Adobe predstavio Photoshop CS5

poruka: 151
|
čitano: 30.193
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Adobe predstavio Photoshop CS5".
14 godina
protjeran
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

sad čekamo da neko stavi torrent od master collectiona :D

 
26 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Ova nova Content-Aware Fill mogućnost mi djeluje predobro. Baš sam gledao video kako lik isprobava taj alat, izgleda vrlo moćno -

 

Još gledam da nije malo prerano za CS5, sigurno ne mogu neke drastične promjene uvesti u novu verziju, ali sad kad sam vidio što sve donosi, jedva čekam da isprobam.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
Može li se download trial sa adobe stranica?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Ti alati su sve moćniji i moćniji svake nove verzije.

alrighty then
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Nije toliko ni skupo...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
Prison Breaker kaže...

Ova nova Content-Aware Fill mogućnost mi djeluje predobro. Baš sam gledao video kako lik isprobava taj alat, izgleda vrlo moćno -

 

Još gledam da nije malo prerano za CS5, sigurno ne mogu neke drastične promjene uvesti u novu verziju, ali sad kad sam vidio što sve donosi, jedva čekam da isprobam.

  ovo vec odavno ima u GIMP-u

http://www.omgubuntu.co.uk/2010/03/photoshop-cs5s-showpiece-is-plugin-gimp.html

15 godina
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

po novim stvarima stvarno odlično, svakako treba nabaviti.

http://www.youtube.com/user/zgd2006
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
Lincoln kaže...
Prison Breaker kaže...

Ova nova Content-Aware Fill mogućnost mi djeluje predobro. Baš sam gledao video kako lik isprobava taj alat, izgleda vrlo moćno -

 

Još gledam da nije malo prerano za CS5, sigurno ne mogu neke drastične promjene uvesti u novu verziju, ali sad kad sam vidio što sve donosi, jedva čekam da isprobam.

  ovo vec odavno ima u GIMP-u

http://www.omgubuntu.co.uk/2010/03/photoshop-cs5s-showpiece-is-plugin-gimp.html

Da i radi "odlično". 

16 godina
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
Alex55 kaže...

Znači li to da je izašao i novi Adobe Premiere?

Da tako je, samo što sve izlazi za nekih mjesec dana.

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Konačno da smo i to dočekali!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

ajme bolesnoće od photoshopa! ovo je odlično(content aware fill)...o ovome se sanja. jbg, samo 64-bit...al neka, tehnologija treba napredovat, ne smije se zakočiti. samo ja ne mogu uživat u revoluciji Plač

Dočekali...10.11. The MW2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
Prezakon! jedva čekam ovo imati na kompu!
14 godina
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Content-Aware Fill me oduševio..pogotovo popunjavanje bijelih dijelova panoramskih fotografija..savršeno..=)

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Ostao sam bez reci kad sam video ovaj Content Aware Fill,jedva cekam da probam,odlicna stvar :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

neznam kaj ste svi sad navalili na taj Content Aware Fill? pa sve to se moglo clone i stamp tool-ovima.

jedino kaj će ovo olakšat posao

 
0 8 hvala 0
14 godina
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5

I kolko ti je trebalo za istu stvar s time? Ovo rješiš u par sekundi.

Nisam baš neki iskusnjak, ali mislim da bi trebali sati i sati da se popune oni bijeli dijelovi kod panoramskih fotki..

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

nebi trebali sati,ali istina da bi trebalo duže nego s ovim novim tool-om,ali samo sam htio reći da s emoglo sve s stampom rješit.

a i netreba opet tolko puno,ovisi o fotografiji

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

GIMP ovo ima već godinama, ali da, impresivno je za Photoshop. (Content-aware fill).

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 15:24 (naxeem).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5

Ako sam dobro shvatio cijeli komplet aplikacija Design Premium je 1900 dolara, oko 10.000 kn. Kod nas je CS4 Design Premium 20.000 kn!!! I onda nek mi netko dođe iz BSA i pita jel imam originalni softver.

Jel priznaju ako kupiš soft vani?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
Što nema više 32bitnog photoshopa?
15 godina
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
naxeem kaže...

GIMP ovo ima već godinama, ali da, impresivno je za Photoshop. (Content-aware fill).

ima i photoshop otprije ,ali sad su ta dva toola i poneki filter spakirali u jedno. ali sve to se moglo i prije 

16 godina
moderator
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Da li je netko od vas probao to što je GIMP imao prije? To što je GIMP imao prije je plugin koji je napravio nekakav student, plugin koji ne radi ni blizu dobro kao Adobeov content fill (ako je za vjerovati onom youtube filmiću) i plugin kojeg autor uopće više niti ne održava. To je možda dobro rješenje za malog Pericu koji bi na kućnom računalu htio tu i tamo retuširati fotke s izleta, ali ne zadovoljava korisnika koji uređivanjem fotki zarađuje za život. 

 

Čast svaka tom dečku koji je napravio plugin za GIMP, ali objektivno gledajući to je eksperiment (kao uostalom i mnoge druge stvari na Linuxu). 

 

 

Disclamer:

Koristim Linux i isprobao sam kako radi taj GIMP plugin prije pisanja gornjeg komentara. 

 
9 0 hvala 3
16 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Meni je totalno apsurdna činjenica da studenti iz Hrvatske mogu dobiti licencu za Flex4, ali ne vidim opciju da kupe studentsku licencu za Photoshop, što bi se vjerujem isplatilo Adobeu više od redovite piratizacije.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
Denis kaže...

Da li je netko od vas probao to što je GIMP imao prije? To što je GIMP imao prije je plugin koji je napravio nekakav student, plugin koji ne radi ni blizu dobro kao Adobeov content fill (ako je za vjerovati onom youtube filmiću) i plugin kojeg autor uopće više niti ne održava. To je možda dobro rješenje za malog Pericu koji bi na kućnom računalu htio tu i tamo retuširati fotke s izleta, ali ne zadovoljava korisnika koji uređivanjem fotki zarađuje za život. 

 

Čast svaka tom dečku koji je napravio plugin za GIMP, ali objektivno gledajući to je eksperiment (kao uostalom i mnoge druge stvari na Linuxu). 

 

 

Disclamer:

Koristim Linux i isprobao sam kako radi taj GIMP plugin prije pisanja gornjeg komentara. 

Totalno se slažem sa gornjim postom...

 

Nakon što sam na par mjesta vidio taj komentar da GIMP to ima u vidu plugina, skinuo sam i gimp i plugin i mogu reći da se rezultati puno puno lošiji od rezultata koje daje PS CS5.

 

Ali normalno, sve što sam vidio od CS5 su par videa na YouTube-u, vidjeti ćemo dali će to biti baš tako i u stvarnosti.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Dok ne vidin sve te feature u produkciji, ne virujen. Bilo je tih "najavnih" filmica za nove verzije koji su obecavali i prije. A u stvarnosti su ti novi featuri bili vise tlake nego koristi.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
skidam cs5 (nije rtm, ali kažu da je potpuno funkcionalna) pa cemo vidjeti kako sljaka... javim kad instaliram i isprobam...
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
15 godina
neaktivan
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5
Evo javljam se kao sto sam obecao, CS5 je ufff... za sada imam samo riječi hvale, PS je lijepo sređen, sučelja mrvicu poboljšano zoom s crtl+alt+space poboljšan, ma super i famozni spot healing content-aware je opak i puuuno olakšava posao, tj. ubrzava. osaje još da isprobam illustrator i inesign ostalo nisam instalirao...zasada sve 5!
Svako kapitalističko divljanje mora biti kažnjeno.- Ulrike Meinhof
14 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Evo i ja sam si nabavio ali samo Photoshop do završne verzije.

Super je.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 12:55 (domi87).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Adobe predstavio Photoshop CS5

Nisi stavio slike..Plač

Dijelim pozivnice za Demonoid.com! // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Adobe predstavio Photoshop CS5

Evo

Prije i poslije Content aware efekta. ;)

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2010 19:18 (domi87).
 
11 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice