Android malware - telefon radi i kada je ugašen

poruka: 23
|
čitano: 4.686
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android malware - telefon radi i kada je ugašen".
10 godina
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Popularnost uzima danak

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše

Arhitektura OSa uzima danak.

Domagoj
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.2.2015 19:57 (Domagoj).
10 godina
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
Domagoj kaže...

Arhitektura OSa uzima danak.

 Je i to između ostalog.

Zbog tih problema sam i prisa na WP pa sad umisto napada virusa na mob imam napadaje bijesa

Sami sebi smo najveci neprijatelji
14 godina
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

I onda na kraju pređeš na iOS pa si namiru :)

 
2 8 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
bus kaže...

I onda na kraju pređeš na iOS pa si namiru :)

 I ograničen.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
DuxTm kaže...
bus kaže...

I onda na kraju pređeš na iOS pa si namiru :)

 I ograničen.

Kako?

13 godina
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
Onjegin kaže...
DuxTm kaže...
bus kaže...

I onda na kraju pređeš na iOS pa si namiru :)

 I ograničen.

Kako?

 Custom romovi.

Say hello to my little friend
16 godina
neaktivan
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Dobra mi ova "Lollipop je siguran".

Je, ali je 99% telefona nesigurno i kako je vec Google naglasio tesko da ce izdavati update za "stare" verzije.

A Lollipop je jos siguran koji dan....

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
Krunoo7 kaže...

 Custom romovi.

 Ispričavam se što sam noob. Može laički jezik?

13 godina
online
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
Onjegin kaže...
Krunoo7 kaže...

 Custom romovi.

 Ispričavam se što sam noob. Može laički jezik?

Custom valjda znaš što znači.
ROM = firmware.

Ograničen imati OS koji isključivo nudi proizvođač. U slučaju iOS/iPhonea - Apple.

To je jedno od najvećih ograničenja.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
11 godina
neaktivan
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Hvala, sudy, ipak nisi tako loš.

 

Imao sam priliku koristiti novi iPhone danas jer mi je došao rođak iz Luxemburga.

 

Nisam primjetio nikakve ROM-ove da me ograničavaju

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Pa digneš bateriju i telefon je sigurno ugašen.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Ne razumijem neke stvari, ja imam Android, imam i iOS, kako ti ljudi pokupe te viruse, skidam aplikacije sa dobrim reputacijama sa Google Play-a i nikad nikakvih problema, a antivirus nikad nisam imao na mobitelu. Svi spominju Android i viruse a nikad problema.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Ako se ti nikad nisi prehladija ne znaci da prehlada ne postoji

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Znači nije preko play storea i samo rootani mobiteli. U drugim vijestima: klikanje na "win free lotery" popup vam skida virus a upisivanje podataka o kreditnoj kartici vas rješava viška novaca.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
Chronosus kaže...

Znači nije preko play storea i samo rootani mobiteli. U drugim vijestima: klikanje na "win free lotery" popup vam skida virus a upisivanje podataka o kreditnoj kartici vas rješava viška novaca.

Koji debil može kliknuti na "win free lotery". A tek upisati podatke od kartice 

 

Za sve rootane, skinite AdFree i budite mirni od reklama.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
sudy_freak kaže...
Chronosus kaže...

Znači nije preko play storea i samo rootani mobiteli. U drugim vijestima: klikanje na "win free lotery" popup vam skida virus a upisivanje podataka o kreditnoj kartici vas rješava viška novaca.

Koji debil može kliknuti na "win free lotery". A tek upisati podatke od kartice 

 

Za sve rootane, skinite AdFree i budite mirni od reklama.

 

Koji debil skida aplikacije s neprovjerenih izvora? aha, onaj koji misli da je pametan.

13 godina
online
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
Chronosus kaže...
sudy_freak kaže...
Chronosus kaže...

Znači nije preko play storea i samo rootani mobiteli. U drugim vijestima: klikanje na "win free lotery" popup vam skida virus a upisivanje podataka o kreditnoj kartici vas rješava viška novaca.

Koji debil može kliknuti na "win free lotery". A tek upisati podatke od kartice 

 

Za sve rootane, skinite AdFree i budite mirni od reklama.

 

Koji debil skida aplikacije s neprovjerenih izvora? aha, onaj koji misli da je pametan.

Eto, nemoj skinuti.
Jesi uopće probao skinuti inteligencijo?

Daj mail pa ću ti poslati .apk.
Koristio sam AdFree dok je bio na Play-u. Nakon promjena Googleovih pravila o reklamama, ista je maknuta s Play-a.
Tada je autor napravio ovu stranicu.


Obožavam vas kvazi-pametnjakovići koji drkeljate, a da niste provjerili prije.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
16 godina
neaktivan
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Malware je u najvećem broju slučajeva posljedica korištenja piratskog softvera ili gluposti gdje naivci kliknu gdje ne bi smjeli jer žele vidjeti gole slike neke popularne sponzoruše. Android je tu u nepovoljnoj situaciji jer taj veliki izbor koji svi hvale donosi i dodatne opasnosti. S druge strane, Apple i Microsoft drže kontrolu nad platformom i stoga su mnogo sigurniji. 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
Drazen kaže...

Dobra mi ova "Lollipop je siguran".

Je, ali je 99% telefona nesigurno i kako je vec Google naglasio tesko da ce izdavati update za "stare" verzije.

A Lollipop je jos siguran koji dan....

 nije 99% telefona nesigurno jer nemaju svi rootan mobitel, tj. večina nema

nemam za potpis
15 godina
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Hajd' što radi, al' što troši bateriju ;)

morrisoN
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android malware - telefon radi i kada je ugašen

Ako netko ne voli IOS ili WP ima opciju u BlackBerry OS-u na modelima Z10 i ostalima. Koristim Z10 i zadovoljan sam jer ne pamtim kad sam mobitel morao ugasiti jer mi se zblesirao a da ne govorim o koristenju Skypea koje radi i na 2G bez vecih problema dok na Androidu to nije bilo moguce te si sugovornika cuo svaku trecu rijec. Zadnji WP koji sam koristio je bio WP7 na HTC-u te nije bio tako los, malo je tada to sve cudno izgledalo te je trebalo privikavanje no radilo je sasvim lijepo do prve jace nadogradnje kad je postao neupotrebljiv jer kao krpao je nedostatke kojih u biti nije ni bilo.

 

Slicna poanta je i sa Androidima gdje se krpa sve i svasta a ne ono najbitnije u OS-u tako da nakon nekog vremena imamo totalno neupotrebljiv i spor telefon nakrcan svakakvim s*anjem koje nam ne treba a zauzima prostor te jos tome isto ne mozes ni deinstalirati jer je netko odlucio da to bude hardkodirano te onda pribjegavas rootanju i ostalim glupostima. Najbolje je kada istekne garancija Androidnom mobu lijepo skinut Cyanogenmod i instalirat i rijesit se silnog smeca koje Google trpa zajedno sa proizvodjacima kao default-nu verziju OS-a te tako instaliran mob nece imat virusa osim ako tome krivac nije sam korisnik istoga a onda takvog ne valja zalit jer a ode na bilo koji bolji forum moze saznat gomilu informacija.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android malware - telefon radi i kada je ugaše
sudy_freak kaže...
Chronosus kaže...
sudy_freak kaže...
Chronosus kaže...

Znači nije preko play storea i samo rootani mobiteli. U drugim vijestima: klikanje na "win free lotery" popup vam skida virus a upisivanje podataka o kreditnoj kartici vas rješava viška novaca.

Koji debil može kliknuti na "win free lotery". A tek upisati podatke od kartice 

 

Za sve rootane, skinite AdFree i budite mirni od reklama.

 

Koji debil skida aplikacije s neprovjerenih izvora? aha, onaj koji misli da je pametan.

Eto, nemoj skinuti.
Jesi uopće probao skinuti inteligencijo?

Daj mail pa ću ti poslati .apk.
Koristio sam AdFree dok je bio na Play-u. Nakon promjena Googleovih pravila o reklamama, ista je maknuta s Play-a.
Tada je autor napravio ovu stranicu.


Obožavam vas kvazi-pametnjakovići koji drkeljate, a da niste provjerili prije.

 Nisam mislio na tvoj link nego na skidanje apk-ova sa storeova. Također bi preporučio http://popcorn-time.se/, isto super app za ljude sa chromecastom.

 Isto su navodno windowsi nesigurni. Jesu ak ne razmišljaš na što klikaš. To je bila poanta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice