AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

poruka: 15
|
čitano: 2.977
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.".
16 godina
offline
AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

Sigurno će im to što će ih ugrađivati u Mac Pro značajno pomoći u uzimanju tih dodatnih 10% ukupnog tržišta. Osim što čisto sumnjam da Mac Pro računari uopšte čine 10% tržišta Mac računara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2013 18:31 (Ivan(4)).
Moj PC  
7 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.
Ivan(4) kaže...

Sigurno će im to što će ih ugrađivati u Mac Pro značajno pomoći u uzimanju tih dodatnih 10% ukupnog tržišta. Osim što čisto sumnjam da Mac Pro računari uopšte čine 10% tržišta Mac računara.

 

Baš sam to htio napomenuti. Ajd, moguće da masni rabat naplaćuju na dvije fire gl (samo driverima i biosom preobučenim radeonkama), ali to je sve zajedno minorno elitno tržište. Zna se gdje će skočiti postotak - tržištu konzola.
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.
Ugraduju ih u konzole i tu raste udio. Mac Pro kupuje skoro pa nitko i taj udio ne doprinosi bas nicemu.
15 godina
offline
AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

Veliki dio toga udjela je i zbog bitcoin rudarenja.

 
8 1 hvala 0
13 godina
offline
AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

Lijepa vijest za kraj godine,kako za nas krajnje korisnike tako i za samu firmu koju su već pokapali sa svih strana.{#}

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
13 1 hvala 0
12 godina
offline
AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

Da li udio u konzolama uopce ulazi u ovu matematiku? S obzirom da je trziste racunala u velikom padu a konzole nove generacije tek su izasle i vec se prodaju ko blesave mislim da bi brojka trebala biti veca od 10% kad bi se konzole racunale.

Sto se tice Mac Pro-a, sama prodaja unutar tog racunala sigurno nece osvojiti dodatnih 10% ukupnog trzista ali je najbolja moguca reklama i ljudi ce napokon shvatiti da je ona uzrecica "AMD za igru, Nvidia za posao" totalna glupost i floskula.

Vjerojatno stvarni autor ovog clanka na to misli kad kaze da ce Mac Pro pomoci AMD-u u uzimanju velikog trzisnog udjela.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

Da nema AMD-a nikad je ne bih imao love za cestitu grafu.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

AMD R series bulid and ready for nex. gen of gaming ! (xbox one,PlayStation 4,PC-mantle-DX11.2,Audio3D ) fuck yeah ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2013 22:47 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.
Buhaha kaže...

Veliki dio toga udjela je i zbog bitcoin rudarenja.

 Možda prije godinu dana, osam mjeseci... sad ih za to više ne kupuju.
litecoin moguće, nešto što prebacuju sa starih farmi bitcoina, ali i njemu eksponencijalno
raste faktor težine. No ako ništa, uskoro bi kad i njemu prestane funkcionalnost, trebala
poplaviti ponuda isluženih flagship grafa. To je sve prošlost i preprodaja već kupljenih 
nema utjecaja na postotak prodaje GPU-a u nadolazećoj 2014.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

A Apple ima toliko heben udio na tržištu Pc-a da boli glava!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.
srco1978 kaže...

A Apple ima toliko heben udio na tržištu Pc-a da boli glava!

ima u americi sigurno dobar dio :)

13 godina
offline
Re: AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.
Pa gleda se cijeli svijet,a ne samo SAD.
Dalje mu je udio zanemariv
robimarko@gmail.com
16 godina
offline
Re: AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.
srco1978 kaže...

A Apple ima toliko heben udio na tržištu Pc-a da boli glava!

 A onako... iMac, air, Macbook... to još nekako napuni nekih 11% u globalnom brand sklopljeni pc
segmentu. Više nego duplo više imaju pojedinačno HP i Dell. MacPro je tu ipak minoran.
Super stroj, ali pogodan i pristupačan za iznimno uzak krug ljudi/firmi.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.

Pa sto bi konzole ulazile u ovu matematiku kad tamo AMD ima 100% {#}

I Wii U i PS4 i XOne imaju AMD grafiku {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: AMD - 30 % udjela na tržištu GPU-a u 2014.
disco kaže...

Pa sto bi konzole ulazile u ovu matematiku kad tamo AMD ima 100% {#}

I Wii U i PS4 i XOne imaju AMD grafiku {#}

  Samo što je do sada bilo drugačije jer je PS3 imao Nvidijinu grafičku. Gledajući samo odnos Xbox i PS, pod uvjetom da im prodaja bude otprilike jednaka kao i prošlu generaciju, to je dvostruko više grafičkih utopljenih na tržištu konzola.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice