Appleova izvanredna konferencija

poruka: 220
|
čitano: 42.645
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleova izvanredna konferencija".
16 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija

Apple dostupan i u svemiru!-----vidi sliku----

Annoying Apple news!!!!!!!!!

It's my life-Apple annoying PR It's my life-Apple annoying PR
dasHHa
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija

IPhone 4 rev.2 uskoro u prodaji. 30$ skuplji od predhodnika, ali bar možeš telefonirati (pa pobogu zove se phone!).

 

Anyway, crvljiva jabuka...

 

Nešto je trulo u Apple-u... Nešto je trulo u Apple-u...
Good artists copy, great artists steal. (Picasso)
15 godina
protjeran
offline
Appleova izvanredna konferencija

Najaviti će novi iPhone sa naglaskom na mogućnost telefoniranja.

Moj PC  
32 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija

ovo je samo provokacija, kako fanovi veceras nebi mogli oka sklopit,ali uz 2-3 normabela ,prezivit ce.

 

teško vrijeme za matore
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija

Opa nova vijest od apple-a,nismo dugo imali neku,već mi je malo falilo iskreno,mislim na flame warove,bar se mogu smijat kak logic pokopava apple fanove.Sorry na offtopicu

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
torrente kaže...

ovo je samo provokacija, kako fanovi veceras nebi mogli oka sklopit,ali uz 2-3 normabela ,prezivit ce.

 

Hmm nevjerujem da će povuči iphone 4 iz prodaje i onaj koji su kupci kupili jednostavno bi imali veliki veliki gubitak

 

Nevjerujem da će ponuditi servis (besplatna zamjena kučista) ne isplati se

 

Mislim da će zadužiti jeftine kineze da im izgrade besplatne navlake ajmo recimo neka jeftina koža koja se bi navukla na taj novi iphone i blokirala bi dodirivanje ruku na vitalnom mjestu . 

 

Ubuntu 10,04 (Lucid Lynx) , ako želite naučiti o linuxu posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 19:45 (linuxuser).
15 godina
offline
Appleova izvanredna konferencija

Saznao sam iz povjerljivih izvora,samo meni znanih.Dase radi samo o promjeni imena-iz iPhone u iCIGLA.Izlanuo se

Moj PC  
7 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija

Iphone... mobitel sa gomilom beskorisnih aplikacija.... ako izbace novi...tipa 4.1, i kažu možda će te imati prijem, čak vam neće ni spontano izgorjeti u džepu,,, možda dodaju i 3-u kameru?! to bi sigurno podiglo još cijenu!

[img]http://img175.imageshack.us/img175/2619/ubd5639.png[/img]
Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
Darth Error kaže...

Iphone... mobitel sa gomilom beskorisnih aplikacija.... ako izbace novi...tipa 4.1, i kažu možda će te imati prijem, čak vam neće ni spontano izgorjeti u džepu,,, možda dodaju i 3-u kameru?! to bi sigurno podiglo još cijenu!

Prvo će se trebat pobrinit za one koji su kupili neispravnu 4-ku, osobno mi nebi bilo drago  da imam uređaj "s greškom".

15 godina
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
Darth Error kaže...

Iphone... mobitel sa gomilom beskorisnih aplikacija....

Ma bravo!

 

vrhunska kretenska izjava nema šta svaka ti čast!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
Blue_Fatal1ty kaže...
Darth Error kaže...

Iphone... mobitel sa gomilom beskorisnih aplikacija....

Ma bravo!

 

vrhunska kretenska izjava nema šta svaka ti čast!

Zar je rekao nešto krivo? tj. neistinito?

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 20:03 (Mirko935).
14 godina
offline
Appleova izvanredna konferencija

Možda već sutra predstave iPhone 5 Smijeh

 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
Blue_Fatal1ty kaže...
Darth Error kaže...

Iphone... mobitel sa gomilom beskorisnih aplikacija....

Ma bravo!

 

vrhunska kretenska izjava nema šta svaka ti čast!

Kretenska izjava po tebi.Po nama sasvim točna.Uuuuu ima aplikacije koje koriste akcelometar -.-.To mi puno znači u životu ako nemogu nazvat il poslat poruku.

16 godina
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
torrente kaže...

ovo je samo provokacija, kako fanovi veceras nebi mogli oka sklopit,ali uz 2-3 normabela ,prezivit ce.

 

 

aaaaaaaaa:D svaka čast!

 

on topic - ponudit će besplatnu navlaku uz predočenje računa:D.

15 godina
odjavljen
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
Blue_Fatal1ty kaže...
Darth Error kaže...

Iphone... mobitel sa gomilom beskorisnih aplikacija....

Ma bravo!

 

vrhunska kretenska izjava nema šta svaka ti čast!

Je li te pogodio u živac? Pa izjava je na mjestu! Naravno to ne znači da su sve aplikacije beskorisne, ali sigurno u tih nekoliko stotina aplikavija postoji gomila beskorisnih.

 

 

Mene samo zanima što će reći oni koji su tvrdili da greška ne postoji kad Stevo kaže da greška postoji!

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
16 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
Darth Error kaže...

Iphone... mobitel sa gomilom beskorisnih aplikacija.... ako izbace novi...tipa 4.1, i kažu možda će te imati prijem, čak vam neće ni spontano izgorjeti u džepu,,, možda dodaju i 3-u kameru?! to bi sigurno podiglo još cijenu!

Zaboravio si najbitniju stvar - antenu na razvlačenje, znaš, onakvu kao kod prijenosnih radija.

 

 

bor4c - human geek, level: 31, technosexual, neutral good
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 20:15 (bor4c).
14 godina
offline
Appleova izvanredna konferencija

Sutra će Steve sigurno prezentirati kako ispravno i u kojoj ruci koristiti iPhone 4 da ne dođe do gubitka signala... Nije greška u uređaju, nego u načinu na koji ga ljudi koriste Smijeh

 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija

Dionice i prodaja zaronile zbog ocite greske u dizajnu proizvoda, pa sad moraju raditi damage control. Besplatni zastitni okviri mislim da ne dolaze u obzir. Mislim da ce povuci iPhone4, na to potrositi cca pola milijarde dolara, jos malo izgubiti na vrijednosti jer investitori ne vole recall troskove i opet po starom u nove pobjede. Prilicno su uprskali sa ovom greskom. Siguran sam da su znali za nju prije nego su ga pustili u prodaju.

 

Neki su predvidjeli i cijeli govor:

 

The iPhone 4 has been our most popular product ever. We've been excited and humbled by unprecedented sales volume of the past few weeks. It's been our biggest Apple launch ever. Millions of people are loving their iPhone 4's. Retina etc. Awesome.

We've made incredible improvements in the RF design of this device. Here are some examples of press coverage describing the iPhone 4's ability to hold onto calls in what used to be dead spots.

We understand that there have been reports of some people experiencing reception problems when the iPhone 4 is handled in a particular way. We agree that appearance of these problems is related to the "innovative" external antenna design, but this issue has been exacerbated by an error we made in how we display the bars in iOS. [Reference what was learned from Anandtech's analysis.]

We are extremely confident in the overall design of the product. So much so that today we're announcing that anyone who buys an iPhone 4 during its first 6 months can return it--no questions asked--within 30 days of purchase, with no restocking fee, regardless of which authorized reseller you bought it from. This includes the 1.7 million people who bought an iPhone 4 on launch day. We're confident you will love your iPhone.

In addition, next week we will release a software update that will (among other enhancements) do two things. 1) It will make our signal display more accurate, and 2) it will include an update to the radio equipment in the iPhone that will make it more effective at maximizing signal strength even when the two antennas are bridged by your hand.

Finally, anyone who has already bought an iPhone 4 will receive a $50 Apple Store gift card with our compliments. If you would prefer to make sure the two external antennas are never bridged by the way you hold your iPhone, you can buy a bumper or another case on us. If you don't feel you need a case for your iPhone (or if you already bought one) we hope you enjoy whatever you buy with the card.

That's all we have to announce for today. Thanks for coming. And screw Jason Chen. And also those dirtbags at Consumer Reports.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.7.2010 20:31 (plavooki).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija

prema nekim nagadanjima izgleda da bi mogli ponudit zamjenu za sredeni iphone.

Dosta ljudi se vec do sad javilo da su dobili novi iphone (nakon zalbe), i da vise nemaju problema.

o tom po tom, vidit cemo sutra

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
Apocalypso kaže...

Opa nova vijest od apple-a,nismo dugo imali neku,već mi je malo falilo iskreno,mislim na flame warove,bar se mogu smijat kak logic pokopava apple fanove.Sorry na offtopicu

Mene spominjes a pratis matu ;)

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija

Izgleda da su svi zaboravili pricu sa neispravnom formulom. Mozda su konacno nasli rjesenje. Sjetim se radovana III i "Evo rjesenjaaaaaaaaaaaaaaaaa" ;)

:)
14 godina
offline
Appleova izvanredna konferencija

poceli su ih praviti kao golfove o1990,svake god  novi model,nisu dobro ni zastarili 3gs vec 4 ubacuju a 8 se priprema,samo pareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija
Ajde da me uvjere da je sve ok, i da samo iskušavaju našu vjeru. Naprosto sam prestao biti religiozan...
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Appleova izvanredna konferencija

već mi ove aplove vjesti idu na ku*ac

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija

Ma slozit ce pricu. I do sada su appleovci pusili pricu pa ne vidim zasto nece i od sada. Kad sutra navale ovdje i kazu genijalno. To je tako trebalo i da je to dio testa ili lova na vjestice ili tao nesto. Uglavnom, skeptican sam da ce priznati gresku. A i nesto ne vidim ovdje appleovce.

:)
14 godina
protjeran
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
logic kaže...

Ma slozit ce pricu. I do sada su appleovci pusili pricu pa ne vidim zasto nece i od sada. Kad sutra navale ovdje i kazu genijalno. To je tako trebalo i da je to dio testa ili lova na vjestice ili tao nesto. Uglavnom, skeptican sam da ce priznati gresku. A i nesto ne vidim ovdje appleovce.

misliš nešto tipa" stevo je to namjerno napravio kako bi dobili novo super duper kućište (navlaku) za ajfon"???

Other bands play, Rammstein burns-majke mi
14 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija
A što ako baš budu neke vijesti o bijelom iPhoneu xD

Kakve logike ima izbacivanje OS updatea ako će ih ionako zamijeniti ili nešto slično... Netreba ništa spektakularno očekivati kao što neki nagađaju
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleova izvanredna konferencija
Eto što se desi kada ljude navikneš na visok standard, malo zezneš i odmah plaču...
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Appleova izvanredna konferencija
linuxuser kaže...
torrente kaže...

ovo je samo provokacija, kako fanovi veceras nebi mogli oka sklopit,ali uz 2-3 normabela ,prezivit ce.

 

Hmm nevjerujem da će povuči iphone 4 iz prodaje i onaj koji su kupci kupili jednostavno bi imali veliki veliki gubitak

 

Nevjerujem da će ponuditi servis (besplatna zamjena kučista) ne isplati se

 

Mislim da će zadužiti jeftine kineze da im izgrade besplatne navlake ajmo recimo neka jeftina koža koja se bi navukla na taj novi iphone i blokirala bi dodirivanje ruku na vitalnom mjestu . 

 

Nema teorije, teze unificiranosti svojih proizvoda, a malo poljuljani rejting takvom bi gestom srozali do dna i dugorocno nanijeli ogromnu stetu (sebi, naravno). Rijesit ce to kako treba koliko god potrosili. Novac im nije u pitanju, raspolazu s 200 milijardi $ goovine.

15 godina
offline
Appleova izvanredna konferencija

svi će dobiti dodatnu antenu :)

 

 
19 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice