AMD RV790 u travnju?

poruka: 21
|
čitano: 4.728
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "AMD RV790 u travnju?".
15 godina
offline
AMD RV790 u travnju?

Još jedna grijalica ko stvorena za ovo zimsko doba!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD RV790 u travnju?

Suzdrzi se glupih komentara.ako bilo kaj znas u vezi softvera rijesit ces problem "grijalice",ali da,previse je ljudi koji samo znaju stisnuti tipku za upalit racunalo i nista viseViče

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Lion King kaže...

Suzdrzi se glupih komentara.ako bilo kaj znas u vezi softvera rijesit ces problem "grijalice",ali da,previse je ljudi koji samo znaju stisnuti tipku za upalit racunalo i nista viseViče

 izvini molim te, ali na korisniku nije da instalira dodatni software i da pravi profile kako bi uspjesno hladio karticu. Isto tako na korisniku nije da instalira rivatuner i da odvrne vent na vecu brzinu. Na korisniku je da kupim graficku da stav je u odgovarajuci slot, upali PC, instalira drivere i da sve radi ko flak poslije toga!
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Moncho kaže...
Lion King kaže...

Suzdrzi se glupih komentara.ako bilo kaj znas u vezi softvera rijesit ces problem "grijalice",ali da,previse je ljudi koji samo znaju stisnuti tipku za upalit racunalo i nista viseViče

 izvini molim te, ali na korisniku nije da instalira dodatni software i da pravi profile kako bi uspjesno hladio karticu. Isto tako na korisniku nije da instalira rivatuner i da odvrne vent na vecu brzinu. Na korisniku je da kupim graficku da stav je u odgovarajuci slot, upali PC, instalira drivere i da sve radi ko flak poslije toga!
 ma molim te ljepo ti bi imo sve servirano na tanjur, treba se malo i potruditi..lol
Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
16 godina
neaktivan
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Moncho kaže...
Lion King kaže...

Suzdrzi se glupih komentara.ako bilo kaj znas u vezi softvera rijesit ces problem "grijalice",ali da,previse je ljudi koji samo znaju stisnuti tipku za upalit racunalo i nista viseViče

 izvini molim te, ali na korisniku nije da instalira dodatni software i da pravi profile kako bi uspjesno hladio karticu. Isto tako na korisniku nije da instalira rivatuner i da odvrne vent na vecu brzinu. Na korisniku je da kupim graficku da stav je u odgovarajuci slot, upali PC, instalira drivere i da sve radi ko flak poslije toga!
Korisnik bi trebao gedati šta kupuje, za koju svrhu, te se dobro raspitati o stvarnima koje nezna. To su za sada realnosti u PC svijetu, uvijek bile i biti će. Alternativa su konzole.
Intel Core i7 Procesor I7-920 2,66 GHz, ATI HD4870 X2 DDR5 2 GB, Kingmax Mars DIMM 2GB DDR-3 1333MHz x 3
16 godina
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Moncho kaže...
 Na korisniku je da kupim graficku da stav je u odgovarajuci slot, upali PC, instalira drivere i da sve radi ko flak poslije toga!
I sto tu tocno ne stima s prijasnjim radeonima? Dokona ekipa koja samo trazi razloga za plakat po forumu ce ga uvijek i nac...
16 godina
neaktivan
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Pixidar kaže...
Moncho kaže...
 Na korisniku je da kupim graficku da stav je u odgovarajuci slot, upali PC, instalira drivere i da sve radi ko flak poslije toga!
I sto tu tocno ne stima s prijasnjim radeonima? Dokona ekipa koja samo trazi razloga za plakat po forumu ce ga uvijek i nac...
 slažem se
Intel Pentium 4 630 3,46 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 2 2 giga de-de-er-a 400 ...
15 godina
protjeran
offline
AMD RV790 u travnju?

Moj Radeon 4850 uredno radi bez ikakvih zahvata evo već pola godine,ni jedan problem s njim.

Stock cooler na default brzini.AMD kaže da se ne brinem oko temp i evo - u pravu je,a ako bude problema imam garanciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD RV790 u travnju?

Ovaj OC version bi trebao biti interesantan. Taman za mučenje u Bug Labu.Osmijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD RV790 u travnju?

To je 100% neki trač,ali moze lako biti da ce stvarno izaci... Ipak ce nece jos dugo doci high end grafe nove serije, prvo izlaze mainstreamovi.

 

To bi pokopalo gtx260 poprave,a sa gtx285 bi bila tu negdje, i vise nikakvi rename-ovi nece pomoci nvidia-i. 850MHz clock i 3,9GHz memorija sa 960 shadera, dobro dobro. Ja sam svoju hd4870 uspio max clockat na 830MHz.

 

 

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz /HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x86
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD RV790 u travnju?

jedvo cekam! hehe onda ce se moc nabijat na nos svim nvidijinim uber mega fanovima i coravim fanaticima!

hehehh

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Moncho kaže...
 izvini molim te, ali na korisniku nije da instalira dodatni software i da pravi profile kako bi uspjesno hladio karticu. Isto tako na korisniku nije da instalira rivatuner i da odvrne vent na vecu brzinu. Na korisniku je da kupim graficku da stav je u odgovarajuci slot, upali PC, instalira drivere i da sve radi ko flak poslije toga!
 Ovakvu glupost nisam već dugo pročito.
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Blue_Fatal1ty kaže...

Još jedna grijalica ko stvorena za ovo zimsko doba!

 Stavi komp u frižider,tu če ti se ljepo ohladiti,pa nečeš imati grijalicu.
HEHE...
Da su svi bogati, nitko nebi krao!!!!!!! ______________ Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 18:36 (Khidht_men).
15 godina
neaktivan
offline
AMD RV790 u travnju?

ATI je zakon.Puno jeftinji od Nvidije i puno bolji proizvodi(bar nepucaju kučišta grafičkih procesora).

Da su svi bogati, nitko nebi krao!!!!!!! ______________ Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Khidht_men kaže...

ATI je zakon.Puno jeftinji od Nvidije i puno bolji proizvodi(bar nepucaju kučišta grafičkih procesora).

 Hehehehe.

Citao sam o tome na fudzilli kad je trebala doći 9800GX2...
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz /HD4870 512MB/ 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr Windows 7 x86
15 godina
neaktivan
offline
AMD RV790 u travnju?

hehe ja se opće još ne zamaram oko tih novih high end grafulja, sastavi taj komp da ti sveukupno troši (ne trebas imat nikakvu grijalicu u stanu:) ) 400-500 w, to je dnevno oko 5-6 KW/h x 30 dana u mjesecu i dobiješ 150-180 kwh i to pomnožiš s 0.62 i dobiješ liepu mjesečnu pretplatu samo za struju od 100-120kn pa kome se ovo da plačat slobodno:)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
m4c0r4k kaže...

hehe ja se opće još ne zamaram oko tih novih high end grafulja, sastavi taj komp da ti sveukupno troši (ne trebas imat nikakvu grijalicu u stanu:) ) 400-500 w, to je dnevno oko 5-6 KW/h x 30 dana u mjesecu i dobiješ 150-180 kwh i to pomnožiš s 0.62 i dobiješ liepu mjesečnu pretplatu samo za struju od 100-120kn pa kome se ovo da plačat slobodno:)

 Nije skroz točna računica.
Neće komp bit stalno upaljen,onda ne troši računalo u idleu ni 200W,a posebno ne sa SpeedStep ili Cool 'n Quiet tehnologijama.
Tako da dodjemo do brojke koja je bliža 80kWh mjesečno - pomnoženo da 0.62 - to je 49,6 iliti 50kn mjesečno - 2 porcije ćevapa manje
Once i rose above the noise and confusion,just get a glimpse beyond this illusion.I was souring ever higher but i flew too high.Though my eyes could see i still was a blind man,Tough my mind could think i still was a mad man.
16 godina
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
m4c0r4k kaže...

hehe ja se opće još ne zamaram oko tih novih high end grafulja, sastavi taj komp da ti sveukupno troši (ne trebas imat nikakvu grijalicu u stanu:) ) 400-500 w, to je dnevno oko 5-6 KW/h x 30 dana u mjesecu i dobiješ 150-180 kwh i to pomnožiš s 0.62 i dobiješ liepu mjesečnu pretplatu samo za struju od 100-120kn pa kome se ovo da plačat slobodno:)

 
kaj ti misliš da kanta cijelo vrijeme vuče 100% snage? ne. niti pola snage.. malo si se preračunao..
15 godina
neaktivan
offline
AMD RV790 u travnju?

ok, nisam mislio da će neko kupit komp a da će mu radit bez ikakvog opterečenja i da većinu vremena bude ugašen, s toga molio bi malo da probate stavit instrument na produžni kabel od takvog kompa pa ćete vidjet o ćemu prićam:), p.s. imate instrumenata u pevecu za 50 kn, poslužit će za izmjerit struju koja teće kabelom:P

 

 

 

nije me previše diralo dok sam sa starcima živio:D al kako sam preselio u stan hmmmmm, kad se zbroji ispadne poprilična stavka samo za struju:(

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.2.2009 19:59 (m4c0r4k).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
 Nije skroz točna računica.
Neće komp bit stalno upaljen,onda ne troši računalo u idleu ni 200W,a posebno ne sa SpeedStep ili Cool 'n Quiet tehnologijama.
Tako da dodjemo do brojke koja je bliža 80kWh mjesečno - pomnoženo da 0.62 - to je 49,6 iliti 50kn mjesečno - 2 porcije ćevapa manje
 hahahahaahahah
bu manje masnog jel! pa kupite si ljudi solarne panele i budimo ko japanci!

zakleti amdowac! zeli propast svim megalomanskim kompanijama!
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD RV790 u travnju?
Joco kaže...
 Nije skroz točna računica.
Neće komp bit stalno upaljen,onda ne troši računalo u idleu ni 200W,a posebno ne sa SpeedStep ili Cool 'n Quiet tehnologijama.
Tako da dodjemo do brojke koja je bliža 80kWh mjesečno - pomnoženo da 0.62 - to je 49,6 iliti 50kn mjesečno - 2 porcije ćevapa manje
 hahahahaahahah
bu manje masnog jel! pa kupite si ljudi solarne panele i budimo ko japanci!

 Dobar razlog kako smrsaviti! Belji se haha    fala bogu ja netrebam al ko hoce ima dobar razlog kupiti dobar komp.Cool
AMD Phenom II X4 940 ASUS M3A79-T DELUXE CORSAIR HX Series CMPSU-1000HXEU 1000.0 GB SAMSUNG COOLERMASTER HAF 932 Logitech RTL Cordless MX Revolution Laser G11 Samsung T260
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice