Android u oglasima sustiže iOS

poruka: 16
|
čitano: 3.428
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Android u oglasima sustiže iOS".
16 godina
protjeran
offline
Android u oglasima sustiže iOS

Ajoj, jos jedan tezak udarac jabuci

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Android u oglasima sustiže iOS

Mozda ali neka svi oglase sto se mene tice ostanu jabucarima jer ako sam dosada mogao bez njih sto ce mi sada? Samo neka jabucari uzivaju u oglasima.

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Android u oglasima sustiže iOS

Rješavaju se ljudi smeća :)

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 8:39 (zlaja0307).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Android u oglasima sustiže iOS
konjRR kaže...

Mozda ali neka svi oglase sto se mene tice ostanu jabucarima jer ako sam dosada mogao bez njih sto ce mi sada? Samo neka jabucari uzivaju u oglasima.

 Samo se ti nadaj... Reklame su glavni prihod androida, bit ce toga sve vise i vise...

 

Think locally, act globally...
15 godina
offline
RE: Android u oglasima sustiže iOS
SupremeCommander kaže...

 Samo se ti nadaj... Reklame su glavni prihod androida, bit ce toga sve vise i vise...

 

Istina, ali sve dok reklame nisu napadne da me ometaju u korištenju aplikacija nije problem, dosta devova se potrudi lijepo ukomponirati reklame u sučelje(stavljaju ih samo u određenim djelovima i sl) pa tako nekad i ne skužim da uopće i imaju reklameOsmijeh

Stoja
14 godina
offline
Android u oglasima sustiže iOS

Ma nije Stevica toliko glup, smislit će on nešto na brzinu.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Android u oglasima sustiže iOS
EVO kaže...

Ma nije Stevica toliko glup, smislit će on nešto na brzinu.

Nije on glup, nego je sve manje onih koji su tolko naivni (*lupi) da puse njegove fore.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 13:48 (MorciTheCroat).
13 godina
protjeran
offline
RE: Android u oglasima sustiže iOS
MorciTheCroat kaže...
EVO kaže...

Ma nije Stevica toliko glup, smislit će on nešto na brzinu.

Nije on glup, nego je sve manje onih koji su tolko glupi da puse njegove fore.

  to si zakljucio po cemu?

15 godina
neaktivan
offline
Android u oglasima sustiže iOS
Koliko ima uređaja koji koriste iOS,a koliko ima uređaja koji koriste Android?
Da Stevica želi uciniti svoj iOS otvorenim za sve Android bi se našao u ozbiljnim problemima,a ovako se širi kad ga i neka jeftinjava od LG-a koristi,no dal taj jeftin LG je bolji od iPhone4? Ne nije bolji samo koristi Android sto nekim nadobudnim klincima odmah znaci da je bolji.
A u kolikim je Apple problemima govori činjenica da mu dionice konstantno rastu,a o profitu koji Apple zaradi na iPhoneu ostali mogu samo sanjati. I Proglasavati ljude glupe na temelju gadeta kojeg koriste je u najmanju ruku još gluplje.
I'll be back
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Android u oglasima sustiže iOS

Zanci uskoro ce jos jedan novi faktor biti bitan kod biranja platforme/uredaja. Ja cu osobno uvijek probati izabrati onoga sto manje gnjavi s reklama. Pa ako treba idem na symbian opet :)

 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Android u oglasima sustiže iOS
microman kaže...
Koliko ima uređaja koji koriste iOS,a koliko ima uređaja koji koriste Android?
Da Stevica želi uciniti svoj iOS otvorenim za sve Android bi se našao u ozbiljnim problemima,a ovako se širi kad ga i neka jeftinjava od LG-a koristi,no dal taj jeftin LG je bolji od iPhone4? Ne nije bolji samo koristi Android sto nekim nadobudnim klincima odmah znaci da je bolji.
A u kolikim je Apple problemima govori činjenica da mu dionice konstantno rastu,a o profitu koji Apple zaradi na iPhoneu ostali mogu samo sanjati. I Proglasavati ljude glupe na temelju gadeta kojeg koriste je u najmanju ruku još gluplje.

Kad će te vi fanboyi Apple prestati ovo isticati kao pozitvnu stranu? Već je n puta a n težu u beskonačnost ovdje napisano da to samo znači da Apple ima veću maržu od ostalih. Vjerojatno vam i dalje nije jasno da to zapravo znači da plaćate puno više nego što Apple potroši na proizvodnju, razvoj, plaće zaposlenicima i marketing svojih uređaja. Ako ste kojim slučajem dioničari ili zaposlenici Applea onda je sasvim u redu ovo isticati, u svakom drugom slučaju samo ispadate glupi.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Android u oglasima sustiže iOS
Zeljko1 kaže...

Kad će te vi fanboyi Apple prestati ovo isticati kao pozitvnu stranu? Već je n puta a n težu u beskonačnost ovdje napisano da to samo znači da Apple ima veću maržu od ostalih. Vjerojatno vam i dalje nije jasno da to zapravo znači da plaćate puno više nego što Apple potroši na proizvodnju, razvoj, plaće zaposlenicima i marketing svojih uređaja. Ako ste kojim slučajem dioničari ili zaposlenici Applea onda je sasvim u redu ovo isticati, u svakom drugom slučaju samo ispadate glupi.

Kao prvo nisam Apple Fanboy, Koristim PC(i isključivo PC), za ipad smatram da je nepotrebna glupost, od iPod-a su mi daleko bolji SE svirači. Jedini uređaj koji imam od Apple-a jest iPhone3GS koji također ima svoje mušice(primarno mislim na iTunes), al zato mi se iTarifa300 odlično isplati,a iPhone je najeftiniji Smartphone u toj tarifi.

Također mene ne zanima kakve marže ili ostale gluposti apple ima na svoje proizvode, več sam isključivo napomenuo da je apple daleko od propasti koju mu vi predviđate i želite.

I vrijeđanje osoba na osnovi koje gadete koriste ostavi za svoje komplekse kod kuće.


Eto toliko od mene

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2010 19:11 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Android u oglasima sustiže iOS

Pa to se moglo i očekivati..Koliko samo ima android uređaja a koliko apple uređaja..Svaka čast appleu..treba ipak izdržati toliki napad vrlo kvalitetinh uređaja koji čak i premašuju višestruko funkcionalnost iphone/ipad uređaja..

16 godina
protjeran
offline
Android u oglasima sustiže iOS

Propast jabuke niko ne predvida (biti drugi ili treci nije propast), a niti je to necija zelja, jer konkurencija je u svakom slucaju potrebna.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Android u oglasima sustiže iOS

nisam dobro razumio kupite uređaj koji platite 3-5 000 kn i morate gledati reklame,ili se to odnosi na besplatne aplikacije,to mi je isto kao u kinu platiš film pošteno 26 kn i još moraš gledati reklame 15 min prije filma

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
15 godina
offline
Android u oglasima sustiže iOS
Da odnosi ne besplatne aplikacije jer danas svi zele zaraditi, pa onda recimo uz app koji se placa nude istu aplikaciju besplatno ali uz reklame. Pa kao da na windowsima nikad nisi vidio besplatni app koji ima reklame i slicno?
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice