100 besplatnih programa u Bugu

poruka: 53
|
čitano: 12.189
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "100 besplatnih programa u Bugu".
16 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Ne znam kako se vama čini, ali meni izgleda kao da se je BUG u zadnje vrijeme poboljšao...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
100 besplatnih programa u Bugu

A meni se čini da im ja svaki drugi broj tema 100 najboljih programa.

Moj PC  
39 0 hvala 1
15 godina
offline
100 besplatnih programa u Bugu

ma svako malo su neki setovi programa, bas skoro svaki drugi broj

Mjenjam demonoid pozivnicu za thr pozivnicu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Samo nek je besplatno.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
100 besplatnih programa u Bugu

A ovaj cu BUG kupit, ima stosta zanimljivo kolko vidim...

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-led-diode/56455.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 10:33 (Batista).
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
QFlash kaže...

A meni se čini da im ja svaki drugi broj tema 100 najboljih programa.

  Upravo to. Reciklaža iste teme i to je to. Neznam kad smo zadnji put vidjeli temu poput usporedni test Procesora, grafičkih kartica... U kojem je baš sve ljepo pojašnjeno. Po tom pitanju VIDI je mnogo bolji.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
16 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Ljudi, nije u tome stvar...Što sam stariji, imam osjećaj da se te godine sve brže vrte...Jednostavno nevjerojatno brzo...Zbog toga nam se čini kao da  svaki drugi broj BUG ponavlja teme...

Moj PC  
5 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

a kad će više 100 najboljih bez obzira jel besplatno ili ultra skupo? meni je faststone za moje potrebe daleko najbolji preglednik fotografija bez obzira što je besplatan ali daleko od toga da mi neki besplatan program može zamijeniti photoshop. da vidimo konačno šta je najbolje šta se nudi na tržištu...

www.odrzavanje.com
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
100 besplatnih programa u Bugu

bilo bi puno interesantnije napraviti usporedni test vešmašina ili praškova za prajne. tu nisam stručan i to bi mi bilo korisno.

I'm silicon-based life-form
Moj PC  
2 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Barem nije svaka dva mjeseca: 100 besplatnih programa, 200 besplatnih programa, test laptopa, test grafičkih kartica, 100 besplatnih programa, test laptopa... Dajte nešta novo više. Zato sam i prestao kupovati BUG. Sve novosti izađu mjesec prije, a testovi se ponavljaju i stari su.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu

Ali je bitno da su se Bugovci raspisali o iPadu, koji je zadnja stvar na svijetu i koji je kreiran da izvlaći lovu od ljudi!

Stjepan Jenduka
14 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

a kad ce bug postat besplatan? barem lipanjski broj :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Samo 100? Očekivao sam 200.

http://www.pc44.byethost31.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
QFlash kaže...

A meni se čini da im ja svaki drugi broj tema 100 najboljih programa.


Sljedeći broj je ljetni dvobroj. Zna se što slijedi: test digitalnih fotoaparata, netbookova (i/ili mobitela kojima je moguće koliko toliko normalno surfati Internetom) i pregled podatkovnih tarifa kod tri domaća providera. Stalno isto.

14 godina
protjeran
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
Riker kaže...

Ljudi, nije u tome stvar...Što sam stariji, imam osjećaj da se te godine sve brže vrte...Jednostavno nevjerojatno brzo...Zbog toga nam se čini kao da  svaki drugi broj BUG ponavlja teme...

 

Ne čini nam se, nego ponavlja. Koliko je mjeseci prošlo od "BUG-ovog borbenog kompleta"?

 

Ljetni dvobroj je obično posvećen digitalnim fotićima. Neka nas iznenade nečim drugim.

16 godina
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
Check kaže...

a kad ce bug postat besplatan? barem lipanjski broj :D

Ak nemaš love za Bug kaj sad nist, posluzit ce i internet za nac najbolje besplatne programe. NevinašceOvo dole je odlicna stranica bez gluposti i reklama, pa za one koji znaju engleski ne treba dalje trazit. Vjerojatno najbolja stranica za besplatne programe s malo sirim opisima istih ak se uđe direktno u određenu kategoriju uglavnom bez prigovora.Cool

 

http://www.techsupportalert.com/content/top-freeware-picks-category-editors.htm

 

http://www.techsupportalert.com/view/popular

16 godina
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
blacko kaže...

Samo nek je besplatno.

Kako bi moj brat rekao: Što je džabe i Bogu je drago!

Aerendyl kaže...

Barem nije svaka dva mjeseca: 100 besplatnih programa, 200 besplatnih programa, test laptopa, test grafičkih kartica, 100 besplatnih programa, test laptopa... Dajte nešta novo više. Zato sam i prestao kupovati BUG. Sve novosti izađu mjesec prije, a testovi se ponavljaju i stari su.

Ovo nisi smio reći. Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

najbolja stranica za besplatne programe je ninite.com... cak nemoras ni instalirati ni nista, sam poklices i i kliknes get downloader i on sam sve odradi s time da uvijek skida zadnju verziju... sacuva barem sat vremen a instalacija nakon formatiranja (next, kafa, next, finish, kafa... nema toga:D)

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Meni je Mreza odlican casopis! Remek djelo!

 

A Bug, Bug mi je vise poceo liciti na katalog proizvoda.

 

 

 
9 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Ako je bio SAS onda je morao biti MBAM a nema ga... da ne pričam kako nema najboljega Sandboxie

...malo sam testirao...
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 15:08 ((s)izgoreo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
Check kaže...

najbolja stranica za besplatne programe je ninite.com... cak nemoras ni instalirati ni nista, sam poklices i i kliknes get downloader i on sam sve odradi s time da uvijek skida zadnju verziju... sacuva barem sat vremen a instalacija nakon formatiranja (next, kafa, next, finish, kafa... nema toga:D)

Opet te gotovanske fore di ne treba nist procitat, nit pogledat malo detaljnije nego samo nek se samo instalira a ti lezi i odmaraj jel svašta.Smijeh

16 godina
offline
100 besplatnih programa u Bugu

OK.

 

A kad će tema iz koje ću nešto naučiti?

Down goes the window, out goes the heat!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
Aerendyl kaže...

Barem nije svaka dva mjeseca: 100 besplatnih programa, 200 besplatnih programa, test laptopa, test grafičkih kartica, 100 besplatnih programa, test laptopa... Dajte nešta novo više. Zato sam i prestao kupovati BUG. Sve novosti izađu mjesec prije, a testovi se ponavljaju i stari su.

Da, BUGu bi bilo najbolje da malo uskladi casopis i portal. vecina citatelja casopisa svakako su i posjetitelji portala tako da im se ne da u skupo placenom casopisu citati ono sto su na portalu procitali prije mjesec dana. mislim da bi portal trebao biti orijentiran kratkim vijestima iz it svijeta i forumu a tiskano izdanje nek izbaci ponavljan je tih vijesti i u taj prostor smjesti ozbiljne recenzije hardwarea i softwarea, savjete i skolu programiranja i rada u alplikacijama. takodjer sam prestao kupovati bug zbog dupiciranja. postali ste ko 24-sata. ljudi vas kupuju samo zbog nagradnih igara, ili zbog navike.

14 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Upravo ga čitam!

Ako ti je netko pomogao klikni HVALA (ispod potpisa)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

meni se sviđaju rubrike samogradnja, savjeti, programiranje i tako te stvari...

bilo bi super kad bi bilo više edukativnog teksta i kojekakvih tutorijala... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Iako jako dobro znam da je najbolje uopće ne komentirati, niti se osvrtati na neke od negativističkih komentara koje ovdje čitam - ne mogu se suzdržati Cool

Naime, već odgovoranje stvara dojam da se pravdamo, a onome kome se odgovara - do odgovora nije ni stalo, jer ima već svoj izgrađeni stav, koji ništa neće promijeniti...

 

Dobar dio vas koji prigovarate da se teme ponavaljaju uopće nije ni vidi novi Bug (uostalom i sami kažete da ga ne kupujete), pa tako i dajete komentar "napamet". Sasvim je normalno da se u specijaliziranom časopisu poput Buga, neke teme iznova pojavljuju, jer je to i interes publike, ali i nužnost jer ima smisla u određenim ciklusima pratiti promjene...

 

Tema broja o najboljim besplatnim programima (koja je podosta drugačija od spominjanog BBK) je dugo bila i najtraženija od strane čitatelja, pa je normalno da se "ponavi" nakon godinu dana. To je i normalno - sasvim je jedno istraživati i iskušavati razne programe za pojedine namjene, a drugo dobiti probrani i istestirani zbir njih, uz to još odmah dostupnih na DVD-u. Ključno je da se mi trudimo tu temu svaki put koncepcijski osvježiti, pa je tako u novom Bugu unutar nje, čak 50% prostora popunjeno SAVJETIMA, kako rješavati neke specifične probleme (za svako od deset područja u koja su razvrstani programi iz ovogodišnjeg izbora). Ti savjeti su neka vrsta proširenih i razrađenijih napisa koje objavljujemo u rubrici "pitanja&odgovori", koju mnogi glorificiraju u raspravi što najviše vole čitati u Bugu.

 

A osim teme broja, puno je i drugih tema koje sadrži Bug, pa na osnovu samo toga što je prije godinu dana bila tema sličnog naziva i iz istoga područja - pljuvati po cijelom časopisu je pretjerano, u najmanju ruku... Testovi najnovijih grafičkih kartica, matičnih ploča, novog AMD-a sa šest jezgri, recenzija CS5 (novi Photoshop!), usporedni test hrpe 13,3" prijenosnika, opširan osvrt na sve veći trend "dodatnog poreza na igranje" kroz DLC, osvrt na sukobe Apple i Adobea, te budućnost web standarda, itd, itd. - pa ako ništa od toga nije zanimljiva tema - onda nam doista nema spasa. Cool

 

Moram reći i jednu opću spoznaju, do koje mnogi dođu i sami, ali eto ima ih kojima i to treba "nacrtati" - ljudi vremenom mijenjaju područja interesa, neke stvari nauče, pa ih zanimaju neke druge stvari itd. - sasvim je normalno da vam neke stvari vremenom postanu dosadne i više nisu u fokusu vaših interesa. Tako je i s nekim čitateljima Buga. Iako se i Bug mijenja iz mjeseca u mjesec, te promjene nisu dramatične i sigurno ne mogu zadržati pozornost SVIH čitatelja (a uz dramatične promjene to bi bilo još teže), ali privuku neke nove, pa oni postaju dio vjerne vojske čitatelja...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 19:09 (Miro).
Moj PC  
17 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
100 besplatnih programa u Bugu

mislim da je casopis odlican i da nimalo nije izgubio na kvaliteti i  da su ove reakcije pretjerane,

Bug nas je razmazio jer je stalno je na visokoj razini i to je jedini njegov problem!!!!

marroncevic
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
Miro kaže...

Iako jako dobro znam da je najbolje uopće ne komentirati, niti se osvrtati na neke od negativističkih komentara koje ovdje čitam - ne mogu se suzdržati Cool

Naime, već odgovoranje stvara dojam da se pravdamo, a onome kome se odgovara - do odgovora nije ni stalo, jer ima već svoj izgrađeni stav, koji ništa neće promijeniti...

 

Dobar dio vas koji prigovarate da se teme ponavaljaju uopće nije ni vidi novi Bug (uostalom i sami kažete da ga ne kupujete), pa tako i dajete komentar "napamet". Sasvim je normalno da se u specijaliziranom časopisu poput Buga, neke teme iznova pojavljuju, jer je to i interes publike, ali i nužnost jer ima smisla u određenim ciklusima pratiti promjene...

 

Tema broja o najboljim besplatnim programima (koja je podosta drugačija od spominjanog BBK) je dugo bila i najtraženija od strane čitatelja, pa je normalno da se "ponavi" nakon godinu dana. To je i normalno - sasvim je jedno istraživati i iskušavati razne programe za pojedine namjene, a drugo dobiti probrani i istestirani zbir njih, uz to još odmah dostupnih na DVD-u. Ključno je da se mi trudimo tu temu svaki put koncepcijski osvježiti, pa je tako u novom Bugu unutar nje, čak 50% prostora popunjeno SAVJETIMA, kako rješavati neke specifične probleme (za svako od deset područja u koja su razvrstani programi iz ovogodišnjeg izbora). Ti savjeti su neka vrsta proširenih i razrađenijih napisa koje objavljujemo u rubrici "pitanja&odgovori", koju mnogi glorificiraju u raspravi što najviše vole čitati u Bugu.

 

A osim teme broja, puno je i drugih tema koje sadrži Bug, pa na osnovu samo toga što je prije godinu dana bila tema sličnog naziva i iz istoga područja - pljuvati po cijelom časopisu je pretjerano, u najmanju ruku... Testovi najnovijih grafičkih kartica, matičnih ploča, novog AMD-a sa šest jezgri, recenzija CS5 (novi Photoshop!), usporedni test hrpe 13,3" prijenosnika, opširan osvrt na sve veći trend "dodatnog poreza na igranje" kroz DLC, osvrt na sukobe Apple i Adobea, te budućnost web standarda, itd, itd. - pa ako ništa od toga nije zanimljiva tema - onda nam doista nema spasa. Cool

 

Moram reći i jednu opću spoznaju, do koje mnogi dođu i sami, ali eto ima ih kojima i to treba "nacrtati" - ljudi vremenom mijenjaju područja interesa, neke stvari nauče, pa ih zanimaju neke druge stvari itd. - sasvim je normalno da vam neke stvari vremenom postanu dosadne i više nisu u fokusu vaših interesa. Tako je i s nekim čitateljima Buga. Iako se i Bug mijenja iz mjeseca u mjesec, te promjene nisu dramatične i sigurno ne mogu zadržati pozornost SVIH čitatelja (a uz dramatične promjene to bi bilo još teže), ali privuku neke nove, pa oni postaju dio vjerne vojske čitatelja...

 

Novi BUG sam kupio danas. Kupujem ga od prvog broja. Sve mi teze pada dati tih 35 kuna. Kriza je i mene dotukla i ako u ljetnom dvobroju bude test digitalnih fotica, prestajem kupovati BUG. Pratim Vas od pocetka, jedno krace vrijeme sam bio i pretplatnik, ali sada je kraj.

 

Mrezu ne kupujem vec godinama - par puta sam javno napisao da ne zelim dati 29 kuna i citati sto ste jeli na pojedinoj konferenciji. Da u jednoj jedinoj Mrezi spojite teme poput Wimaxa, NAS-a, Web tehnologija, mobitela (LTE?) i slicnih tema i izbacite intervjue s direktorima (sve ste slicniji Infotrendu) i prikaze konferencija, bili bi odlican casopis. Ovako se vise ni Mrezu ne isplati kupovati. Koliko vas je samo trebalo nagovarati da u Mrezi prije nekoliko godina ponovite test malih routera koji se mogu koristiti u kucnoj mrezi. Ali zato prema zeljama citatelja BUG-a ponavljate temu o besplatnim programima!

 

Teme u BUG-u se cesto ponavljaju. Veljaca 2009. - borbeni komplet. Lipanj 2009. 199 besplatnih programa (taj broj sam upravo bacio u stari papir). Ne znam koji to citatelji zele temu broja o besplatnim programima kraj postojecih Web stranica prepunih freeware i shareware programa, obicno izvrsno kategoriziranih i rangiranih? Test jednokratnih baterija? Radije napravite / ponovite test punjivih baterija, te nam svima trebaju cesce nego jednokratne (npr. za digitalne fotice).


Jedino sto me zanima su 13,3" prijenosnici.

 

U proslom broju mi se svidjela tema o Appleu. Povremeno imate dobre tekstove o linuxu.  Za sve ostalo, tu je Internet.

 

Iskocite malo iz kolotecine. Probajte nesto novo.

 

 

15 godina
offline
100 besplatnih programa u Bugu

Ha, ha, ha, 100 programa badava, časopis 35 kuna, pravni savjet 500 kuna, pa sad neka netko veli da programeri nisu budale. Oni napišu 100 programa badava, da bi to netko prodavao za 35 kuna, dobro, znam, ne prodaju se programi, oni se samo distribuiraju, nisu oni vlasništvo Buga-a, svatko ih dalje može distribuirati, ali ipak, netko je dao 35 kuna Bug-u da bi dobio tih 100 programerima, a programerima je dao, ne smije napisati što jer bi me opet zalokali, ali valjda znate. 

 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
RE: 100 besplatnih programa u Bugu
rjakopec kaže...

Ha, ha, ha, 100 programa badava, časopis 35 kuna, pravni savjet 500 kuna, pa sad neka netko veli da programeri nisu budale. Oni napišu 100 programa badava, da bi to netko prodavao za 35 kuna, dobro, znam, ne prodaju se programi, oni se samo distribuiraju, nisu oni vlasništvo Buga-a, svatko ih dalje može distribuirati, ali ipak, netko je dao 35 kuna Bug-u da bi dobio tih 100 programerima, a programerima je dao, ne smije napisati što jer bi me opet zalokali, ali valjda znate.

  s ovim se slažem, ali opet nekupuje se bug samo zbog cd-a več i zbog časopisa,, bar ja kupujem zbog časopisa,,,

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice