Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači

poruka: 8
|
čitano: 1.905
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači".
15 godina
offline
Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači

a što je s afričkim lastavicama [swallow]? 

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači

Neka daju dobar popust kupcima dostavljačima,jedno 50% ili više na produkte koji kupuju.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači
g12356 kaže...

Neka daju dobar popust kupcima dostavljačima,jedno 50% ili više na produkte koji kupuju.

 To bi bilo fantastično :D

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
12 godina
protjeran
offline
Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači

"Projekt je tek u planu, a prilično je neizvjesno hoće li ikad ući u punu primjenu."

 

Niti je taj projekt u planu, niti će ikada ući u punu primjeni, niti je tako što moguće.

Amazon je jednostavno shvatio da je nabacivanje s ovakvim glupostima jako dobar marketing.

Tvoje "planove" prenose svi IT portali i rade ti reklamu besplatno.

Ista stvar je s bila s onim letjelicama, sad s ovime, a sutra će biti vijest da Amazon radi na tehnologiji za teleportaciju paketa.

 
8 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači

Amazon doista radi na letjelicama.
Možda to neće u slijedećih 5 godina izaći iz eksperimentalne faze ali za 10,20,50 godina zašto ne?

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2015 15:51 (g12356).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači

Ne, amazon ne radi na letjelicama, već hype-a cijelu priču i masovno ju koristi za besplatan marketing. Da amazon radi na letjelicama, imali bi hrpu inženjera zaduženih za razvoj a fotografije stvarnih testova ako bi i bile objavljivane ne bi pokazivale ono što se danas pokazuje jer je takvu namjenu o kojoj (svi) 'trabunjaju' nemoguće postići trenutnom tehnologijom.

 

Najbolje u svemu je što general population na temelju takvih 'članaka' onda stvarno misli da oni nešto posebno razvijaju i da su u nekoj eksperimentalnoj fazi.

This time next year we'll be milionaire
15 godina
offline
Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači

-neizvedivo, npr pravno, dali je to tad djelatnik/uposlenik Amazona? Dali je prijavljen ili na crno, ako nije prijavljen, kako dobije naknadu.. itd.

-bilo tko može postaviti bar desetak pitanja na koja nema odgovora, a to je preduvijet. Dakle, hype.. a cilj je postignut, jer i mi tipkamo i kroz google dižemo važnost teme + naziv frime..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Amazonovi kupci mogli bi postati – dostavljači

neka hvataju kondore po juznoj americi oni bi mogli biti dobri dostavljači :)

pjeva i treat you like a real lady a rijanu vratio na tvorničke postavke
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice