Amazon - poslodavac iz pakla

poruka: 14
|
čitano: 3.650
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon - poslodavac iz pakla".
13 godina
neaktivan
offline
Amazon - poslodavac iz pakla

...i sad radnici imaju dobar standard i dovoljno novaca da ih mogu trošiti na liječenje od čira na želucu koji su dobili, a članovi uprave 360 puta veći dohodak od njih. Liberty and justice for all!

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla

Kod nas bi ti poslodavac na prigovore rekao ako ti ne odgovara nađi drugi posao... Zivjela Hrvatska i privatnici...

nisam pio 9 mjeseci, a onda sam se rodio
16 godina
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla
Ili da ti nece produziti ugovor koji ti produzuje svaki mjesec vec dvije godine bez obzira kaj je nezakonito, ali sutis i trpis jer bus ostal u protivnom gladan skupa sa obitelji.
15 godina
offline
Amazon - poslodavac iz pakla

ovakav ste članak mogli napisati o 90% rvackih (i inozemnih u rvackoj) firmi, samo bez lažnog suosjećanja vlasnika. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Amazon - poslodavac iz pakla

Javite se izravno njemu....hahahhahaa

 

 

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla
Hrvoje.RH kaže...

Javite se izravno njemu....hahahhahaa

 

 

i kaj je tu cudno? covjek ima mail na koji ga se moze kontaktirat. i mobitel.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Amazon - poslodavac iz pakla

U naslovu umjesto Amazona stavit hrvatski poslodavci i evo naše lijepe hrvatske.

fejzer_hr BF4
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla
ludizao kaže...
ukay1000 kaže...
Ili da ti nece produziti ugovor koji ti produzuje svaki mjesec vec dvije godine bez obzira kaj je nezakonito, ali sutis i trpis jer bus ostal u protivnom gladan skupa sa obitelji.

 

Ma ak radiš kod takvog srolje ne mijenja ti ništa ni da te zaposli na neodređeno jer ti bude na kraju isto. Možeš misliti da ćeš imati veća prava, ali vjeruj mi da ako radiš kod srolje ta veća prava će vrijediti uglavnom načelno, jer će sroljo dati sve od sebe da te smulja kojekakvim pričama, obećanjima i naprednim trikovima koje ćeš popušiti samo zato što podrazumijevaš da takva količina ljige i bezobrazluka nije moguća.

 To sve stoji ali banka pita dal imam ugovor "za stalno". Mjesec po mjesec si mogu rit obrisat dok odem pitat za kredit (npr.) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla
crni pauk kaže...

Kod nas bi ti poslodavac na prigovore rekao ako ti ne odgovara nađi drugi posao... Zivjela Hrvatska i privatnici...

 a sta mislis da je ovog briga za radnike? j... mu se zivo ... stvar je marketinga i promocije...

potpis :D
9 godina
protjeran
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla
Banke se hvataju za sto stignu. Neki honorarni ugovori sigurniji su od mnogih "neodređenih".
16 godina
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla
logi7 kaže...

U naslovu umjesto Amazona stavit hrvatski poslodavci i evo naše lijepe hrvatske.

 Jesi siguran? Nisam pročitao da Amazon ne isplaćuje (redovito) plaće, da ne uplaćuje doprinose,
da vlasnik radnicima prijeti otkazom, da i kad dobiju zaostalo, imaju minimalan minimalac?
S druge strane, što će ti i novci ako te strefi kap, a život se svodi na kuća poso s pauzama za
junk food i spavanje.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla
overhaul kaže...
a život se svodi na kuća poso s pauzama za junk food i spavanje.

Problem je u tome sto je ovo danas normalno i zapravo pozeljno ponasanje. Svi ovi novi IT poduzetnici se furaju na 14 satni radni dan i to sibaju kao pozitivnu stvar? Zar zbilja netko zeli provesti svoj zivot na poslu?

Rvat katolik!
15 godina
offline
Amazon - poslodavac iz pakla

i pakao je poslodavac iz pakla: vrućine su nesnosne, plaća nikad nije isplaćena, stalno su nemoguće gužve zbog novopristiglih, nema određenog radnog vremena i mobbing je svakodnevna pojava. ne nasjedajte na njihove oglase. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon - poslodavac iz pakla
Ajar kaže...

i pakao je poslodavac iz pakla: vrućine su nesnosne, plaća nikad nije isplaćena, stalno su nemoguće gužve zbog novopristiglih, nema određenog radnog vremena i mobbing je svakodnevna pojava. ne nasjedajte na njihove oglase. 

 ... ali barem ne moraš sat dnevno provesti u gužvama na posao i s posla, a i budilica ujutro na zemlji je gora od pakla :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice