Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

poruka: 38
|
čitano: 13.740
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike".
12 godina
neaktivan
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

wow

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Gdje su nestali studenti iz te priče?

Moj PC  
13 1 hvala 0
12 godina
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Meni izbacuje dogodila se greška kad se ulogiram i prihvatim uvijete korištenja.

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 22:23 (Tony1999).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Eh da mi se sjetit lozinke za staru @skole adresu... Ili da mi se sjetit sestrine @skole lozinke bilo bi lijepo... Taman origigi Office nakon 100 godina piratstva...

 

Vezano za studente: neki su u Office 365 programu ali bez MS Office-a za desktop, za mobitele radi login...

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Tony1999 kaže...

Meni izbacuje dogodila se greška kad se ulogiram i prihvatim uvijete korištenja.

I meni isto

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
power_user kaže...
Tony1999 kaže...

Meni izbacuje dogodila se greška kad se ulogiram i prihvatim uvijete korištenja.

I meni isto

na mobitelu sam uspio

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
12 godina
odjavljen
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Lijepo i nije lijepo zbog greške 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni

Ne kužim šta bi ih to koštalo 17 mil eura, pa imate danas odlične open source softvere svih vrsta i namjena. To što MZOS i CARNet javno podupiru veliku korporaciju se može samo zvati velikom pristranošću. Ne znam što ima lošeg u Open Officeu ili Google Docsima koji su svi BESPLATNI.

Pitanje je samo koliko su dobili $$ sa strane da dogovore ovakav posao "besplatnih" MS-ovih stvari, kod MS-a ništa nije besplatno uvijek postoji onaj ALI.

11 godina
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Office 365 je besplatan i za studente PMF Split.

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Tony1999 kaže...
power_user kaže...
Tony1999 kaže...

Meni izbacuje dogodila se greška kad se ulogiram i prihvatim uvijete korištenja.

I meni isto

na mobitelu sam uspio

 

 

Jel imaš licencu? Ja otvorio https://portal.office.com/OLS/MySoftware.aspx i piše mi da nemam licencu

9 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
makopos kaže...

 kod MS-a ništa nije besplatno

Tako je. Meni je nakon 8 mjeseci korištenja 365 Personal, čisto zadovoljstvo nastaviti plaćati ovaj dobar servis.

Klinci iz članka će dobiti obilje prostora u tenutno najpovoljnijem i pouzdanom cloudu. To je velika stavka.

Meni isto jako bitna, jer sve držim na Onedriveu. Školarce su limitirali na TB, dok privatni korisnici imaju 10TB (prilog slika).

 

Neće imati neograničenu sinkronizaciju,već do 20 000 fajli.  Privatni korisnik ima neograničen broj fajli.

I sve to za 7€ mjesečno.  Legalan Office + ogroman cloud.

 

Naravno i besplatne alternative su super. Stvar ukusa, potreba  i mogućnosti.

12 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Dex.pwn kaže...
Tony1999 kaže...
power_user kaže...
Tony1999 kaže...

Meni izbacuje dogodila se greška kad se ulogiram i prihvatim uvijete korištenja.

I meni isto

na mobitelu sam uspio

 

 

Jel imaš licencu? Ja otvorio https://portal.office.com/OLS/MySoftware.aspx i piše mi da nemam licencu

Meni normalno sve otvori, al mi nigdje nista ne pise za pc nego samo za mob i ostalo

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
11 godina
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Excel nema dostojne alternative.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Mirko935 kaže...

Gdje su nestali studenti iz te priče?

Pa imas na dreamsparku i windowse i office i visual studio i ko zna kaj,kaj bi ti jos?

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
13 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
R4zOR229 kaže...
Mirko935 kaže...

Gdje su nestali studenti iz te priče?

Pa imas na dreamsparku i windowse i office i visual studio i ko zna kaj,kaj bi ti jos?

Nedostaju Word, Excel i PP.

16 godina
neaktivan
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

 

Eto baš lijepo.

 

1. Otišao na office365.skole.hr

2. Otišao na www.carnet.hr/elektronicki_identitet

3. Kako postati korisnik: www.carnet.hr/elektronicki_identitet/kako_postati_korisnik

4. Tražim administratora imenika: www.carnet.hr/hosting_usluga_za_srednje_i_osnovne_skole/kako_postati_korisnik/administratori_imenika

5. Eto me na tražilici administratora imenika helpdesk.carnet.hr/huso/index.php

6. Našao školu

 

I umjesto nekakve suvisle on-line procedure, sad imam ime i fiksni telefon administratora imenika. A e-mail, ništa? Kad nad nakon 135 pokušaja uspijem nazvati administratora imenika i nakon još 17 lupinga dođem do elektroničkog identiteta svoje školarke, vjerojatno ću dobiti poklon paket sa 2 drvena štapića i uputama kako trljanjem istih zapaliti vatru.

 

Nema u ovoj državi ništa bez cipelcuga. Ako nisi sa svakom akcijom potrošio par sati nekoga u državnoj službi, e da bi mu opravdao postojanje radnog mu mjesta, nisi napravio ništa.

 

Super je ovo inicijativa i ne bih htio da ispadne da sam nezahvalan, ali zašto sve mora biti odrađeno do pola.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.12.2014 23:24 (Mycroft).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Tony1999 kaže...
Dex.pwn kaže...
Tony1999 kaže...
power_user kaže...
Tony1999 kaže...

Meni izbacuje dogodila se greška kad se ulogiram i prihvatim uvijete korištenja.

I meni isto

na mobitelu sam uspio

 

 

Jel imaš licencu? Ja otvorio https://portal.office.com/OLS/MySoftware.aspx i piše mi da nemam licencu

Meni normalno sve otvori, al mi nigdje nista ne pise za pc nego samo za mob i ostalo

 

 

https://portal.office.com/default.aspx

 

Jel ti piše iznad leftbara(menu na lijevoj strani) 

Nemate licencu za korištenje sustava Office 365 pomoću korisničkog ID-a dodijeljenog na poslu ili u školi. Zatražite od administratora da vam je dodijeli. Ako ste administrator, licencu možete sami dodijeliti svom računu.''
Ako nemaš, jel mi možeš reći iz kojeg grada i koje škole dolaziš?
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 1:17 (Dex.pwn).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Mycroft kaže...

 

Eto baš lijepo.

 

1. Otišao na office365.skole.hr

2. Otišao na www.carnet.hr/elektronicki_identitet

3. Kako postati korisnik: www.carnet.hr/elektronicki_identitet/kako_postati_korisnik

4. Tražim administratora imenika: www.carnet.hr/hosting_usluga_za_srednje_i_osnovne_skole/kako_postati_korisnik/administratori_imenika

5. Eto me na tražilici administratora imenika helpdesk.carnet.hr/huso/index.php

6. Našao školu

 

I umjesto nekakve suvisle on-line procedure, sad imam ime i fiksni telefon administratora imenika. A e-mail, ništa? Kad nad nakon 135 pokušaja uspijem nazvati administratora imenika i nakon još 17 lupinga dođem do elektroničkog identiteta svoje školarke, vjerojatno ću dobiti poklon paket sa 2 drvena štapića i uputama kako trljanjem istih zapaliti vatru.

 

Nema u ovoj državi ništa bez cipelcuga. Ako nisi sa svakom akcijom potrošio par sati nekoga u državnoj službi, e da bi mu opravdao postojanje radnog mu mjesta, nisi napravio ništa.

 

Super je ovo inicijativa i ne bih htio da ispadne da sam nezahvalan, ali zašto sve mora biti odrađeno do pola.

 

Nikakav problem nije podići elektronički identitet u najvećem broju škola. U svakoj školi je administrator imenika školski tajnik/ca, referent i/ili pedagog i oni imaju ovlasti registrirati učenika. Zapravo, procedura je u velikoj mjeri automatska prebacivanjem podataka iz e-Matica u HUSOŠ sustav od ove godine. U našoj školi učenici prvih razreda srednje dobiju e-identitet čim sustav dopusti, a to je dosad bilo nakon 2-4 tjedna nastave. Čak i da treba utrošiti nekoliko minuta za podizanje podataka, smatram da se time nikako ne obavlja polovica posla.

12 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Dex.pwn kaže...
Tony1999 kaže...
Dex.pwn kaže...
Tony1999 kaže...
power_user kaže...
Tony1999 kaže...

Meni izbacuje dogodila se greška kad se ulogiram i prihvatim uvijete korištenja.

I meni isto

na mobitelu sam uspio

 

 

Jel imaš licencu? Ja otvorio https://portal.office.com/OLS/MySoftware.aspx i piše mi da nemam licencu

Meni normalno sve otvori, al mi nigdje nista ne pise za pc nego samo za mob i ostalo

 

 

https://portal.office.com/default.aspx

 

Jel ti piše iznad leftbara(menu na lijevoj strani) 

Nemate licencu za korištenje sustava Office 365 pomoću korisničkog ID-a dodijeljenog na poslu ili u školi. Zatražite od administratora da vam je dodijeli. Ako ste administrator, licencu možete sami dodijeliti svom računu.''
Ako nemaš, jel mi možeš reći iz kojeg grada i koje škole dolaziš?

Da, pise mi to da nemam licencu

Dolazim iz ZG iz mioc-a

Bas cu otic u ponedjeljak kod adminiatratora u skolu da mi aktivira

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
16 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Mičić kaže...
 I sve to za 7€ mjesečno.  Legalan Office + ogroman cloud.

 

 

Tu si rekao sve bitno, evo zašto Microsoft daje besplatno djeci, da ih nauči a onda naplaćuj kada završiš školu. Kao što sam rekao nema tu NIŠTA besplatnog.

 

 

ruzcheHR kaže...

Excel nema dostojne alternative.

 

Molim te reci mi koji će osnovnoškolac i srednjoškolac iskoristiti sve potencijale jednog Excela? možda 0.001% učenika, MOŽDA. Šta misliš da će u OŠ učiti Macro naredbe ? dajte ljudi malo realnosti. Pa u osnovnoj školi informatika nije ni obavezan predmet.

To što većina pomahnita na riječ besplatno, a ne vidi fine print je sasvim nešto drugo.

 

 

12 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
makopos kaže...
Mičić kaže...
 I sve to za 7€ mjesečno.  Legalan Office + ogroman cloud.

 

 

Tu si rekao sve bitno, evo zašto Microsoft daje besplatno djeci, da ih nauči a onda naplaćuj kada završiš školu. Kao što sam rekao nema tu NIŠTA besplatnog.

 

 

ruzcheHR kaže...

Excel nema dostojne alternative.

 

Molim te reci mi koji će osnovnoškolac i srednjoškolac iskoristiti sve potencijale jednog Excela? možda 0.001% učenika, MOŽDA. Šta misliš da će u OŠ učiti Macro naredbe ? dajte ljudi malo realnosti. Pa u osnovnoj školi informatika nije ni obavezan predmet.

To što većina pomahnita na riječ besplatno, a ne vidi fine print je sasvim nešto drugo.

 

 

Meni je excel koristan, i to puno, kad moram radit referate, slozim formulu u excelu, unesem podatke i dobijem sve od jednom, nemoram nekoliko desetina puta ručno računat

This cat Is cat A cat Good cat Way cat To cat Keep cat An cat Idiot Cat Busy cat For cat 20 cat Seconds cat Sad pročitaj rieči bez cat
14 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
R4zOR229 kaže...
Mirko935 kaže...

Gdje su nestali studenti iz te priče?

Pa imas na dreamsparku i windowse i office i visual studio i ko zna kaj,kaj bi ti jos?

Windowse i VS imam, ali Officea tamo nema.

13 godina
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike
“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni

a ne znaju djeci ni informatiku ko obavezan predmet u skolu uvest..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
Tony1999 kaže...

Meni izbacuje dogodila se greška kad se ulogiram i prihvatim uvijete korištenja.

Jel netko uspio riješiti ovaj problem?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
nixass kaže...

a ne znaju djeci ni informatiku ko obavezan predmet u skolu uvest..

Fakat... To mi je toliko nevjerojatno da zaboravljam na tu tragediju. Zapravo ni ne kužim kog će vraga klincima u osnovnoj školi, a i srednjoj, ovaj Office.

14 godina
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Stalno neki problemi sa ovim prijavama i muka mi je več od toga...evo ja pokušavam ali ne prihvača lozinku ili username!!!

 

Pronašao sam nešto besplatno i jednostavno ( uz besplatnu registraciju a kod ti dođe na mail ) a vrlo je slično MS Officeu...

 

Ima tri osnovna alata koja vjerno zamjenjuju Word,Excel i Power Point

 

Soft Maker-FreeOffice

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.12.2014 17:28 (andi.cro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Vjerovatno je do toga da Office 365 nije povukao korisnike(skroz) iz HUSOa pa nas zato nema... Tako je i ove godine bilo s eDnevnikom, 2 tjedna nismo dobili jedan {#}

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavni
andi.cro kaže...

Stalno neki problemi sa ovim prijavama i muka mi je več od toga...evo ja pokušavam ali ne prihvača lozinku ili username!!!

 

Pronašao sam nešto besplatno i jednostavno ( uz besplatnu registraciju a kod ti dođe na mail ) a vrlo je slično MS Officeu...

 

Ima tri osnovna alata koja vjerno zamjenjuju Word,Excel i Power Point

 

Soft Maker-FreeOffice

 

Sustav propušta samo osnovnoškolce mlađe od 40 godina koji razlikuju "č" od "ć", tako da....
13 godina
offline
Besplatan Office 365 za sve učenike i nastavnike

Ja se bez problema prijavio {#}

“The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice