Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

poruka: 16
|
čitano: 3.148
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr".
15 godina
online
Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

Ali zato ce 10 milijuna debila to kupit...nhf 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 21:06 (Mitch).
 
18 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

G watch R i motorolin 360 su najljepši pametni satovi i ujedno jedini koje me ne bi bilo sram nositi.

--------------------------------------------------------------------------------------------
 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

moram priznati da me to čudi za firmu koja prodaje svoje điđarije po tako bezobrazno visokim cijenama. ipak, na osnovi fotke, reklo bi se da je zamjenjiva bez intervencije  dinamitom. mislim da svi iz ovoga možemo izvući važnu (u poslovnom smislu) pouku: budale su najsigurnije tržište. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija n
Ajar kaže...

moram priznati da me to čudi za firmu koja prodaje svoje điđarije po tako bezobrazno visokim cijenama. ipak, na osnovi fotke, reklo bi se da je zamjenjiva bez intervencije  dinamitom. mislim da svi iz ovoga možemo izvući važnu (u poslovnom smislu) pouku: budale su najsigurnije tržište. 

 Ali on ce dobivati podrsku sljedecih 4-5 godina... to je najbitnije. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija n
SimeKZ kaže...
Ajar kaže...

moram priznati da me to čudi za firmu koja prodaje svoje điđarije po tako bezobrazno visokim cijenama. ipak, na osnovi fotke, reklo bi se da je zamjenjiva bez intervencije  dinamitom. mislim da svi iz ovoga možemo izvući važnu (u poslovnom smislu) pouku: budale su najsigurnije tržište. 

 Ali on ce dobivati podrsku sljedecih 4-5 godina... to je najbitnije. 

 Samo ne smiješ puno gledati na sat.

--------------------------------------------------------------------------------------------
15 godina
online
Re: Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija n
SimeKZ kaže...
Ajar kaže...

moram priznati da me to čudi za firmu koja prodaje svoje điđarije po tako bezobrazno visokim cijenama. ipak, na osnovi fotke, reklo bi se da je zamjenjiva bez intervencije  dinamitom. mislim da svi iz ovoga možemo izvući važnu (u poslovnom smislu) pouku: budale su najsigurnije tržište. 

 Ali on ce dobivati podrsku sljedecih 4-5 godina... to je najbitnije. 

 Kaj ti vrijedi podrska za softver, ako su u softverskom zaostatku?

 

 

To ti je kao da odrzvas 5 godina jedan OS, koji kroz tih 5 godina dobiva jednake funkcije koje je neki drugi dobio u jednoj godini

 

 

Vidi cuda, pricamo o iOS i Android. Istina bog Apple je u onome sto nude u prednosti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
14 godina
offline
Re: Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija n
Mitch kaže...

Ali zato ce 10 milijuna debila to kupit...

 

Bah kako lako etiketiramo ljude, očito smo onda i sami budale.

Il kako se kaže svaka budala ima neko svoje veselje, netko cigaru, netko alkohol,kocku, travu, netko sat, hbga. Ako ljude veseli nek kupuju šta hoće :)

15 godina
online
Re: Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija n

Neupitno ce Apple Watch za jedno godinu dvije kad izdaju nove verzije biti jedan od dva najbolja uredaja na trzistu te kategorije, ali trenutno kasne masno za LG G Watch R ili Huawei.


No oni uvijek tako, iPhone je krenuo okej stazama po nimalo okej cijeni ali je dosao na vrh trzista...

 


Ali kupnja polu protutipa nije nimalo pametna, cisti modni dodatak...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2015 21:27 (Mitch).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija n
Pomalo,triba od nekud počet.
12 godina
offline
Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

Nije bas da Apple reklamira kapacitet baterije u ostalim uredjajima. Jos za Macbookove mozes pronaci negdje u specifications stranici, no za iPhone i tu klasu nigdje se to ne spominje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

@F10EXX

A kakav je kapacitet baterije na iphonu?   Redovito skromniji, tj. slabiji od bilo kog drugog flagship androida. To je i razlog zasto se ne hvale tim podatkom. Pa kada se Apple ili bilo koja druga firma zaboravila pohvaliti pa cak i krajnje besmislenom tričarijom? Naš telefon je tanji za 0.1 milimitar od mrske nam konkurencije je samo jedan od tih primjera

Iphone 5 1440mAh (SGS III 2100)

Iphone 5s 1560mAh (SGS IV 2600)

Iphone 6 1810mAh  (SGS V 2800)

Uređaje veličine 5.5 incha ne smatram telefonima nego mini tabletima. Tako da i ne pominjem model iphone 6+ i njegov kapacitet baterije....

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2015 11:10 (1student).
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

iPhone 6+ ima daleko najbolju bateriju od 5.5"telefona (izuzec Droid Turbo)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

@Mitch

Iphone 6+ (5.5 incha) ima bateriju kapaciteta 2915mAh

HTC One M9 (5 incha)  2840mAh

OnePlus One (5.5 incha) 3100aAh

LG G3 (5.5 incha) 3000aAh

Sony Xperia Z3 (5.2 incha) 3100aAh

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija n
1student kaže...

@Mitch

Iphone 6+ (5.5 incha) ima bateriju kapaciteta 2915mAh

HTC One M9 (5 incha)  2840mAh

OnePlus One (5.5 incha) 3100aAh

LG G3 (5.5 incha) 3000aAh

Sony Xperia Z3 (5.2 incha) 3100aAh

 

 I kaj sad?

 

 

Pogledaj rezultate testova...Moto X sa 2300 dere M9, G3, S6....

 

A da ne pricamo o iPhoneu 6+ koji ide do 7h SOT i 3d standby...znam iz prve ruke

 

Nimalo nije logicno da 2.5k mAh nije dovoljno za 10ak h upaljenog 5'' ekrana...pa i prvi tableti su radili po 10h video playbacka sa nesto vecom baterijom (oko 4400) i duplo vecim ekranom

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2015 13:10 (Mitch).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija n
1student kaže...

@F10EXX

A kakav je kapacitet baterije na iphonu?   Redovito skromniji, tj. slabiji od bilo kog drugog flagship androida. To je i razlog zasto se ne hvale tim podatkom. Pa kada se Apple ili bilo koja druga firma zaboravila pohvaliti pa cak i krajnje besmislenom tričarijom? Naš telefon je tanji za 0.1 milimitar od mrske nam konkurencije je samo jedan od tih primjera

Iphone 5 1440mAh (SGS III 2100)

Iphone 5s 1560mAh (SGS IV 2600)

Iphone 6 1810mAh  (SGS V 2800)

Uređaje veličine 5.5 incha ne smatram telefonima nego mini tabletima. Tako da i ne pominjem model iphone 6+ i njegov kapacitet baterije....

 

Ne znam za iGadgete, no znam za macbookove. Baterija je fenomenalna. Ja mogu cijeli dan odraditi na svom rmbp bez da i pomislim na punjac. I onda jos pogledati film od 2-3 sata. A ne objavljuju ni za macove kapacitete. Samo napisu koliko traje, a to rade i za iOS uredjaje koliko vidim. Uostalom, svi hvale iP6+ po pitanju baterije. Osobno nemam pojma, jer mi daska za rezanje nikad nece sluziti kao mobitel (mislim na sve phablete, ne samo iphone).

13 godina
neaktivan
offline
Apple Watch - uvjerljivo najslabija baterija na tr

@Mitch

Sve pet ne dovodim u pitanju Vas stav. U jednom trenutku mi se učinilo da se konstatacija o bateriji iphona 6+ odnosi na deklarirani kapacitet. Nisam dobro razumio ovu recenicu: "iPhone 6+ ima daleko najbolju bateriju od 5.5"telefona".

@Hann

Da, Macbookovi ne samo da imaju dobre baterije nego imaju i veoma dugovjecne baterije. Mene je solidno sluzila baterija 5 godina na Macbook pro iz 2007 godine.

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice