Oduševljenje Battlefieldom 3

poruka: 39
|
čitano: 5.968
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Oduševljenje Battlefieldom 3".
11 godina
odjavljen

kakav petak,već se igra,to sam odavno govorio za 25.

sad ni nije još 25. a igra se i kod nas MP

M4X @ 3.14zda GHz
Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
moderator
Re: Oduševljenje Battlefieldom 3
Trolaš stari. Službeni datum izlaska je petak, to nema veze s tim kad možeš igrati uz pomoć nekih zaobilazaka i sl.
Twitter - @danny_hr // Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
9 godina
M4X kaže...

kakav petak,već se igra,to sam odavno govorio za 25.

sad ni nije još 25. a igra se i kod nas MP

opet ti po istom. istu stvar si komentirao i jučer na drugom članku. Što bi ti da još ovdje na forumu objave i c*ackanu verziju igre?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina

Jel moze neka novost?

0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
Danny_HR kaže...
Trolaš stari. Službeni datum izlaska je petak, to nema veze s tim kad možeš igrati uz pomoć nekih zaobilazaka i sl.

ne,pa dobro službeni ali svi igraju sa tim zaobilaskom,pogledaj u temu

znači da će nam svima onda ea banat origin,to si nemogu dozvolit

M4X @ 3.14zda GHz
9 godina
M4X kaže...
Danny_HR kaže...

ne,pa dobro službeni ali svi igraju sa tim zaobilaskom,pogledaj u temu

znači da će nam svima onda ea banat origin,to si nemogu dozvolit

i kakve to ima veze sa ovom temom i ovim člankom? igra izlazi 28.i gotovo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
neaktivan

Bulldozer, Mnogi su se zeznuli tako. Kupe kljuc i posle kad ga hoce aktiviraju dode poruke da ne mozes igru aktivirati jer kljuc nije za ovu regiju (Europa).

Samo si dzaba bacio pare.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2011 20:44 (localhost).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

O čemu se radi, tj. koja je priča? Jesu opet zli Kinezi i Rusi na repertoaru ili možda neki drugi nedemokratski narod želi pokoriti svima dragi SAD?

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2011 21:00 (Riker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina

@M4X

Imaš u BF3 temi sve objašnjeno i nema nikakvog straha od bana. Potvrđeno od nekakve službene osobe.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2011 21:10 (ZC_Someone).
11 godina
odjavljen
ZC_Someone kaže...

@M4X

Imaš u BF3 temi sve objašnjeno i nema nikakvog straha od bana. Potvrđeno od nekakve službene osobe.

vidio sam,nemam još key

M4X @ 3.14zda GHz
10 godina

93/100

Ajde ako je dobila tak dobru ocjenu baš me interesira što je sve tako savršeno da opravda to, engine je odličan, svakako vi koji ste naručili obavezno javite dojmove što kvalitetnije(duboko, a ne tipa, kul je jer ste ownali rundu), jer me najviše interesira neki balans, koji se u beti nije baš osjetio(balans za sve uključujući težina za početnike i sl.).

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
localhost kaže...

Bulldozer, Mnogi su se zeznuli tako. Kupe kljuc i posle kad ga hoce aktiviraju dode poruke da ne mozes igru aktivirati jer kljuc nije za ovu regiju (Europa).

Samo si dzaba bacio pare.

Kada ovako linka nekako imam feeling da više prodaje nego koristi cd- keyeve...

-- HaHa na sve
10 godina
Moze netko malo vise o toj ar BF3 MP Verziji jer nisam bas pratii vijesti oko bf-a, kupujem legalnu al bih volio vidjeti kakav je mp prije kupnje. Ako moze na PM
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
lovac82 kaže...
Moze netko malo vise o toj ar BF3 MP Verziji jer nisam bas pratii vijesti oko bf-a, kupujem legalnu al bih volio vidjeti kakav je mp prije kupnje. Ako moze na PM

Ako si igro BC2 onda ti je ovo isto. Samo šta se meni čini da tu shotgun radi.

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
9 godina
Blue_Fatal1ty kaže...
lovac82 kaže...

LOL pa da je isto nitko nebi ni kupio igru,igra je prema svemu sudeći puno bolja od BC2,idi na temu Battlefield 3,tamo ih je već nekoliko zaigralo igru pa pročitaj komentare,svi su oduševljeni uglavnom.

10 godina
protjeran

na BOL-u će biti 125/100

Stay a while and listen...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
Blue_Fatal1ty kaže...
lovac82 kaže...

Barem u single-playeru, sačmarice (shotgun) imaju realan efekt i domet. Da, bolje od BC2.

9 godina
neaktivan

Ma meni je Singleplayer Call of Duty nenadhebiva igretina !

;-)

Drago G. moj omiljeni člankopisac ! <br/>Z-Admin Small Business CMS - http://www.z-admin.com
Moj PC  
0 8 hvala 0
10 godina

ti si noob

11 godina
odjavljen
bik kaže...

ti si noob

a ti si muškarac koji igra MP

M4X @ 3.14zda GHz
7 godina

Obično djeca do 15 godina zovu druge noobvi pa ako si stariji, samo ignoriraj mulariju ...

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina

Evo napokon jedna igra tehnički dorasla svom tom high end harwdweru.

.. igra koja iskorištava directx 11 u potpunosti i prva  u ovoj godini da se može reć za nju..da da to je to.. PC je stroj, mrcina...

osvrnio bi se na nedavno izašli RAGE kojeg toliko hvale recenzijama... sad vidite koliko je u biti jadan engine koji pokreće RAGE da barem 5 godina zaostaje za današnjim standardima...pregazilo ga vrijeme a i ID software isto tako!

Misle nam prodavati maglu i živiti na staroj slavi!

Sjetim se odmah i igrice Duke Nukem Forever , koja bolje da nikad nije ni izlazila i ostala mit jer ovo sto smo dobili je malo bolje od grafičkih  mogučnosti ZX Spectruma!!

I na kraju Battlefield vs. Crysis 2... u biti da li treba jedan konzolaški port uspoređivati sa Battlefieldom...hmmm mislim da nema svrhe...

Ova igra je nešto perfektno, bez dileme igra godine!!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan

imam nvidiu gtx 460 i drivere 275.33 dali cu moc pokrenit bf 3 ?

Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.1GHz,NVIDIA GeForce GTX 460,4096MB RAM,Windows 7 Ultimate 64-bit SP 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
MR.Boro kaže...

imam nvidiu gtx 460 i drivere 275.33 dali cu moc pokrenit bf 3 ?

LoL naravno da možeš.

8 godina
neaktivan

bez updateanja drivera?

Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz (4 CPUs), ~3.1GHz,NVIDIA GeForce GTX 460,4096MB RAM,Windows 7 Ultimate 64-bit SP 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Horned Reaer kaže...

malo je rec godine ;)

10 godina
Horned Reaer kaže...

E s tim se nebih složio, nije BF3 jedini koji izlazi, tu su i mnogi veliki naslovi.
Nemožeš reći da ti je BMW najbolje auto jer ga ti imaš, a Audi nisi ni vidio.

Igra će sigurno biti vrh, ali nije jedina.

I vidim da je ekipa na forumu je vrlo zagrijana za BF3 isto kao prije neki za CoD, pa mnogi pretjeraju.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
11 godina

Igra godine će biti ili novi Batman ili Portal 2. Bar po mišljenu večine. Čeka se još samo Skyrim. Ne vjerujem da bilo tko drugi ima šanse.

a.k.a. Z[C]onv1ct; I sačmom i nožem, i Gustavom u glavu, za 47CHBovu slavu
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
Ne slazem se, to ne moze biti igra godine.... igra godine je za mene ona igra koja ima kvalitetnu radnju, dugotrajnosti, atmosferu, fiziku, pokoju inovaciju, gameplay i na kraju grafiku itd.... dakle, kombinacija svega pomalo. Takva igra zasluzuje biti igra godine
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
7 godina
ZC_Someone kaže...

Igra godine će biti ili novi Batman ili Portal 2. Bar po mišljenu večine. Čeka se još samo Skyrim. Ne vjerujem da bilo tko drugi ima šanse.

uncharted 3?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice