Asus Transformer Prime

poruka: 8
|
čitano: 3.284
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus Transformer Prime".
13 godina
protjeran
offline
Asus Transformer Prime

Perverzarija..

Kako tehnologija brzo napreduje..

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Asus Transformer Prime

bolesno.. ovo je zapravo prvi tablet i laptop koji bi mogao kupiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2011 11:32 (sliver).
 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Asus Transformer Prime

Htio sam si uzeti Transformera, ali posto je tegra3 verzija bila najavljena za kraj godine, odlucio sam pricekati nasljendika... nadam se da ce ovaj ici sa 3g modemom od samog pocetka... napokon igracka na kojoj ce se dati i raditi :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Asus Transformer Prime

Ovako nesto sam i ja cekao.

- Quadcore

- mSD, USB, HDMI portovi

- 8,3mm debljina

 

Jos ako bude verzija sa 3G i ako ekran bude dobar - prodano ! {#}

sig
14 godina
neaktivan
offline
Re: Asus Transformer Prime

trenutni transformer ima najbolji ekran u klasi , tako da nema razloga da i nasljednik ima jednako dobar ekran 

http://www.tufting.hr
14 godina
offline
Asus Transformer Prime

Izvrsna stvarčica...

Kad bi barem izdali 12" model... kupio bih bez puno premišljanja.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Asus Transformer Prime

Hardware je dobar ali uzalud je to kad je Android katastrofa. Naravno da "radi" ali uzalud sve boje i opcije kada non-stop nešto zašteka. Osim toga touch input je katastrofa. U odnosu na iPad jako slabo.Lakše je pogoditi link na iPhonu nego na Transformeru. Živcira me što na 10" treba zumirati da bi tap na link radio. IPS ekran je dobar ali font u browseru je mutan. Što je još čudnije nekad bude ok ali nekad mutno. Jednom riječi katastrofa. Kao na bivšem kineskom tabletu koji sam koristio. U Zinio aplikaciji za čitanje časopisa okrenem stranicu i nečitljivo. učitam stranicu ponovo i postane čitljivo. Totalno sam se zeznuo kupivši Transformer, a nova verzija teško da će riješiti softwarski problem. Gore je 3.2.1

U IceCream ne polażem  nikakve nade.

 

P.S. Instalirao u međevremenu Dolphin browser. Skužio sam da je mutni font loše renderiranje u Chrome-u. Dolphin je kao super ali nažalost uopće ne radi. Techcrunch.com uopće ne može handlati i ugasi se nakon par sekunda. Probao nekoliko puta. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2011 21:08 (CroDexter).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Asus Transformer Prime
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice