Anonymous - donirali i sami sebi

poruka: 72
|
čitano: 8.737
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Anonymous - donirali i sami sebi".
15 godina
neaktivan
offline
Anonymous - donirali i sami sebi
ZOMFG! Koja gamad!
Kako ih nije sram...
BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
Šef kaže...
ZOMFG! Koja gamad!
Kako ih nije sram...

Od 700.000 dolara, uzeti 300. Stvarno ih moze biti sram!

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva! ;)
16 godina
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Čak i Robin Hood bi uzeo više za tekuće troškove svoje vesele družine...

 

Što ne znači da nisu seronje. :)

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
11 13 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
kauc-revolucionari. drljaju iz sobe po pc-u u adidas trenerkama...dok majka vice...diner iz redi.
mislim da ce im tesko past analne pustolovine na suho,od pravih razbojnika u uskim celijama.
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
12 godina
protjeran
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Toliko o njihovom poštenju..

 

edit:Volio bih da se jave ova dvojica koja očito navijaju za kriminalce i delikvente,koji se ne bore za slobodu na internetu,nego za svoje guzice.

Roćka
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 11:47 (Roćka).
Moj PC  
0 17 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Ja volim BUG forum.

Jedan naziva "tamo-nekog" Anonimusa - seronjama.

Drugi ih naziva kauc-revolucionarima... (Kao da on to komentira iz baste. Ili bi oni trebali dizati revolucije po sumama i gorama).

Treci se zgraza nad njihovim "nepostenjem"...

 

Ja VOLIM BUG Forum!!!

 

 

 

 

 

(Drago, ja se divim suptilnoscu sa kojom odabirete teme i komentare)

 
23 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
Solo kaže...

Ja volim BUG forum.

Jedan naziva "tamo-nekog" Anonimusa - seronjama.

Drugi ih naziva kauc-revolucionarima... (Kao da on to komentira iz baste. Ili bi oni trebali dizati revolucije po sumama i gorama).

Treci se zgraza nad njihovim "nepostenjem"...

 

Ja VOLIM BUG Forum!!!

 

 

 

 

 

(Drago, ja se divim suptilnoscu sa kojom odabirete teme i komentare)

Činjenica je da Anonymnus čine 13-godišnji balavci koji su umislili da su junaci. ACTA-u treba zaustaviti ,ali sumnjam da su ovo prave metode za to.

Roćka
16 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
osim toga, navijacka skupina je ugavnom golobrada populacija bez primanja. da kojim slucajem zaradjuju novac i koriste karticu online...sigurno nebi glorificirali otimacinu postenog novca od postenih ljudi.
karikiram...mrzite megakorporaciju sony...otmite im novac... sto otimate PS accounte sa brojevima kartica roditelja, koji su djecici kupili online igrice. "prosto ko pasulj".
expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
13 godina
protjeran
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Lopovi pokrali ljudima novce, a prištavi klinci ih slave kao da su junaci. Isti ti klinci koji se upišaju od straha kad izvan svoje kuće čuju petardu.

 

A ono što je nasmješnije jest da kad kupuju one glupe vendetta maske, ne znaju da u biti daju novce warner bros-u, jednom od onih protiv kojih se bore.

 

Mene anonimuzi jako zabavljaju svojom glupošću, a najviše nerazvijana čeljad koja ih gleda sa ljubavnim žarom u očima.

 

 

Lulz is on lulz.
 
10 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Anonymous - donirali i sami sebi
Pametan čovjek je jednom rekao da slava kvari čovjeka. Guess what, he was right.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
torrente kaže...
..otimacinu postenog novca od postenih ljudi.
karikiram...mrzite megakorporaciju sony...otmite im novac... sto otimate PS accounte sa brojevima kartica roditelja, koji su djecici kupili online igrice. "prosto ko pasulj".

Boldano-baš to. Navodno se bore protiv krađe intelektualnog vlasništva,a zapravo oni kradu tuđu muku i znoj.

Roćka
14 godina
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Da djeca - molim te, rootaj ti acc na serveru i ne ostavi tragove kad si baja.

 

Znam ja zašto Vi pišete da su djeca. Zato što ste vidili ono dite koje je provalilo zaštitu na PS3 i u vašim glavama kad se god spomene Anonymus dođe slika onoga mulca. I možda vas isto konzola PS3 asocira na dicu.

Btw, jeli pravedno da jedna velika korporacija prijeti djetetu sa zatvorom i ogrnomnom tužbom, jeli to normalno? Zašto nisu kao Google na natječaju dali mu nagradu i potakli ga na školovanje uz osigurano zaposlenje kao stručnjaka za sigurnost?

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 11:58 (KIKI3ooo).
 
9 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
KIKI3ooo kaže...

Da djeca - molim te, rootaj ti acc na serveru i ne ostavi tragove kad si baja.

 

Znam ja zašto Vi pišete da su djeca. Zato što ste vidili ono dite koje je provalilo zaštitu na PS3 i u vašim glavama kad se god spomene Anonymus dođe slika onoga mulca.

Btw, jeli pravedno da jedna velika korporacija prijeti djetetu sa zatvorom i ogrnomnom tužbom, jeli to normalno? Zašto nisu kao Google na natječaju dali mu nagradu i potakli ga na školovanje uz osigurano zaposlenje kao stručnjaka za sigurnost?

Da,normalno je.Mali je počinio kazneno djelo i treba platiti.

 

EDIT:Možda ne zatvor,ali novčana kazna ,ili pak sankcioniranja bi pomogla.

 

EDIT 2 :Po tebi bi čak trebao dobiti nagradu .Veću glupost nisam čuo već duže vrijeme.Nagrada kriminalcu lol

Roćka
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 12:08 (Roćka).
14 godina
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Jeli ti znaš kakvo treba imati tehničko znanje za to napravit? Još ktomu djete? Mislim djete, ono nije odrastao čovjek koji je išao prodavat to i gledat zaradu.
To se moglo puno mirnije, plemenitije i ljudskije riješit umjesto tako nasilnog načina za koje se ti zalažeš.

...u što se ovaj svijet pretvorio...

 

 

 

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 12:11 (KIKI3ooo).
 
4 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
KIKI3ooo kaže...

 

 

 

 

Mogao je on to znanje iskoristiti na legalan način. Nemam ja ništa protiv stručnjaka,ali što je previše,previše je.

Roćka
14 godina
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Zvao si ga kriminalcem prošli post a sad stručnjakom.

Btw, ako je post direktno ispod mog može se izbrisat nepotreban citat, čisto informativno, ne smeta mi.

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 12:37 (KIKI3ooo).
 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

A sto se svi cude nije za vjerovati.

Gdje se vrte novci bit  ce i lopovluka. Tako je uvjek bilo, tako i je, i tako ce uvjek i  biti.

Zivo me zaboli sto je tamo neki anonimus maznuo 300 000 dolara ili koliko vec kad mi tu  pred nosom politicari kradu gdje stignu a mi samo sjedimo i sutimo.

Ajmo se svi zgrazati nad necime sto nema nikakav utjecaj na nase zivote.

 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Ala su se anonymus fajteri sa bug foruma razbacali sa TD-ima.  {#}

 

Mislim da me strah. {#}

 

 

I Won't Stay Forever, Just Until The End Of Time
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
Roćka kaže...
Solo kaže...

Ja volim BUG forum.

Jedan naziva "tamo-nekog" Anonimusa - seronjama.

Drugi ih naziva kauc-revolucionarima... (Kao da on to komentira iz baste. Ili bi oni trebali dizati revolucije po sumama i gorama).

Treci se zgraza nad njihovim "nepostenjem"...

 

Ja VOLIM BUG Forum!!!

 

 

 

 

 

(Drago, ja se divim suptilnoscu sa kojom odabirete teme i komentare)

Činjenica je da Anonymnus čine 13-godišnji balavci koji su umislili da su junaci.

 

Cinjenica??? Cinjenica je da si tu cinjenicu izvukao iz guzice...
BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
14 godina
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
D.N.R. kaže...

Ala su se anonymus fajteri sa bug foruma razbacali sa TD-ima. {#}

 

Mislim da me strah. {#}

 

 

Očito da te je strah TD-ova čim daješ ovako "hrabre" izjave.

{#}

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
14 godina
odjavljen
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
KIKI3ooo kaže...
D.N.R. kaže...

Ala su se anonymus fajteri sa bug foruma razbacali sa TD-ima.  {#}

 

Mislim da me strah. {#}

 

 

Očito da te je strah TD-ova čim daješ ovako "hrabre" izjave.

{#}

  Ma i nije baš, nego mi je samo bezveze da čim netko zucne nešto protiv super ultra kul anonymusa, krene na njega drvlje i kamenje.

I Won't Stay Forever, Just Until The End Of Time
12 godina
neaktivan
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Anonymous zaslužuje respect, ipak vode bitku za svih nas {#}

 

mislim da zaslužuje podršku, moju imaju {#}

 
4 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Uf što su se neki suporteri i fanbojevi uspuhali na ismijavanje analnonimuza.

 

Strašno.

Lulz is on lulz.
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
KIKI3ooo kaže...

....

Btw, jeli pravedno da jedna velika korporacija prijeti djetetu sa zatvorom i ogrnomnom tužbom, jeli to normalno? Zašto nisu kao Google na natječaju dali mu nagradu i potakli ga na školovanje uz osigurano zaposlenje kao stručnjaka za sigurnost?

Rofl kakve gluposti, dakle svatko tko zna surfati forumom i potraziti exploite na netu je pandan covjeku koji godinama i godinama studira i samostalno se obrazuje o mreznoj sigurnosti :-D :-D

 

Ma jasno, uopce mi ne kuzim zasto pisem ovaj post, to je ona tipicna stara da je lako potcjenjivati nesto sto uopce ne razumijes...

 

To be purified in fire - anesthetic for the pain... as the final words erupt from your mouth - who will remember your name?
14 godina
offline
Anonymous - donirali i sami sebi
D.N.R. kaže...

  Ma i nije baš, nego mi je samo bezveze da čim netko zucne nešto protiv super ultra kul anonymusa, krene na njega drvlje i kamenje.

 

Nisam to baš primjetio u ovoj temi. Ali moguće je, nisam non stop na forumu.

Ali netko se ne slaže sa napisanim i jednostavno klikne TD i to nema smisla komentirat.

 

Deus ex machina kaže...
KIKI3ooo kaže...

....

Da djeca - molim te, rootaj ti acc na serveru i ne ostavi tragove kad si baja.

Rofl kakve gluposti, dakle svatko tko zna surfati forumom i potraziti exploite na netu je pandan covjeku koji godinama i godinama studira i samostalno se obrazuje o mreznoj sigurnosti :-D :-D

 

Ma jasno, uopce mi ne kuzim zasto pisem ovaj post, to je ona tipicna stara da je lako potcjenjivati nesto sto uopce ne razumijes...

 

To si pokrio samo dio moje rečenice. A nastavak? I ne ostavi tragove kad si baja?

Usput nisu oni samo njemu napravili DOS napad nego su ga bome i haknili znači rootali su acc a to traži skill - za Sonyjev server - ne za moj web server.

 

Bypass kaže...

Uf što su se neki suporteri i fanbojevi uspuhali na ismijavanje analnonimuza.

 

Strašno.

Lag

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 13:10 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

vjerujem u ovaj clanak - ne

 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
Deus ex machina kaže...

Rofl kakve gluposti, dakle svatko tko zna surfati forumom i potraziti exploite na netu je pandan covjeku koji godinama i godinama studira i samostalno se obrazuje o mreznoj sigurnosti :-D :-D

 

Ma jasno, uopce mi ne kuzim zasto pisem ovaj post, to je ona tipicna stara da je lako potcjenjivati nesto sto uopce ne razumijes...

 

Ne zaboravimo da je sony network bio napisan na nivou 3-godišnjeg djeteta.

 

Ja dok sam vidio source code, skoro sam se popišao od smijeha i čudio se kak to netko prije nije napravio.

 

 

Lulz is on lulz.
14 godina
neaktivan
offline
Anonymous - donirali i sami sebi

Ma to su sve djeca bez zivota...

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
KIKI3ooo kaže...

To si pokrio samo dio moje rečenice. A nastavak? I ne ostavi tragove kad si baja?

Usput nisu oni samo njemu napravili DOS napad nego su ga bome i haknili znači rootali su acc a to traži skill - za Sonyjev server - ne za moj web server.

 

A stvarno je komplicirano obrisat par linija iz sysloga kad si user koji nema limita! Nemoj me nasmijavati...

Najkompleksniji posao je otkriti koji se software vrti na mashini, koja verzija, i onda proguglati exploite.... strasno komplicirano!

 

Samo sto veze s hackiranjem nema, ali dobro, svi smo mi nekad bili djeca i odusevljavali se na "Hack the planet" (rofl kako sam bio glupo dijete :-D)...

 

Ova spika "Sonyev webserver" ne znaci ama bas nista - dapace, neke male, nepoznate firme cesce budu masivno bolje zasticene jer imaju jednog sysopa koji sve radi sam i sve drzi sam pod kontrolom. U velikoj kompaniji, uvijek imas tim, a tim je uvijek dobar koliko i najslabija karika, tj. najblizi rockstar/lijencina/scriptkid (onaj koji tvrdi da je u IT-u tim jaci nego suma svih sudionika nema blagog pojma o cemu prica).

To be purified in fire - anesthetic for the pain... as the final words erupt from your mouth - who will remember your name?
14 godina
offline
Re: Anonymous - donirali i sami sebi
Bypass kaže...
Deus ex machina kaže...

Rofl kakve gluposti, dakle svatko tko zna surfati forumom i potraziti exploite na netu je pandan covjeku koji godinama i godinama studira i samostalno se obrazuje o mreznoj sigurnosti :-D :-D

 

Ma jasno, uopce mi ne kuzim zasto pisem ovaj post, to je ona tipicna stara da je lako potcjenjivati nesto sto uopce ne razumijes...

 

Ne zaboravimo da je sony network bio napisan na nivou 3-godišnjeg djeteta.

 

Ja dok sam vidio source code, skoro sam se popišao od smijeha i čudio se kak to netko prije nije napravio.

 

 

A ja sam hacknia CIA i potegnia Pamelu i zaradio miljun eura - i sad to prićam na forumu.

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice