koji tjedan neki lik na 4chanu koji "radi" u Rockstaru, vjerojatno mu odande informacije ;)

Inače, super, jedva čekam, iako mi nekako nije vjerojatno da će toliko brzo doći, gotovo sam siguran da će biti odgoda i odgoda.

9 godina
neaktivan
GTA V u siječnju?

Vjerojatno Vice city... samo da bude onako dobra muzika i priča  kao u vice city-u

Kake-Bake

7 0 hvala 0
9 godina
dj_renny kaže...
Dompa kaže...
dj_renny kaže...
Dompa kaže...

Gle nemoraš vjerovat ako nećeš, ja ne foliram nikoga

meni se čini da se pokušavaš biti facom ali ti baš ne ide

Loše ti se čini, a i lagano odstupamo od teme btw.  Kažem što mi je prenio i odmah svađa nastane, malo se sredi. Sad hoće li ta informacija biti točna ili ne vidjet ćemo jer sam rekao vjerojatno, a to ne znači da mora biti.

Dompa
10 godina
GTA V u siječnju?

Ja bi volio da je nešto između GTA San Andreas i GTA 4. Da ima velikih gradova al da i ima i otvorenog prostora , to jest da je velika mapa. a ne jedan grad i sve što vidiš je: zgrada, cesta, zgrada, cesta... Zato i dosadi brže nego GTA San Andreas. I grafika nije bitna, samo da je dobro optimizirana.  (Nadam se da me shvaćate) 

Punisher
Moj PC  
13 0 hvala 0
9 godina
dani500 kaže...

Ja bi volio da je nešto između GTA San Andreas i GTA 4. Da ima velikih gradova al da i ima i otvorenog prostora , to jest da je velika mapa. a ne jedan grad i sve što vidiš je: zgrada, cesta, zgrada, cesta... Zato i dosadi brže nego GTA San Andreas. I grafika nije bitna, samo da je dobro optimizirana.  (Nadam se da me shvaćate) 

To bih i ja volio, samo da nije nešto poput LC...

Dompa
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2011 17:12 (Dompa).
9 godina
neaktivan
dani500 kaže...

Zbog toga mi je San Andreas jedna od najboljih igara ever. U GTA IV se cijela mapa gradi na istom konceptu kao urbano gradsko središe. SA s druge strane nudi četvrti pune gang membera, zatim seoski dio te na kraju Las Vegas i pustinjski dio. Igra jednostavno ne dopušta lineranost i monotoniju.

8 godina
protjeran
GTA V u siječnju?

Nintendo Wii 2 vam izlazi za tjedan dana

rekao mi je prijatelj koji radi u Nintendu

rekao mi je da nikom ne govorim, ali kad se već hvalite s prijateljima pa da i ja malo 

ako vas netko pita, niste čuli od mene {#}

6 0 hvala 0
9 godina
GTA Sa mi je puno bolji zbog raznolikosti.

GTAIV:

Normalni grad

GTA SA:

Normalni Grad
Pustinja
Planina
Sume
Hillbilly podrucje :)

SA ima mislim 36km2 nek ga prosire na 70km2 i super...

Koristim RealCars 2+SRT 1.7+Project Oblivion 2010HQ+ENBS0.075+OverdoseFX i usudio bi se rec da izgleda isto kao IV osim ragdolla a prica je 1000x bolja.
2.000 Posts! And counting...
9 godina
protjeran
GTA V u siječnju?

ma sm nek izađe.........a za pc verziu če sigurno izač kao i uvijek.....bez brige.....mogu da se kladim..............nisu ludi da neobjave za pc.........pa više ljudi koriste i igraju igrice na pc nego na konzolama............

Moj PC  
1 2 hvala 0
10 godina
GTA V u siječnju?

Ako i bude dolazila za PC, vjerujem da ce se PC igraci opet nacekati........  grad i radnja u GTA SA je savrsenstvo kao sto ste vec spomenuli (pustinja, sume, gradovi, sela, bogati, siromasni, vojska, puno bandi i mafija, droga, razni dodatni i zabavni sadrzaji.... samo se sjetimo sto se sve moze raditi i to sve u jako velikom gradu)

Volio bih da opet bude isti grad kao u GTA SA (mnogi govore a ce biti samo Los Santos, volio bih da budu sva tri), a volio bih vidjeti i london s dobrom grafikom, mislim ipak je to pocetak GTA fransize..... sto se tice grafike, to me ne brine nimalo, ne idemo u proslost, idemo u buducnost..... grafika ce biti sigurno zadovoljavajuca, grafika mi je uvijek bila i biti ce zadnja....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
lovac82 kaže...

. grafika ce biti sigurno zadovoljavajuca, grafika mi je uvijek bila i biti ce zadnja....

meni su takođe prvo na listi igrivost, pa priča pa tek onda grafika...

10 godina
Dinče kaže...

GTA 5 u zadnje vrjeme nisu htjeli pustiti jer je gta 4 još popularan među igrama...

ma nebi ni trebali zapravo te nastavke svaku godinu bacat ko i COD kao što vidite u sta se pretvorio bolje ovak ima vremena nek ju srede optimiziraju i sve 5.

9 godina
Sjecam se dok sam vrtio gta3 na Celeronu 433MHz, 192mB rama i ATi Rage 8MB na 3 fps :D
2.000 Posts! And counting...
10 godina
8ax kaže...
Sjecam se dok sam vrtio gta3 na Celeronu 433MHz, 192mB rama i ATi Rage 8MB na 3 fps :D

a igra je imala ono sto te vukla da igras,igras,igras a nazalost danas takvih vise nema.ja sam isto igrao vice city po cijele dane na 128 mb i nekoj grafičkoj 64 mb stekalo je al moralo se igrat :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice