100 milijuna Dropboxaša

poruka: 10
|
čitano: 1.697
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "100 milijuna Dropboxaša".
11 godina
neaktivan
offline
100 milijuna Dropboxaša

Cekam onih 4-5 forumasa koji se uvijek pojave na "oblak" temama.  Orgazmi koji su slijedili za vrijeme predstavljanja Gdrivea i Skydrivea, uz popratne komentare..."pitanje je dana kada ce svi ostali propasti, posebno dropbox..i to nas veseli".    jelte, veliki su to igraci za ove prdavce.

btw i drugi "prdavac" sugarsync biljezi velik rast korisnika.  dragi DB, zelim ti daljnji rast uz novih 100 milijuna syncanja.

 

 
14 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
100 milijuna Dropboxaša

my 2 cents

 

Pokusao sam naci zamjenu za Dropbox (2G je malo, nema filtracije extenzije, ne moze syncat bilo koji direktorij) koja bi mi odgovarala, al sve sto sam isprobao je bilo losije:

 

- GDrive nema konfiguraciju proxya pa ne radi na mom poslovnom laptopu

- Skydrive na Visti se ne zeli instalirat ako je UAC iskljucen (wtf)

- SugarSync je preosjetljiv: ako bilo sto napravim (npr zelim promjeniti putanju do sync foldera) obrise mi lokalne datoteke i ponovno synca. Nema pametan sync ko dropbox nego brute force. UI je los.

- preostali: nisu besplatni, ako su besplatni imaju samo web UI, ako imaju sve, imaju isto 2GB.

 

Dropbox je jednostavan i radi. Steta sto developeri ignoriraju zahtjeve za novim funkcionalnostima iako su najtrazenije na njihovom vote for new function forumu.

 

(:3=
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
100 milijuna Dropboxaša

Meni je genijalan koristim ga odavno, da sam si truda cijpit ljude da se registiraju preko mog linka, skuplja dodatni prostor + akcije 5 Gb upladanje preko mobitela nešto, i sada se ima ljepih 20Gb + 50Gb na dvi godine jer sam kupija Galaxy-a.

Samo skill
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: 100 milijuna Dropboxaša
Prije sam ga imao potrebu koristiti, ali sad stvarno ne znam sto da stavljam u drop a da mi treba na svim uredajima.


To da je najbolji, jest, Drive je krenuo i ostao na elementarnom, Skydrive takoder, jedino Dropbox dodaje neke inovacije
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
100 milijuna Dropboxaša

Skužio sam da kad promijenim Word dokument težak 10-tak MB da on digne samo razliku, sve je syncano za 10-tak sekundi (očito nije dizao svih 10 MB).

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: 100 milijuna Dropboxaša

Jedva čekam da mogu sincat foldere koje ja želim na hardu. Do tada ostajem na SugarSyncu.

 

12 godina
offline
100 milijuna Dropboxaša

Dropbox je definitivno najbolji od svih cloud servisa, bez konkurencije, najjednostavniji, najintuitivniji itd..

Jos su lijepo dali mogucnost da se prikupi koji GB vise od ta pocetna 2GB..

{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
100 milijuna Dropboxaša

ja sam nakupil 16,5 gb i tam si čuvam drajvere koje uvijek pogubim i kad mi najviše trebaju  nema ih... dropbox je bil prvi servis te vrste koji sam probal, naviknul se na njega i ima sve kaj mi treba, a od tih 16,5gb , trenutno koristim 6 i za duže razdoblje mi je ovo i  više nego dovoljno...prezadovoljan

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 100 milijuna Dropboxaša
morz, za sync odredenih foldera sa androida imas folder sync app
takoder probaj livedrive ako nisi
TD za glupost
15 godina
offline
100 milijuna Dropboxaša

DB je zakon. Sinkronizacija slika sa mobitela čim se spoji na wi-fi je jedna od najboljih opcija.

 

Koristim ga na poslovnom laptopu, svi dokumenti su unutar dropboxa. Kada sam mjenjao disk bez brige samo lupim format i nakon instalacije windowsa stavim dropbox.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice