Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

poruka: 45
|
čitano: 13.081
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...".
13 godina
neaktivan
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

I ja kao običan građanin zagreba ću se moći spojit na to?

pod tom eventualnom šansom da se to zaista i ostvari.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

da na isti nacin kako se neki spajau ilegalno .. pojavit ce ti se wi fi bandich network il neki slican naziv i samo ces se besplatno povezatna tu mrezu pice of cake {#} {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 20:18 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Nek za pocetak dignu hotspot na autobusnom i zeljeznickom bar preko turisticke sezone, vec mi je tuzno gledat turiste koji zbunjeno mobitelom setaju okolo u nadi da ce bar neki wifi ulovit i uspjet vidit di im je hotel/hostel. Sramotno.

Evasi0n Jailbreak http://www.youtube.com/watch?v=SRiWB-3_upI
Moj PC  
36 0 hvala 0
12 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Ništa čudno, ipak su izbori pred nama. Potrebno je napraviti privid da se nešto radi...

Moj PC  
11 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Projekt i je zamisljen zbog turista, a ne građana. Koliko piše po dnevnim novinama prvo će stavit hotspot na zeljeznicki i autobusni kolodvor, nakon toga Trg BJJ i Cvjetni.
In the end there will be only ( c )haoss ...
14 godina
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Nemogu vjerovat da svi misle da je to zbog izbora, pogledajte malo sta radi cijelu godinu, lajkajte mu face stranicu pa cete vidjet sta covjek radi. Ovaj projekt se razvlaci vec nekoliko godina, a ne da je to bas sad iskrsnulo prije izbora.
Autoclimb kills more people than AIDS
13 godina
protjeran
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Operateri su se zasrali od straha kolko vidim. Očekivao sam ovakvu reakciju pa i još goru, al niš uvijek mogu platit 50 mil kn Bandiću da NE uvede besplatni wifi za građane.

 
5 1 hvala 0
16 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Iskreno do svih debila iz politike banditos mi je cak najsipaticnij :)

Moj PC  
19 7 hvala 0
15 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

VŽ to ima vec godinama

Moj PC  
13 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
ivanec kaže...

VŽ to ima vec godinama

Da, VŽ ima to već godinama, a ja kao pripadnik akademske zajednice ovdje na našem lijepom Foi-u se niti nemam mogućnost spojiti na tu mrežu.
Ostali građani u blizini se spajaju na to i overloadaju (zakrće) mrežu s prometom i svime. Doslovce se ne možeš spojiti na mrežu (odbija te).

Stoga, s obzirom da znam kak je to ispalo, pretpostavljam da će i tako u Zagrebu ukoliko ne smisle bolji način "share-anja" i pravila pristupa... 

Are you the droid I'm looking for ?
12 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

U Rijeci to radi besprijekorno.

WordPress ❤
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Leglo kaže...
Projekt i je zamisljen zbog turista, a ne građana. Koliko piše po dnevnim novinama prvo će stavit hotspot na zeljeznicki i autobusni kolodvor, nakon toga Trg BJJ i Cvjetni.

  Nakon toga će se neki ferovac ili tvzovac uhakirat i napravi hotspot za cijelu sveučilišnu aleju...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
13 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Pročitao sam ovo jučer u Jutarnjem. U prvi mah sam mislio da je ponovno vijest u stilu Jutarnjeg. Izgleda da ima nešto od toga. Iznenađenje sadržajem raspisanog natječaja može izraziti samo onaj tko nikad ili samo ponekad sudjeluje kao ponuditelj.

Stručnjak za odmaganje...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

To je u primorju normalna stvar, bio sam u Rijeci, u centru i isprobao internet preko wi-fia na smartphonu, radi bez greške, isto tako u centru Crikvenice ima takav besplatan wi-fi internet i to ako se ne varam već dvije godine, mene je već onda čudilo kako Zagreb nema tu pogodnost, tj kasni kao glavni grad države za ostalim gradovima, mada sam si i mislio da je zbog turista postavljeno, ali opet, ima i Zagreb svoje turiste, na gornjem gradu penzići iz Japana šeću sa dslr fotićima, neću ni razmišljat koju onda mrcinu od smartphona ima u džepu, kad si u penziji takav fotić može priuštit,  vjerojatno je i imao želju sa tom svojom mrcinom od smartphona prosurfat po internetu o Zagrebu, njegovoj povijesti i zbivanjima, al šipak, jedino kaj je mogao naći na wi-fiu su privatne mreže sa zaštitom... sad si zamislite koji dojam ima taj turist o nama...{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Pa čak i Osijek ima u širokom krugu Centra i okolo besplatan WiFi
robimarko@gmail.com
13 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Pa onda nek još jednom čujem priču kako smo mi u Zagrebu privilegirani.

Stručnjak za odmaganje...
 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
mario.L_hr kaže...

Pa onda nek još jednom čujem priču kako smo mi u Zagrebu privilegirani.

 

aha, pogledaj kakav stadion imamo... :( I btw - pola gradova u HR ima bolje semafore nego Zgb!
...
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.2.2013 23:52 (Miro).
13 godina
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Miro kaže...

 

aha, pogledaj kakav stadion imamo... :( I btw - pola gradova u HR ima bolje semafore nego Zgb!

Ko gleda semafore, pogledaj na cestu ko' da se vozimo po Grand Canyonu.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Svrzic kaže...
Nemogu vjerovat da svi misle da je to zbog izbora, pogledajte malo sta radi cijelu godinu, lajkajte mu face stranicu pa cete vidjet sta covjek radi. Ovaj projekt se razvlaci vec nekoliko godina, a ne da je to bas sad iskrsnulo prije izbora.

{#}

Stranice su trenutno nedostupne.
15 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

kad cujem ovakve jadikovke sa sjevera dode mi da placem, ironija ili ne

da krenemo sa listom privilegija nebi stali do sutra {#}

FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
8 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
Makić kaže...

kad cujem ovakve jadikovke sa sjevera dode mi da placem, ironija ili ne

da krenemo sa listom privilegija nebi stali do sutra  {#}

  Pazi privilegija:

http://www.bug.hr/vijesti/saznajte-cije-ruke-odlazi-smartfon-godine/121578.aspx

 

Procitaj od kud su dobitnici :D

16 godina
moderator
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
jumboY kaže...
Makić kaže...

kad cujem ovakve jadikovke sa sjevera dode mi da placem, ironija ili ne

da krenemo sa listom privilegija nebi stali do sutra {#}

  Pazi privilegija:

http://www.bug.hr/vijesti/saznajte-cije-ruke-odlazi-smartfon-godine/121578.aspx

 

Procitaj od kud su dobitnici :D

 

LOL - brkaš pojmove. To nije privilegija, već zakon vjerojatnosti - logično je da najviše dobitnika bude iz regija iz koje je najviše sudionika.
...
12 godina
protjeran
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Ono gore je bila zajebancija, nista manje, nista vise od toga. I sam se nalazim u Zagrebu :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Eto Msan-u novog lijepog posla. Neuništivi su. Kad već nema dr. Ive da gura posao, bude onda Banditić.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Taj bi dio projekta trebao prvenstveno služiti turistima za besplatan mobilni pristup turističkim informacijama, uz ograničenu i kontroliranu upotrebe određenih internetskih usluga za građane i posjetitelje grada.

 

Znači li to da turisti neće moći pristupiti fejsu ili moći poslati email? Pristup internetu će biti blokiran osim neke turističke stranice sa edukativnim sadržajem o povijesti grada i kartom Zagreba? Zvuči uzbudljivo.

Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2013 2:28 (DragonShit).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Nego, ja mislim da će se natječaj odgodit/poništit. Rok je prekratak a i premalo je informacija bez obzira da li je natječaj namješten ili ne.

Koliko se sjećam, Zagreb ima nešto vlasništva u tim DTK kanalima pa bi to trebao olakšati stvari.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

zato što je kod nas birokracija na prvom mjestu (procedure i pravilnici stari do 50 godina)

 

 

i ako ti daš poslodavcu diplomu pravnog fakulteta, on će te opet tražit dokaz o završenoj srednjoj školi....

ako im daš međunarodnu vozačku dozvolu, tražit će te i hrvatsku.....

 

 

sve zato što je natječaj sastavila neka sekretarica, ili nečija tetka "baba" koja nema pojma o čemu se radi..... ili kakvo je znanje te struka potrebna, al ima sreće da je zaposlena negdje u državnoj službi.....

 

 

 

nisam možda napisao sve 100% ispravno, al vjerujem da je sve razumljivo

 

 

HD Portal - pogled u svijet visoke rezolucije www.hdportal.eu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Meh, pričalo se pričalo. Uopće se bojim pomisliti koliko će novaca i vremena potrošiti da pokriju samo centar. Tko ne zna, već postoji wifi preko cijelog Zagreba/Hrvatske, a u većini mreža se dobije i pristup Internet, no ako im kao razlog spajanja spomeneš Internet poljubit ćeš vrata :) kao i u mojoj udruzi. Mi smo spojeni sa svim tim mrežama već 7 godina i to radi super, Iz Zagreba povlačimo od 2 do 4MB/s ovisno o vremenu.

http://mapa.wifi.hr

 

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...
4mal kaže...

Iskreno do svih debila iz politike banditos mi je cak najsipaticnij :)

Izgleda da jako, jako, jako slabo pratiš zagrebačku političku scenu i njena zbivanja. :(

11 godina
neaktivan
offline
Bandić plete Wi-Fi mrežu svoju...

Stvarno ne razumijem ovaj članak. Pa kakv je to (javni) natječaj za koji se unaprijed ne zna tko će ga dobiti? Loše pripremljen možda? {#}.

 
2 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice