Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

poruka: 52
|
čitano: 12.550
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Assange uhićen u Velikoj Britaniji!".
16 godina
neaktivan
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

A sve su pristale dobrovoljno a kad im ga jednom staviš onda se bune{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
39 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Kevin Mitnick me obavijestio već na twitter-u {#}

 

 

Nije ni čudo što su ga uhitili za sexualni zločin s obzirom da je izjeb* toliko vlada.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
48 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Ma svi bi se jebali a da im ne uđe.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Interesantno kako su efikasni u ovom slučaju, a recimo u slučaju Mladića nisu .... hmmm. Mislim da se ustvari upravo siluje naša (od svih nas ne samo Assangea) sloboda. Da li je on stvarno silovao ili nije u ovom trenutku uopće nije bitno. Progutati će ga zemlja prije nego li se dokaže ili opovrgne krivica ...

 

Sve više se pitam na kakav svijet sam to pomogao donijeti svoje dijete ...

Moje velecijenjeno mišljenje sam velikodušno dao vama na čast čitanja.
15 godina
neaktivan
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Misaona policija radi svoje. Raziđite se, nemato što vidjeti, ajde raziđite se.

War vs Us: http://www.youtube.com/watch?v=1tyhN7Us-F8&feature=related
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Nameće se pitanje - zna li Julian kako se uopće koriste kondomi kad mu toliko pucaju? {#}

Heroj a ne zločinac
 
10 3 hvala 0
14 godina
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
Zli Luđak kaže...

Nameće se pitanje - zna li Julian kako se uopće koriste kondomi kad mu toliko pucaju? {#}

 

 

Nameće se pitanje: da li je uopće bilo kondoma? S obzirom da "nisu nikakvi dokazi pronađeni tijekom istrage u kolovozu".

16 godina
neaktivan
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

To je optužba od koje se najteže izvući, koliko čujem i kod nas se spremaju izmjene kaznenog zakona, pa neće u procesu dokazivanja biti potrebni nikakvi materijalni dokazi nasilja,

dovoljno je da ženska na sudu kaže da je rekla "Ne"

naravno, tko joj brani da poslije kaže da je rekla "Ne", brani se ako možeš

baš su Assante-a uhvaili na tom terenu, najteže mu se od te optužbe obraniti, a suđenje po toj optužnici zapadnim vladama daje alibi da mu ne sude politički 

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Ljudi vi stvarno mislite da oni nisu znali gdje se Assange nalazi 24h dnevno i da ga vec odavno ne spijuniraju!? Pa covjek je prejavna osoba da bi se samo tako sakrio i nestao! Mislite da Amerika nema takvu moc da ako hoce da sprijeci objavljivanje WikiLeaksa? Sto mislite tko je informacije dao WikiLeaksu? Ma nece Wikileaks otkriti nista sto vec ne znamo. To sto neki diplomat misli o Sakrozyju ili Berlusconiju, to je sasvim sporedno i nikome takva informacija ne koristi. Pa najvjerojatnije je sama CIA dala leakove! Prema tome nista velikoga i vaznoga nece biti otkriveno, budite sigurni! Mozda ce samo tako izgledati nekom koji nije upucen dublje u situaciju. Narodu kruha i igara kao i uvijek.

 

Pravi problemi leze mnogo dalje i mnogo manje ljudi poznaje globalnu situaciju nego sto vi mislite. Sumnjajte u svaku "vijest" koju procitajte, jer je svijet prekompleksan da bismo ga protumacili samo tako. Provjeravajte svaku informaciju sa sto vise tocaka gledista, to je dobar nacin za shvatiti neke stvari. Uvijek pretpostavite suprotno od onog sto je objavljeno (npr. da iza WikiLeaksa stoji CIA) pa porazmislite koje je objasnjenje jednostavnije i uklapa se. Googlajte što je to Occamova oštrica.

 

Ovaj svijet je globalno igraliste gdje svako igra svoju igru.

Moj PC  
7 4 hvala 0
16 godina
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

"Za one koji su propustili priču o navodnom silovanju, radi se o optužbama dviju osoba od kojih jedna tvrdi da je u spolni odnos s Assangeom krenula dobrovoljno, ali je tijekom odnosa došlo duo pucanja kondoma i ona je tražila prekid, na što on  nije pristao."

 

Interesantno je kako je dotična znala da je kondom pukao... mislim žena je fenomen....

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
24v kaže...

 

 

Interesantno je kako je dotična znala da je kondom pukao... mislim žena je fenomen....

 

Radi se o tome da je seks bez kondoma, ako druga strana na to ne pristaje, u Švedskoj izrijekom klasificirano kao kazneno djelo, ali nigdje drugdje nije. Šveđani nisu na to mislili kada su ga u početku optuživali pa na osnovu te optužbe nisu mogli dobiti međunarodnu suradnju.

 

Stoga su kasnije dodane i optužbe za silovanje, prisilu i ostalo što su kategorizacije koje postoje i van Švedske. 

 

A ako treba mogu ubaciti još ponešto, čini se da im tužilaštvo sada radi a la carte...

 

This space for rent!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
24v kaže...

"Za one koji su propustili priču o navodnom silovanju, radi se o optužbama dviju osoba od kojih jedna tvrdi da je u spolni odnos s Assangeom krenula dobrovoljno, ali je tijekom odnosa došlo duo pucanja kondoma i ona je tražila prekid, na što on  nije pristao."

 

Interesantno je kako je dotična znala da je kondom pukao... mislim žena je fenomen....

dakle, švedi imaju kazneni zakon kakav će biti i naš nakon najavljenih izmjena

dovoljno je za optužbu da ženska naknadno tvrdi da je rekla "Ne", a nikakvi materijalni dokazi za osudu ne trebaju

naravno da se pod to može svašta strpati, lako moguće da su dotičnoj dami naknadno objasnili da je rekla "Ne",

ne mora biti da jesu, ali lako moguće da jesu

16 godina
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
Zli Luđak kaže...

Nameće se pitanje - zna li Julian kako se uopće koriste kondomi kad mu toliko pucaju? {#}

Ajme,

Ti ovoga tipa bas nepodnosis...

e.......
14 godina
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Upravo otvaram BUG site i vidim ovu vijest a u istom trenutku cujem vijest na TV-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

feminizam, ljudska glupost dovode do stvaranja apsurdnih zakona o silovanju i sl.

Jasno je, ako doktor moze utvrditi ozljede islovanja silovanje, ak nemre, ko tu kurvetinu jebe... sama si je kriva sot je tolko rasfucana da doktor nemre naci znakove nasilja :))))

 

zajebavam se naravno, al optuziti nekog bez pravog dokaza je hmmmm, apsurdno u najmanju ruku....

 

zivijela vam vasa demokraicja... LOL

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

O kojem to mi "muskom svijetu" pricamo uopce, u kojem su zene zakinute za neka prava (ima i takvih "situacija", ne tvrdim da nema) ali "Dovoljno je za optužbu da žena naknadno tvrdi da je rekla "Ne" " Pa sta to znaci, da su sve svetice, i da sve govore istinu odmah kad progovore. Covjece ne svidjas se nekome posalje ti kakvu "damu noci" da te odradi, i onda te ona prijavi na sud i kaze "kad je dosao do kraja rekla sam mu NE, STANI" i on nije prestao u sljedecih 3 sek jer je taman "zavrsavao posao" ". I onda te fino optuze za silovenja i truni u zatvoru 8-10 ili koliko vec godina.
Definitivno ne mogu vjerovati da takvi zakoni postoje.
Nisam rasist, seksist ili bilo sta od toga, ali brate dirnes crnca(azijati za razliku od njih nisu nimalo "nabrijani" na rasizam)  odmah te optuze za rasizam, maltene lincuju te. Nesto reknes nekoj zeni, ili ne zaposlis nju nego nekog muskarca odmah si seksist, nebitno sto on mozda zna 10 puta vise od nje (naravno ima i takvih ali jako malo). Isto tako i zidovi, brate misl svi mi znamo sta je holokaust i da je to nesto jako grozno, ali sta oni rade oko Izraela i nitko nista, koliko su samo oni ljudi pobili i to nista. A jesi li nesto spomenuo zidove odmah si fasist, odmah si ovakav-onakav i gori. Oni su VJECNE ZRTVE i sta god da rade oni su zrtve, dokle ce vise ovaj svijet ici.
Difinitivno izgleda da je u sadasnjem svijetu "bijeli hetero muskarac" najveci problem. Nema nikakvog "asa u rukavu" da se moze spasiti. Za razliku od crnaca, zena, zidova, homoseksualac(da i njih ne zaboravim).

Jos jednom naglasavam, nisam seksist, ni rasist, niti homofob niti ista slicno, ali malo me frustrira cinjenica da je svijet dosao tu gdje je. "Cast izuzedcima" (jer je skoro vise izuzetaka nego takvih) iz ovih ljuckih skupina al nikada ne znas kad ces zavrsiti u zatvoru zato sto si nekoga po njegovom nekom misljenju pogledao krivo. Samo ti slozi pricu i ocrni te do kraja zivota jer mu se ne svidjas, i jer ga KAO vrijeđas jer je on drugaciji. I ja za sebe mislim da sam drugaciji od svih drugih, i da sam poseban, al brate daj malo se uozbiljite, iskazite se malo svojim djelima a ne time sto druge optuzijete za nesto i pokopavate ih da bi se vi uzdigli.

Sorry na offtopic-u, otisao sam malo daleko. {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2010 14:21 (Gh0sT).
 
19 1 hvala 2
16 godina
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Evo jako dobrog videa (intervjua) sa TED-a s Assangeom.

Julian Assange: Why the world needs WikiLeaks

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

koa banana!

 

to je sve JEDNA VELIKA NAMJEŠTALJKA pribijena Assangeu zbog WikiLeaks. ova američka đubrad izmišlja takve jadne, nategnute zločine, priče

                                                            (u sred čina joj se više nije dalo.. da ziher!)  samo kako bi se zaustavio WikiLeaks.

 

e pa ja sam ZA WikiLeaks jer je vrijeme da se ova politička gamad stera i pokupi!

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
Gh0sT kaže...

O kojem to mi "muskom svijetu" pricamo uopce, u kojem su zene zakinute za neka prava (ima i takvih "situacija", ne tvrdim da nema) ali "Dovoljno je za optužbu da žena naknadno tvrdi da je rekla "Ne" " Pa sta to znaci, da su sve svetice, i da sve govore istinu odmah kad progovore. Covjece ne svidjas se nekome posalje ti kakvu "damu noci" da te odradi, i onda te ona prijavi na sud i kaze "kad je dosao do kraja rekla sam mu NE, STANI" i on nije prestao u sljedecih 3 sek jer je taman "zavrsavao posao" ". I onda te fino optuze za silovenja i truni u zatvoru 8-10 ili koliko vec godina.
Definitivno ne mogu vjerovati da takvi zakoni postoje.
Nisam rasist, seksist ili bilo sta od toga, ali brate dirnes crnca(azijati za razliku od njih nisu nimalo "nabrijani" na rasizam)  odmah te optuze za rasizam, maltene lincuju te. Nesto reknes nekoj zeni, ili ne zaposlis nju nego nekog muskarca odmah si seksist, nebitno sto on mozda zna 10 puta vise od nje (naravno ima i takvih ali jako malo). Isto tako i zidovi, brate misl svi mi znamo sta je holokaust i da je to nesto jako grozno, ali sta oni rade oko Izraela i nitko nista, koliko su samo oni ljudi pobili i to nista. A jesi li nesto spomenuo zidove odmah si fasist, odmah si ovakav-onakav i gori. Oni su VJECNE ZRTVE i sta god da rade oni su zrtve, dokle ce vise ovaj svijet ici.
Difinitivno izgleda da je u sadasnjem svijetu "bijeli hetero muskarac" najveci problem. Nema nikakvog "asa u rukavu" da se moze spasiti. Za razliku od crnaca, zena, zidova, homoseksualac(da i njih ne zaboravim).

Jos jednom naglasavam, nisam seksist, ni rasist, niti homofob niti ista slicno, ali malo me frustrira cinjenica da je svijet dosao tu gdje je. "Cast izuzedcima" (jer je skoro vise izuzetaka nego takvih) iz ovih ljuckih skupina al nikada ne znas kad ces zavrsiti u zatvoru zato sto si nekoga po njegovom nekom misljenju pogledao krivo. Samo ti slozi pricu i ocrni te do kraja zivota jer mu se ne svidjas, i jer ga KAO vrijeđas jer je on drugaciji. I ja za sebe mislim da sam drugaciji od svih drugih, i da sam poseban, al brate daj malo se uozbiljite, iskazite se malo svojim djelima a ne time sto druge optuzijete za nesto i pokopavate ih da bi se vi uzdigli.

Sorry na offtopic-u, otisao sam malo daleko. {#}

to nam donose najavljene izmjene kaznenog zakona, upravo to

tu se polazi od proklamiranog načela "pozitivne diskriminacije"

međutim pojam je sam po sebi kontradiktoran, a i zakoni koji se donose po tom načelu

diskriminacija je negativan pojam sam po sebi, dakle kako može negativan pojam dobiti "pozitivan" epitet

 

međutim, prema načelu liberalne demokracje modernog tipa, po defaultu je bijeli hetero muškarac zao i tek treba dokazati da nije

dovoljno je vidjeti novije hollywoodske filmove, i tko su u većini slučajeva negativci

evo vidiš, čak pišeš po tom načelu, dokazuješ da nisi zao, pošto nam je nametnuto da se moramo dokazivati da nismo zli

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2010 14:40 (Floki).
14 godina
online
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
Gh0sT kaže...


  Isto tako i zidovi, brate misl svi mi znamo sta je holokaust i da je to nesto jako grozno, ali sta oni rade oko Izraela i nitko nista, koliko su samo oni ljudi pobili i to nista. A jesi li nesto spomenuo zidove odmah si fasist, odmah si ovakav-onakav i gori. Oni su VJECNE ZRTVE i sta god da rade oni su zrtve, dokle ce vise ovaj svijet ici.

  Točno tako!

Osim toga nisu samo Židovi stradali u II. svjetskom ratu. Nas Slavene(Hrvati,Slovenci,Srbi...) Htiler je htio istrijebiti i ubio mnogo Slavena. No to nitko ne spominje! A Židovi do u vijeke vjekova   pametuju kako su samo oni stradali i da su samo oni žrtve jer su bili drugačiji. A danas ih možemo na neki način usporediti sa Hitlerom. Koliko su Muslimana ubli ni krivih ni dužnih u pojasu Gaze. A što tke njihov Mosad radi.

 

I točno je ovo što se tiče žena. Dakle prema ovome ono samo kažu:"Taj me silovao!" bez ikakva dokaza i osobu ni krivu ni dužnu kazne. A nitko ne misli na to ako osobu lažno optuže. Tada nikom ništa. Ja bi isto tako propisao kazne za lažnu optužbu.

Peritus inimicus
16 godina
neaktivan
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Šta bi s onom da je čovjek nevin dok se ne DOKAŽE suprotno.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
FlyBoy kaže...

Šta bi s onom da je čovjek nevin dok se ne DOKAŽE suprotno.

  To ti u ovome svijetu odavno ne postoji. Npr. imamo sada primjere kad neki dječaci pretuku i ubiju nekog drugog dječaka. Javnost se odmah digne bez obzira je li optužnica valjana.

Peritus inimicus
15 godina
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
Zli Luđak kaže...

Nameće se pitanje - zna li Julian kako se uopće koriste kondomi kad mu toliko pucaju? {#}

- ponekad je bolje šutjeti nego blebnuti... Gdje je sad onaj real-cinizam?

- Ili je kriv samo zato jer u vezanoj temi...

 

Naravno da je kriv, naravno da je silovatelj, pedofil, terorist, egotripaš itd.

Načuo sam da mu je Pol-Pot ujak, vidi mu se iz očiju da je manijak i komunjara, diktator i fašista!...možda i član nSDaP-a (onog njemačkog iz 33će), ili da je on pravi Fritzl koji siluje i svoju djecu, osim neobične koincidencije, sve to nakon što se 'zamjerio' moćnima. Dok iz medicinskih (tajni Zurichški labolatorij koji inače atestira Colgate i Ariel, ili u LHCu razbija atome) povjerljivih izvora 'duboko grlo' lika informacije da je impotentan (to nema ni najmanje veze niti se kosi s optužbom). Naravno isti taj izvor je izuzet od odgovornosti za likanje medicinskih (osobnih) podataka.

Nebih se čudio da stigne i optužba iz Kanzasa, kako je silovao trudnu kobilu, to je po više zakona kažnjivo i moglo bi ga odvesti ravno na električni stolac.

(ovo iznad je čisti SF ali dovoljno karikiran za usporedbu).

 

- ipak, pošto se mišljenje najteže mijenja, odustajem.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
Dans kaže...
 jer je svijet prekompleksan da bismo ga protumacili samo tako.

bas suprotno. svijet je tako jednostavan. ekonomija npr. je komplicirana (ali samo zato sto smo je takvom i napravili radi koristi pojedinih struktura i skupina).

sve je jako jednostavno: novac i moc.

samo pratiti tragove gore navedenoga, tko ima koristi od cega i sva klupka se otpetljavaju.

 

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
15 godina
neaktivan
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Today's actions against our editor-in-chief Julian Assange won't affect our operations: we will release more cables tonight as normal"

 

Sa wikileaks facebook-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
FlyBoy kaže...

Šta bi s onom da je čovjek nevin dok se ne DOKAŽE suprotno.

floskule fasisticke(demokratske)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
TranceMight kaže...
FlyBoy kaže...

Šta bi s onom da je čovjek nevin dok se ne DOKAŽE suprotno.

floskule fasisticke(demokratske)

bar su diktatorski režimi sirovi i tupi pa čovjeka učine herojem

ovi demokratski više vole one koje smetaju pretvarati u nastrane tipove

 

npr. komunsti su išli na Crkvu primitivnom silom

ovi liberali idu "uskršnjim zecom"

efikasnije

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.12.2010 14:58 (Floki).
15 godina
protjeran
offline
RE: Assange uhićen u Velikoj Britaniji!
Littlemanbeingerased kaže...
Dans kaže...
 jer je svijet prekompleksan da bismo ga protumacili samo tako.

bas suprotno. svijet je tako jednostavan. ekonomija npr. je komplicirana (ali samo zato sto smo je takvom i napravili radi koristi pojedinih struktura i skupina).

sve je jako jednostavno: novac i moc.

samo pratiti tragove gore navedenoga, tko ima koristi od cega i sva klupka se otpetljavaju.

 

Upravo to...

 

Najveci problem danasnjeg drustva jest u tome sto svi misle, uvijereni su, nauceni su... da je svijet kompliciran, da je politika komplicirana da je ekonomija komplicirana... 

pa ljudi moji, da je ekonomija komplicirana, ne bi nesposobni studenti, propalice poput sukera mogli biti ministri, da je politika komplicirana, mengofilicarka poput ove sijede kobile ne bi nikada bila politicarka...

 

vlast, mocnici samo zele da se narod osijeca pod pritiskom, da se osijecaju nemocni, jadni... jer to njima daje moc i bogatstvo, blagostanje i sigurnost...

oni zele da mi razmisljamo dogmatski, da ponalvjamo floskule tipa a sta se tu moze, tako je kako je, bit ce bolje...

 

al je**s ti svu energiju ulozenu u ovih par odlomka, kad krece masa TNova od zatucane i ofarbane ekipe...

16 godina
neaktivan
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

međutim, nisi objasnio u čemu si ti sposobniji od šukera

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Assange uhićen u Velikoj Britaniji!

Ova vijest je test inteligencije za jedan dio ljudi iz mega rasprave od neki dan o Wiki Leaksu.

All the best people in life seem to like LINUX. Steve Wozniak
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice