Appleova patentna prijava za aktivni stylus

poruka: 14
|
čitano: 2.582
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleova patentna prijava za aktivni stylus".
13 godina
neaktivan
offline
Appleova patentna prijava za aktivni stylus

Zašto oni moraju patentirati baš svaku moguću glupost, i zašto mi moramo svaki dan to čitati? Što nokia, sony, samsung, ibm... nikad ništa nisu patentirali? Ali o tom nikad ništa. I, što nije ono za galaxy note isto "aktivni stylus"? Sad da je samsung pametan, trebali su to patentirati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.1.2013 12:27 (miki150).
Moj PC  
8 1 hvala 0
13 godina
offline
Appleova patentna prijava za aktivni stylus

Znači OPET?

Nemaju nijedan uređaj koji to koristi i sada već patentiraju.
Stvarno mislim da u svoj toj priči nije Apple glup, nego ostali koji svoje proizvode ne zaštite.
Kada imaju tako šupa{#}, lopovsku firmu protiv sebe.

 

 

 

Nek mi sada još netko jednom kaže kako svi kopiraju Apple. {#} 

Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao.
Moj PC  
5 2 hvala 0
16 godina
offline
Appleova patentna prijava za aktivni stylus

Slika iz teksta je sa legendarne prezentacije prvog iPhonea od strane Jobsa. Čovjek je rekao nešto u smislu: Sigurno mislite da ćemo po ekranu ovog telefona upravljati sa stylusom. E nećemo, tko uopće želi stylus!

 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Appleova patentna prijava za aktivni stylus
sudy_freak kaže...

Znači OPET?

Nemaju nijedan uređaj koji to koristi i sada već patentiraju.
Stvarno mislim da u svoj toj priči nije Apple glup, nego ostali koji svoje proizvode ne zaštite.
Kada imaju tako šupa{#}, lopovsku firmu protiv sebe.

 

 

 

Nek mi sada još netko jednom kaže kako svi kopiraju Apple. {#} 

Ma sve je to odvratno, a ovi bugovci koji non-stop to pišu mi stvarno, ali stvarno previše diži živce!! Svaki je{#}ni dan moramo čitati vijest kako je apple patentirao ovo, kako je patentirao ono. Apple može ući u guinessovu knjigu rekorda za najviše besmislenih patenata, a bug za najviše glupih vijesti o tim patentima. 

 

Ajmo hejteri navalite na TD!!

15 godina
offline
Re: Appleova patentna prijava za aktivni stylus
miki150 kaže...

Zašto oni moraju patentirati baš svaku moguću glupost, i zašto mi moramo svaki dan to čitati? Što nokia, sony, samsung, ibm... nikad ništa nisu patentirali? Ali o tom nikad ništa. I, što nije ono za galaxy note isto "aktivni stylus"? Sad da je samsung pametan, trebali su to patentirati.

A ti znaš da je ovo glupost? 

 

Tko te tjera da čitaš teme koje te iritiraju? Iz naziva je jasno o ćemu je tema, tako da je nisi morao ni čitati ni komentirati?

 

Očito Bug procjenjuje da su Appleovi patenti interesantniji nego neki drugi, vjerojatno zbog brda komentara.

15 godina
offline
Re: Appleova patentna prijava za aktivni stylus
sudy_freak kaže...

Znači OPET?

Nemaju nijedan uređaj koji to koristi i sada već patentiraju...

 

Pa u čemu je tu problem. Tko bi bio toliko blesav da patentira izum tek kad na tržište izbaci proizvod koji taj izum primjenjuje?

14 godina
protjeran
offline
Appleova patentna prijava za aktivni stylus

Sad nek ovi iz Wacoma tuže Apple jer pokušavaju patentirat nekaj kaj su oni već patentirali.

Trust me, I'm a Jedi!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2013 15:37 (ITman).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleova patentna prijava za aktivni stylus
miki150 kaže...
sudy_freak kaže...

Znači OPET?

Nemaju nijedan uređaj koji to koristi i sada već patentiraju.
Stvarno mislim da u svoj toj priči nije Apple glup, nego ostali koji svoje proizvode ne zaštite.
Kada imaju tako šupa{#}, lopovsku firmu protiv sebe.

 

 

 

Nek mi sada još netko jednom kaže kako svi kopiraju Apple. {#} 

Ma sve je to odvratno, a ovi bugovci koji non-stop to pišu mi stvarno, ali stvarno previše diži živce!! Svaki je{#}ni dan moramo čitati vijest kako je apple patentirao ovo, kako je patentirao ono. Apple može ući u guinessovu knjigu rekorda za najviše besmislenih patenata, a bug za najviše glupih vijesti o tim patentima. 

 

Ajmo hejteri navalite na TD!!

Daj dosadan si .. pa koji k... citas nesto sto te nervira. Ti kao da bi puka a da ne napises sta ti prvo padne na pamet, a pritom ocito ni ne koristis mozak.

U ovom slucaju vridi pravilo "manje rici, manje stete" i nemoj molim te ti govorit ko je glup. Meni takve vijesti nisu na odmet. Ako te nesto ne zanima, preskoci temu!! I ne pisi piz...ije

12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleova patentna prijava za aktivni stylus
miki150 kaže...
sudy_freak kaže...

Znači OPET?

Nemaju nijedan uređaj koji to koristi i sada već patentiraju.
Stvarno mislim da u svoj toj priči nije Apple glup, nego ostali koji svoje proizvode ne zaštite.
Kada imaju tako šupa{#}, lopovsku firmu protiv sebe.

 

 

 

Nek mi sada još netko jednom kaže kako svi kopiraju Apple. {#} 

Ma sve je to odvratno, a ovi bugovci koji non-stop to pišu mi stvarno, ali stvarno previše diži živce!! Svaki je{#}ni dan moramo čitati vijest kako je apple patentirao ovo, kako je patentirao ono. Apple može ući u guinessovu knjigu rekorda za najviše besmislenih patenata, a bug za najviše glupih vijesti o tim patentima. 

 

Ajmo hejteri navalite na TD!!

 

Zto sto se tipovi kao sudy_freak i slicni pale na to, pa se nerviraju, pa pisu po forumu i onda je forum citan. Eto zato.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Appleova patentna prijava za aktivni stylus
sudy_freak kaže...

Znači OPET?

Nemaju nijedan uređaj koji to koristi i sada već patentiraju.
Stvarno mislim da u svoj toj priči nije Apple glup, nego ostali koji svoje proizvode ne zaštite.
Kada imaju tako šupa{#}, lopovsku firmu protiv sebe.

 

 

 

Nek mi sada još netko jednom kaže kako svi kopiraju Apple. {#} 

 

shvati jednu stvar. uz uobičajene predrasude, apple je laka meta. i članci o njihovim proizvodima i recenzijama istih više nema isti učinak. mišljenja sam da su apple proizvodi nadprosječno dobri inženjerski uradci kojima upravljaju pretežno mediokritetski marketinški wannabe stručnjaci koji nemaju vlastitih ideja, nego samo pokušavaju (loše i neprimjereno) kopirati tuđe. naravno da ne mislim da je marketing kao takav nepotreban niti loš i ne mislim da na svijetu nema dobrog marketinškog stručnjaka, ali ne mogu se oteti dojmu da je ovaj kompulzivni markenting jedno od najvećih zala kapitalizma.
16 godina
offline
Re: Appleova patentna prijava za aktivni stylus
ITman kaže...

Sad nek ovi Wacoma tuže Apple jer pokušavaju patentirat nekaj kaj su oni već patentirali.

Nekak mi se čini da je wacom tu otišao malo dalje, pogledaj S Pen od Samsunga na Note 2 kak to radi precizno. 

Još da se samo delay smanji na <1ms, to bi bilo idealno.

 

15 godina
offline
Appleova patentna prijava za aktivni stylus

A ovome su se smijali

 

 

A sad patentiraju ono kaj su nekad gadno ismijavali.

 

E sad mi je apple čak i smiješan :)

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Appleova patentna prijava za aktivni stylus

Dobro vise... Hoce li itko ikad stati tim gadovima na kraj... Ja ne znam tko je tu lud apple sto patemtira te gluparije ili oni sto potvrđuju te patente... I cudno mi je da se nitko ne buni??? Na sve ovo... 

 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Appleova patentna prijava za aktivni stylus
Aldo kaže...
ITman kaže...

Sad nek ovi Wacoma tuže Apple jer pokušavaju patentirat nekaj kaj su oni već patentirali.

Nekak mi se čini da je wacom tu otišao malo dalje, pogledaj S Pen od Samsunga na Note 2 kak to radi precizno. 

Još da se samo delay smanji na <1ms, to bi bilo idealno.

 

Zato i velim, Wacom je vrh kad se govori o aktivnim stylusima i bil bi red da malo scimaju Apple i spuste ga na zemlju.

Trust me, I'm a Jedi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice