Appleovi televizori najranije 2014?

poruka: 31
|
čitano: 3.130
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Appleovi televizori najranije 2014?".
15 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

I naravno kada izađe će biti nešto revolucionarno, nešto nikada prije viđeno. {#}

Only a dead noob is a good noob.
 
7 4 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

A nakon pola godine cuđenja ko pura bijelome kruhu, nastupiti ce Samsung s "revolucionarnim ubojicom iTV-a"

 
10 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
ako nisi znao samsung odavno prodaje vrhunske tv-e
Tko se zadnji smije, nije skužio!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
sisko93 kaže...
ako nisi znao samsung odavno prodaje vrhunske tv-e

Prodaje, ali zapamti kako izgledaju sada pa ih usporedi s onima koji će doći nakon iTV-a.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
NecroKnight kaže...

I naravno kada izađe će biti nešto revolucionarno, nešto nikada prije viđeno. {#}

Da,i to samo zato što ima znak jabuke na njemu. Da to već tako ISTO postoji,a nema znak jabuke,to ljude nebi nimalo zanimalo,nažalost...

Al radije bih kupio neki Samsung TV nego iTV...

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
16 godina
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

Pa kao da je to problem,

 

uposliti nekog da proizvodi telke i onda to upakirati u glossy bijelu plastiku i staviti Apple logo....

 

to rade i 99% ostalih

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
Bice revolucionarno za one sa ispranim mozgovima.
16 godina
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

Za mene je revolucija u tehnološkom TV napretku (kroz moj život).

 

1. kad sam pogledao prvi crtani film u boji ranih 80tih (tko se sjeća Ei Niš, Rudi Čajavec televizora...)

2. kad sam televizorom upravljao pomoću daljinskog upravljača (debela Grundigova cigla)

3. kad sam imao više od 4 televizijska kanala

4. kad sam 12godina star Sony Trinitron CRT televizor zamijenio hi-tech Sony LCD Braviom.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
H4X0R kaže...
Bice revolucionarno za one sa ispranim mozgovima.

 Koliko danas ljudi ima multitouch televizore? Jel to ikome danas treba?

 

Ponovit cemo to pitanje 2015... {#}

5 Imam multitouch TV
0 Planiram kupiti multitouch TV
21 To je beskorisno
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
zoki.zlikowski kaže...
sisko93 kaže...
ako nisi znao samsung odavno prodaje vrhunske tv-e

Prodaje, ali zapamti kako izgledaju sada pa ih usporedi s onima koji će doći nakon iTV-a.

Ako Apple proizvede TV kojem ekran nije pravokutnog oblika, s prednje strane, na kojem se programi ne mijenjaju daljinskim, glasnoca se ne mijenja tipkama + i -, prikljucci se ne nalaze sa zadnje strane.... onda mozda neko nekad i kopira njihov design. Ako Appleovi TV-i budu u bilo kojoj od navedenih karakteristika isti kao neki postojeci Samsung to znaci da Apple kopira njih. Filozofijom kojom se Apple danas sluzi, npr. da ni jedan mobitel ne bi smio biti pravokutnog oblika zaobljenih vrhova, iako su se takvi mobiteli proizvodili puno prije prvog iPhonea, mozemo ocekivati da Appleov TV bude s ekranom elipsoidnog oblika okrenutog prema gore.

13 godina
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

Revolucionarno mi može jedino biti da mogu gledati ligu prvaka hologramski u svojem dnevnom boravku,a ovo sa televizorima je manje više  sve da se potrošačima izvuče lova iz đepa.

Gledam svoj sony trinitron vegu 100 Hz svaku večer pred spavanje  i još uvjek se može nositi sa večinom televizora bilo Led ili plazma tehnologije i po pitanju vjernosti prikazanih boja i po pitanju kontrasta a crnu neču ni spominjati,pa o kojoj revoluciji onda pričamo.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
NecroKnight kaže...

I naravno kada izađe će biti nešto revolucionarno, nešto nikada prije viđeno. {#}

 

I naravno ovaj komentar još nikad nije viđen na forumu. Jel to neka vrsta inicijacije u društvo mladih hejtera?

13 godina
protjeran
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

Badava prica. Svi znamo da kad izađe da ce to biti ono pravo. Kad se pogleda kako je sve zapravo jednostavno, samo neka ukloni hrpu daljinskih sa mog stola, hrpu žica, ubaci dvosmjernu komunikaciju, stavi hrpu naprednih mogucnosti od upravljanja kucanskim uređajima do jednostavnog sucelja i umjetne inteligencije koja uci od nasih navika.

A onda ce Samsung izbaciti ubojicu iTV-a a ekipa hetera reci da je i prije sve to postojalo.

 
1 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

Neka ponude ekran visoke rezolucije i dobrih ostalih performansi po normalnoj cijeni.

www.bug.hr/forum/suspended/
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

nisam appleovac, apple proizvodi su dosta skuplji od ostalih.

Ali apple ce vjerojatno sa svojim tv-om podici sve na višu razinu što će ostali morati pratiti, a to je dobro za nas.

Da Bog da svi čiteri dobili rak kostiju,tako da ne mogu držati jebeni miš u ruci.Tada će imati barem malo opravdanja za varanje.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
Random. kaže...

Neka ponude ekran visoke rezolucije i dobrih ostalih performansi po normalnoj cijeni.

{#}{#}

void function(char *str) {char buffer[16];strcpy(buffer,str); } void main() {char large_string[256];int i; for( i = 0; i < 255; i++) large_string[i] = 'A';fu
12 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
Vjerujem da ce to malo njih kupit jer nemoze na pretplatu niti ga nemoze izvadit u kaficu :-)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
Random. kaže...

Neka ponude ekran visoke rezolucije i dobrih ostalih performansi po normalnoj cijeni.

Normalnoj?! Apple?! Da ,dobro ,normalnoj za Apple ,a to je cijena X2 jednog normalnog televizora!

crozoki kaže...

nisam appleovac, apple proizvodi su dosta skuplji od ostalih.

Ali apple ce vjerojatno sa svojim tv-om podici sve na višu razinu što će ostali morati pratiti, a to je dobro za nas.

Na razinu čega? I ,sa čime to? Alu kućištem i integracijom Siri-ja?!

 

I da ,čim su počele priče o odgodi ,najvjerojatnije od tog TV-a neće biti ništa.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 15:35 (kizo2703).
15 godina
odjavljen
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

"Fičeri" (ono što bi moglo biti)

 

- podrška za iTunes/iTV servis sa iznajmljivanjem filmova

- 2 DisplayPort/HDMI konektora

- SCARTa/kompozitnih ulaza neće biti 100%

- USB (ako bude uopće imao) bit će više za ukras tj. za gledanje slika. Filmove 1000000% neće gledati sa njega

- ugrađeni konektor/dock za ostale iUređaje.

- bijesna cijena

- neki "revolucionarni" sistem kontrole (možda glasom) i preko aplikacija za iOS

- daljinska kontrola će sigurno biti po njihovom protokolu/standardu tako da će napredniji univerzalni daljinci biti beskorisni

- WiFi podrška tek u drugoj verziji tog TVa

- ako budu dovoljno pametni, možda taj WiFi posluži za streaming videa sa iUređaja i na njih

- WiFi će gotovo sigurno biti beskorisan u prvoj verziji

 

Ljudi, to je Apple. Moraju nešto namjerno shebati...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
kizo2703 kaže...
Random. kaže...

Neka ponude ekran visoke rezolucije i dobrih ostalih performansi po normalnoj cijeni.

Normalnoj?! Apple?! Da ,dobro ,normalnoj za Apple ,a to je cijena X2 jednog normalnog televizora!

crozoki kaže...

nisam appleovac, apple proizvodi su dosta skuplji od ostalih.

Ali apple ce vjerojatno sa svojim tv-om podici sve na višu razinu što će ostali morati pratiti, a to je dobro za nas.

Na razinu čega? Isa čime to? Alu kućištem i integracijom Siri-ja?!

Neznam ,vidjeti ćemo.

A što danas televizori nude?Možeš otići na facebook i youtube i još par servisa i to je više manje to.

to im je sve što nude.

Siguran sam da će apple napraviti 3x intuitivniji tv, na kraju će ih svi morati pratiti.

Da Bog da svi čiteri dobili rak kostiju,tako da ne mogu držati jebeni miš u ruci.Tada će imati barem malo opravdanja za varanje.
15 godina
odjavljen
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

greška, goddamn internet

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 15:37 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

Jedva čekam revolucionarni daljinsku upravljač za televizor sa 6 tipki! Osnovne funkcije više nikada neće biti iste! Samo 47 inovativnih pritisaka tipki za EPG! Ou-jea!

Anti-Apple inc. koalicija
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Appleovi televizori najranije 2014?
Na ovom forumu sve neki dionicari Samsunga.. Televizor jos niko nije ni vidio a glavno da se odmah pljuje po njemu.. Bez brige nece vam Samsung propasti..
http://db.tt/5hnuGAK
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
crozoki kaže...

Siguran sam da će apple napraviti 3x intuitivniji tv, na kraju će ih svi morati pratiti.

Joj ,daj molim te ................. {#}

Agent Rico kaže...
Na ovom forumu sve neki dionicari Samsunga..

A ima i dioničara Sonya ,pošto se i on spominje u jednom postu?! {#}

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
kizo2703 kaže...
Random. kaže...

Neka ponude ekran visoke rezolucije i dobrih ostalih performansi po normalnoj cijeni.

Normalnoj?! Apple?! Da ,dobro ,normalnoj za Apple ,a to je cijena X2 jednog normalnog televizora!

  Isto kao što je iPad (sa 2048x1536 rezolucijom) dva puta skuplji od ostalih tableta i kao što je iPhone dva puta skuplji od ostalih smartphoneova? Nasmijavaš me.

www.bug.hr/forum/suspended/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
Random. kaže...

  Isto kao što je iPad (sa 2048x1536 rezolucijom) dva puta skuplji od ostalih tableta i kao što je iPhone dva puta skuplji od ostalih smartphoneova? Nasmijavaš me.

Onda se smij ,ne raspravljaj s nama inferiornim jadnicima!!

 

Inače ,ne pratim i ne uspoređujem cijene tableta ,a ni telefona. Po čemu je to iPhone smart?! {#}

 

(dobro ,u većini slučajeva je ''smarter'' od vlasnika ,ali to je za neku drugu temu!) {#}

 

Koji je najskuplji? Koji je najskuplji?
 BTW ,kakve veze imaju tablet i telefon s TV-om?!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.5.2012 17:50 (kizo2703).
16 godina
protjeran
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

Appleov TV?

bijela ploča debljine 1cm i dijagonale 38,4 inča. dva priključka (nešto novo i nekompatibilno za spajanje na appleTV i struju). nema daljinski, nema usb ni hdmi. ne podržava DLNA. mora se aktivirati preko interneta :)

Revolucionarno :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
Egregični kaže...

Appleov TV?

bijela ploča debljine 1cm i dijagonale 38,4 inča. dva  priključka (nešto novo i nekompatibilno za spajanje na appleTV i struju). nema daljinski, nema usb ni hdmi. ne podržava DLNA. mora se aktivirati preko interneta :)

Revolucionarno :)

  Daj još malo informacija kad sve znaš  {#}

www.bug.hr/forum/suspended/
13 godina
offline
Re: Appleovi televizori najranije 2014?
Random. kaže...
kizo2703 kaže...
Random. kaže...

Neka ponude ekran visoke rezolucije i dobrih ostalih performansi po normalnoj cijeni.

Normalnoj?! Apple?! Da ,dobro ,normalnoj za Apple ,a to je cijena X2 jednog normalnog televizora!

  Isto kao što je iPad (sa 2048x1536 rezolucijom) dva puta skuplji od ostalih tableta i kao što je iPhone dva puta skuplji od ostalih smartphoneova? Nasmijavaš me.

 

Daj ne pretjeruj, i ova ostala gamad prati cijenu Appla,i nisam baš primjetio da su osjetno jeftiniji. pogotovo ne od onih plagijatora Samsunga.Nije govno nego se pas usro.

15 godina
offline
Appleovi televizori najranije 2014?

Što bi moglo biti inovativno za jedan TV:

  • Plaćanje točno onih programa koje gledaš, ili totalna redukcija na samo određene serije. 99 centi po seriji.
  • Upravljanje glasom, zgodno ali u nekim prilikama totalno nepraktično, gledaš finale LP-a, Olić puca zadnji penal i netko iz druge sobe vikne - Tele Romántica na tečnom španskom...
  • Ugrađen Netfliksoidni ili bilo kakav video streaming bez kožoderačkih ugovora, slično Steamu:
  • Opcija kupnje ili iznajmljivanja - tipa kod na 2 dana.
  • Mogućnost kupnje programa na određeno vrijeme za određeni događaj - El Classico, Finale Atletike na OI, Finale Marisol kojeg ste zaboravili...

 

 

Every mistake I've ever made Has been rehashed and then replayed As I got lost along the way
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice