13-inčna Retina za MacBook Pro

poruka: 16
|
čitano: 2.644
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "13-inčna Retina za MacBook Pro".
15 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro

Napokon {#}

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro

Šteta što nije za Air.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro

Baš me zanima kolika će biti njegova debljina? Hoće mu izbaciti Ethernet port? Optical drive? Itd.. {#}

 

 

Tony Soprano
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 13-inčna Retina za MacBook Pro
Tony.Soprano kaže...

Baš me zanima kolika će biti njegova debljina? Hoće mu izbaciti Ethernet port? Optical drive? Itd.. {#}

 

 

Vjeroatno isti kao 15"

12 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro

A čuj, ako bude tako biti će dobro, ali sve je moguće da će ubaciti samo RETINU, a sve ostalo cijeli redizajn 13-ice ostaviti za proljeće..

Tony Soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro

Svaka čast, iako, da budemo iskreni - takva rezolucija na toj dijagonali na normalnoj udaljenosti ne nadilazi sposobnosti razlučivanja zdravog oka.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 13-inčna Retina za MacBook Pro
Tony.Soprano kaže...

A čuj, ako bude tako biti će dobro, ali sve je moguće da će ubaciti samo RETINU, a sve ostalo cijeli redizajn 13-ice ostaviti za proljeće..

To bi bilo šteta, ali ako piše da to ide za MacBook Pro, a ne air onda će vjerojatno tako i biti. Samo će ekran promijeniti, a ostalo će ostati isto.

13 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro

Hoce li s retinom doci i neka Nvdijina grafika?

 -- http://goo.gl/RylEA
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 13-inčna Retina za MacBook Pro
zoki.zlikowski kaže...

To bi bilo šteta, ali ako piše da to ide za MacBook Pro, a ne air onda će vjerojatno tako i biti. Samo će ekran promijeniti, a ostalo će ostati isto.

Ke?

 

Pa i na 15 je "islo za Pro" pa su kompletan laptop izmijenili, ista stvar ce bit za 13

 

Ono sto mene zanima je hoce li konacno ubacit diskretnu grafiku. S novim opcijama hladjenja, mozda ce se i moc. Top model bi svakako trebao imat i quad core.

 

To plus 2560 ekran (tu je bitna emulacija 1440x900 i 1680x1050, a ne sama rezolucija) plus nova 'debljina' i 'tezina' ce bit veliki hit, kao sto je i 13'' MB i MBP bio dosad, mislim da se radi o vise od polovice prodanih laptopa dosad.

 

 

12 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro

2560x1600 mi se ipak cini kao overkill za tih 13 incha..

clock2much
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro
Pa gledaj onda ako ti tako kažeš da će ga cijelog odmah sada redizajnirat, jel ne bi logično bilo da onda svi odmah 13 Pro dobiju od početnog diskretnu grafiku i quad-core?
Tony Soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: 13-inčna Retina za MacBook Pro
Cadza kaže...

Svaka čast, iako, da budemo iskreni - takva rezolucija na toj dijagonali na normalnoj udaljenosti ne nadilazi sposobnosti razlučivanja zdravog oka.

 

mate960 kaže...

2560x1600 mi se ipak cini kao overkill za tih 13 incha..

 

Osobno po meni ne postoji prevelika rezolucija, i ne razumijem dok netko kaze da je reza prevelika, wtf, ko "procesor je prebrz" ima "previse rama" i "baterija predugo traje"

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
12 godina
offline
Re: 13-inčna Retina za MacBook Pro
mate960 kaže...

2560x1600 mi se ipak cini kao overkill za tih 13 incha..

Nije poanta u toj rezoluciji.

 

Poanta je u tome da s tom rezolucijom mozes slobodno koristit bilo koju rezoluciju, a ne moras samo native jer su sve ostale blurry. Iako ce na ovom ekranu 1280x800 izgledat najbolje, sasvim upotrebljive ce biti i druge, tipa 1440x900 i 1680x1050, a vjerojatno ce se moci staviti i 1920x1200, iako mozda ne bez nekog unofficial patcha.

11 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro

svaka cast appleu koji radi unaprjedjenja koja se zaista i osjete u radu - ergonomija, kvaliteta konstrukcije, omjer stranica display-a u proizvodima pa sada i rezolucija. ocito jos ima ljudi kojima to znaci vise od pukih benchmarkova. ja sam jedan od korisnika kojem os i racunalo sluzi da radi (otvaranje i zatvaranje aplikacija) tako da sam jako zadovoljan appleom. samo da je veca ponuda aplikacija :)

 

kad se samo sjetim instalacijskih wizarda i "zelite li ovo, zelite li ono, opcija a, b, c, treba plugin, treba dx runtime, nije najnoviji jre gore stavljen" i kompariram s recimo instalacijama na iphone-u... tresem se u nevjerici kako sam prije funkcionirao i koliko je bilo potrebno trositi vremena i mozga da bi se dobilo ono sto sad radim u tri klika. od cli-a do ikone "get", bome smo napredovali :)

 

pc je stroj kao i svaki drugi (tv, hladnjak, klima,...), dobro da to svi proizvodjaci polako shvacaju. admina za pc i elektrotehnicara za telku ce uvijek bit ali korisnici su u vecini :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2012 17:00 (papucica).
 
3 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 13-inčna Retina za MacBook Pro
papucica kaže...

admina za pc i elektrotehnicara za telku ce uvijek bit ali korisnici su u vecini

Ovo ću ti ukrasti, najbolja izjava do sada.

13 godina
neaktivan
offline
13-inčna Retina za MacBook Pro
Ima tu video o toj Retini.
Pogledaj kak je dobar, ja bi si to kupio definitivno


Na 40 sekundi se dobro vidi razlika u kvaliteti slike.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice