Apple ulazi u nove kategorije proizvoda

poruka: 11
|
čitano: 2.184
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple ulazi u nove kategorije proizvoda".
13 godina
neaktivan
offline
Apple ulazi u nove kategorije proizvoda

Vibratori, tako da njihovi fanovi napokon imaju opravdan razlog za svršavanje zbog svake glupe najave

Moj PC  
18 9 hvala 2
14 godina
offline
Apple ulazi u nove kategorije proizvoda

koja je aktualna glupa najava?

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ulazi u nove kategorije proizvoda
Nikola45 kaže...

Vibratori, tako da njihovi fanovi napokon imaju opravdan razlog za svršavanje zbog svake glupe najave

 

Koliko vidim svi svrsavaju na njihove glupe najave jer si se eto i ti pojavio na forumu u toj temi sto znaci da si procitao clanak. A koliko vidim s 8 TU, ima vas barem jos 8 koje je to zainteresiralo.
14 godina
neaktivan
offline
Apple ulazi u nove kategorije proizvoda

Nikola nekad je bolje mucat

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Apple ulazi u nove kategorije proizvoda

iWatch.

Revolucija!

 

Ali stvarno jedva cekam predstavljanje i prve usporedbe sa Moto 360 jer uvjeren sam da će potonji uzeti mjeru Appleu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ulazi u nove kategorije proizvoda
Koliko god pljuvali po Appleu oni su ti koji imaju muda nesto zapocet. I prije njih bilo je kompova i telefona, ali je boom nastao tek nakon sto je Apple lansirao.
13 godina
neaktivan
offline
Apple ulazi u nove kategorije proizvoda

Vidim vi apple-ovci teško primate šalu. Nadam se da će te lakše primiti novi proizvod

Moj PC  
7 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ulazi u nove kategorije proizvoda
Dam se kladit da je u pitanju iTV, pametni tv uređaj koji ima pristup internetu.
“Choose your battles wisely. Life is too short to spend it on warring. Fight only the most, most, most important ones, let the rest go.”
15 godina
offline
Re: Apple ulazi u nove kategorije proizvoda
Drazen kaže...
Koliko god pljuvali po Appleu oni su ti koji imaju muda nesto zapocet. I prije njih bilo je kompova i telefona, ali je boom nastao tek nakon sto je Apple lansirao.

 

Da, i to je razlog zasto OS X drzi vise od 90 % udjela u Desktop OS-ovima. {#}

11 godina
neaktivan
offline
Apple ulazi u nove kategorije proizvoda
iWatch? Sta mislite o njemu! Gear 2 ili cekati iWatch?
Uci, radi i igraj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple ulazi u nove kategorije proizvoda
Nikola45 kaže...

Vidim vi apple-ovci teško primate šalu. Nadam se da će te lakše primiti novi proizvod

u dupe? {#}

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice