28 dana Oculus Rifta

poruka: 22
|
čitano: 3.020
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "28 dana Oculus Rifta".
16 godina
odjavljen
offline
28 dana Oculus Rifta

Pothvat su mogli nazvati "kako dobiti epilepsiju koristeći modernu tehnologiju"

Freak Show Inc.
 
15 0 hvala 0
15 godina
offline
28 dana Oculus Rifta

baš, i sami ljudi iz rifta su rekli da je i 4 sata previše držat to na glavi.

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 28 dana Oculus Rifta
Poslije ovoga će morat pod laser ići ili mjenjat dioptriju naočala ako skroz ne oslijepi.
12 godina
offline
28 dana Oculus Rifta

Nisam skontao šta će da vidi na oculus riftu ? Hoće li igrati neku igru ili ?

Darko
 
0 6 hvala 0
16 godina
offline
28 dana Oculus Rifta

Mene zanima kako će spavat s tim čudom na glavi {#} .

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 28 dana Oculus Rifta
DarkoKwon kaže...

Nisam skontao šta će da vidi na oculus riftu ? Hoće li igrati neku igru ili ?

jedan tip će snimati svaki svoj trenutak dok traje "eksperiment", a ovaj "Umjetnik" će to gledati.

Nešto kao First Person Big Brother (FPBB), btw stavljam svoj copyright na kraticu i naziv)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
15 godina
offline
Re: 28 dana Oculus Rifta
DarkoKwon kaže...

Nisam skontao šta će da vidi na oculus riftu ? Hoće li igrati neku igru ili ?

"On će, naime, punih 28 dana, 24 sata na dan, živjeti tuđi život noseći na glavi popularni VR set Oculus Rift. Projekt je nazvan Seeing-I, a Farida će uroniti u život druge osobe o kojoj on ne zna gotovo ništa. Ta će osoba snimati svoj život uz pomoć pametnih naočala, a njegove će doživljaje putem Oculusa tada proživljavati ovaj entuzijastični umjetnik."

 

Cilj eksperimenta je utvrditi može li osoba bez ikakvog fizičkog kontakta s drugim ljudima, proživljavajući tuđi život, početi gubiti svijest o sebi. Naravno, sve će se odvijati uz nadzor psihologa.

 

 

Nadam se da će Bug propratiti ovaj eksperiment i da će objaviti rezultate nakon mjesec dana. Čisto me zanima kako će ovaj eksperiment alter ega djelovati na čovjekovu psihu. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
28 dana Oculus Rifta

Ovo je potencijalno jako koristan eksperiment sa pshioloskog stanovistva...mada eksperiment sa mogucim neizvjesnim ishodom. Nadam se da doticnom "umjetniku" zeljnom paznje nece ovo eksperimentisanje ostaviti nikake trajne posljedice kako psiholoske tako i druge zdravstvene prirode.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
28 dana Oculus Rifta

Mislim da ce biti povracanja nakon 5 minuta. :D Naime, asinkrono je pomicanje glave, ako on pomakne glavu to  ne znaci da ce drugi covjek uciniti i obrnuto.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 28 dana Oculus Rifta

Nagradna igra za mjesec dana; Proživite 1 dan u svijetu Charlie Sheena uz oculus rift.

 

10/10 would do it :D

13 godina
neaktivan
offline
28 dana Oculus Rifta

Da mi je znati koliko će oculusa promjenit u tih 28 dana. Vidili smo kako su crkavali na infogameru.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
28 dana Oculus Rifta

i tamo netko očekuje da ćemo (novčano) pomagati budali u izvedbi autodestruktivnog pokusa?! kaj god. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
28 dana Oculus Rifta

Moram i ja napraviti nesto slicno. Ja bih jeo prasece pecenje a vi bi svi gledali. I za to jos da mi date novce!

 

Bwahahahahahaha kako ljudska rasa polako ali sigurno retardira - pa to nije normalno

*dobitnik i7-4790K!
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
28 dana Oculus Rifta

Pa lik bi mogo nakon toga dobit pshicke poremecaje. 24 sata bit uvjeren da si netko drugi ? WTF

Bas me zanima koju ce dioptriju morat nosit nakon 28 dana. To bas nije nimalo zdravo.

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: 28 dana Oculus Rifta
dandrija kaže...

Znam da će sad ispast da trollam, al mi je pun k... portala kojem je bitnije objavit sponzorirani članak nego biti prvi u objavi vijesti.

Svaku vijest koju danas vidim na bug-u sam jučer čitao na VIDI-ju.

 

http://www.vidi.hr/Pop-Tech/VIDEO-Iskustvo-28-dana-tudeg-zivota-pomocu-VR-a

 

A portal koji prvi nešto objavi - nešto osvaja? Ili je bolji?

Ili si ti jednostavno misliš "pa jeb*mu mater, mogli smo ovdje nasrati već 20 stranica da su bugovci to objavili na vrijeme"?

Freak Show Inc.
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: 28 dana Oculus Rifta
dandrija kaže...

Znam da će sad ispast da trollam, al mi je pun k... portala kojem je bitnije objavit sponzorirani članak nego biti prvi u objavi vijesti.

Svaku vijest koju danas vidim na bug-u sam jučer čitao na VIDI-ju.

 

http://www.vidi.hr/Pop-Tech/VIDEO-Iskustvo-28-dana-tudeg-zivota-pomocu-VR-a

Druže šta si ti zapeo za Vidi, već na par tema spominješ kašnjenje Buga za Vidijem?

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 28 dana Oculus Rifta

ne, ali pogledaj zadnjih nekoliko vijesti. sve su dan prije objavljene na VIDI-ju.

Čak i index neke tehnološke vijesti objavljuje nekoliko dana prije bug-a.

Slijetanje na komet su popratili daleko bolje nego Bug.

A jedan primjer zašto je kašnjenje s objavom vijesti loše je i ovaj:

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/dani-svemira-tehnickom-muzeju/217966.aspx?page=0&jumpto=4435165&sort=asc&view=flat

14 godina
odjavljen
offline
28 dana Oculus Rifta

Zaključak eksperimenta će bit, ne nosi OR 28 dana jer ćeš dobit dioptriju i naočale debline palca + moguće psihičke posljedice. {#}

 

 

There is only one rule in metal, play it F*CKING LOUD!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
28 dana Oculus Rifta

Bugovci se ne zaljecu ... sta znas koliko toga je istina? Radje ovako pa se ne obrukat ...

*dobitnik i7-4790K!
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: 28 dana Oculus Rifta
boxer kaže...

Druže šta si ti zapeo za Vidi, već na par tema spominješ kašnjenje Buga za Vidijem?

Ma Vidi je samo jedan od primjera.

16 godina
online
28 dana Oculus Rifta

...

 

 

... ...
You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.11.2014 15:39 (memulica).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
28 dana Oculus Rifta

No oculus rift for peasants

xfire: GStyle|KIKI3000
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice