Android gubi tržište u SAD-u

poruka: 17
|
čitano: 3.237
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android gubi tržište u SAD-u".
14 godina
offline
Android gubi tržište u SAD-u

Bilo je i za očekivati, budući da je 4S izdan u studenome.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Android gubi tržište u SAD-u

Vidjeti cemo koliko dugo apple moze bez kapetana {#}

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android gubi tržište u SAD-u

Pretpostavljam da je windows phone pod Others! {#}

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Android gubi tržište u SAD-u

Kako ovaj iphone na slici izgleda smiješno u usporedbi sa drugima.

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android gubi tržište u SAD-u
sirka666 kaže...

Bilo je i za očekivati, budući da je 4S izdan u studenome.

Jel ja jedini ne shvaćam kako je ovo povezano?

Osvrt s korisničke strane - http://echo1.blog.hr/
15 godina
offline
Re: Android gubi tržište u SAD-u
EchoOne kaže...
sirka666 kaže...

Bilo je i za očekivati, budući da je 4S izdan u studenome.

Jel ja jedini ne shvaćam kako je ovo povezano?

 

Ima nas jos.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
neaktivan
offline
Re: Android gubi tržište u SAD-u
SolidSnakeCRO kaže...

Kako ovaj iphone na slici izgleda smiješno u usporedbi sa drugima.

 

A što zar baš svaki telefon mora biti cigla da ti pokrije pola glave kad telefoniraš? {#}

There's no business like showbusiness
13 godina
protjeran
offline
Re: Android gubi tržište u SAD-u
SolidSnakeCRO kaže...

Kako ovaj iphone na slici izgleda smiješno u usporedbi sa drugima.

ne izgleda malo, nego taman. kada dođe veći, taj će biti taman. {#}

15 godina
offline
Re: Android gubi tržište u SAD-u
sirka666 kaže...

Bilo je i za očekivati, budući da je 4S izdan u studenome.

Studeni nije Q2

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Android gubi tržište u SAD-u
Mitch kaže...
sirka666 kaže...

Bilo je i za očekivati, budući da je 4S izdan u studenome.

Studeni nije Q2

Znam, vidim sad da pišu isporuke a ne broj korisnika, mislim jedno pišem drugo i krivo...

16 godina
neaktivan
offline
Android gubi tržište u SAD-u

Android je uvijek imao najveću konkurenciju u SAD-u radi iPhonea koji je tamo vrlo popularan (kao i Apple općenito). U ostalim djelovima svijeta (pogotovo siromašnijim) nema baš previše Appleovih proizvoda jer su, ruku na srce, daleko preskupi za ono što jesu. Tamo Android ima priliku da uzme veći dio tržišta

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android gubi tržište u SAD-u

statistika je kao bikini, pokazuje sve a ne otkriva nista

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Android gubi tržište u SAD-u

Glavno da se nam servira totalno nebitni podatak o rastu trisnog udjela iOS-a na Americkom trzistu dok nitko nebi izvjestio izvjestio o pravom stanju stvari koje je za iOS-u alarmanto, po prvi put  iOS-ov kvartalni trzsini udio (u odnosu na godinu prije) na vecini svjetskih, pa tako i europskih trzista pada.

 

Bugovci ljigavi ste sa svojim konstantim guranjem Appla i Microsofta, doduse u zadnje vrijeme druka se i za pojedine Samsungove modele - jbg zna se tko placa reklame... svejedno malo profesionalne novinarske objektivnosti ne bi skodilo.

ne do bog objavit ove podatke, bitnije je nama sta ima preko bare ne do bog objavit ove podatke, bitnije je nama sta ima preko bare
Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 15:39 (R4sput1n).
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android gubi tržište u SAD-u

ajme, strašno!!!

Smak svijeta!

Kako je moguće ako još iPhone 5 nije ni izašao?

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Android gubi tržište u SAD-u
diablo2211 kaže...

ajme, strašno!!!

Smak svijeta!

Kako je moguće ako još iPhone 5 nije ni izašao?

 

Sasvim nebitno, i do sad je Apple izbacivao nove modele u slicnom ritmu pa svejedno iOS-ov globalni trzisni udio Year Over Year nikada nije padao... a sad ocito po prvi puta pada dok s druge strane (unatoc ovim obmanama te insinuacijama koje proizlaze iz ovako napisanog Bol-ovog clanka) Android raste, i to zestoko, doduse najvise na racun uboge Nokije... al to je vec druga prica.

 

Primjerice evo na ruskom trzistu, koje je nama u svakom smislu puno blize nego ono americko, pad za Apple je zapoceo jos kvartal ranije, al naravno da o tome neces citat na stranicama iBola.

 

Vrlo malo razumiju oni koji razumiju samo ono sto se moze objasniti
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 17:00 (R4sput1n).
12 godina
neaktivan
offline
Android gubi tržište u SAD-u

Nije mi jasno ovo "paljenje" oko toga čiji mobitel ima više udjela. Jesmo mi pravi krščani, nije nam dosta što mi vjerujemo u svog boga nego moramo i druge uvjeravati da vjeruju u istog boga. Ne samo to, nama je bitno i što se u Rusiji vjeruje, ipak je to slično tržište kao naše.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android gubi tržište u SAD-u
R4sput1n kaže...

Glavno da se nam servira totalno nebitni podatak o rastu trisnog udjela iOS-a na Americkom trzistu dok nitko nebi izvjestio izvjestio o pravom stanju stvari koje je za iOS-u alarmanto, po prvi put  iOS-ov kvartalni trzsini udio (u odnosu na godinu prije) na vecini svjetskih, pa tako i europskih trzista pada.

 

Bugovci ljigavi ste sa svojim konstantim guranjem Appla i Microsofta, doduse u zadnje vrijeme druka se i za pojedine Samsungove modele - jbg zna se tko placa reklame... svejedno malo profesionalne novinarske objektivnosti ne bi skodilo.

Alarmantno? Po cemu to? Trzisni udio OSa koji se najvise pojavljuje na jeftinijim uredjajima jasno raste zbog toga sto se sve vise feature phoneova zamjenjuje tim jednostavnim smartphoneovima. Naravno da ce udio skupih smartphoneova padati. A kako se iOS pojavljuje samo na njima, pada i njegov udio.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice