Besplatni telefoni razvijateljima aplikacija za Fi

poruka: 5
|
čitano: 2.003
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatni telefoni razvijateljima aplikacija za Fi".
12 godina
neaktivan
offline
Besplatni telefoni razvijateljima aplikacija za Fi

mislim da je razvijateljima bitnije da ima više korisnika njihove aplikacije već besplatni telefoni

 
0 9 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni telefoni razvijateljima aplikacija z
golatificon kaže...

mislim da je razvijateljima bitnije da ima više korisnika njihove aplikacije već besplatni telefoni

Pa da, najbolje bi bilo da podjele milijardu uređaja korisnicima. U tome vidim samo jedan mali problem financijske prirode.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatni telefoni razvijateljima aplikacija z
golatificon kaže...

mislim da je razvijateljima bitnije da ima više korisnika njihove aplikacije već besplatni telefoni

Da bi bilo više korisnika za neku aplikaciju onda treba biti i više korisnika na tom OS-u, jer nitko neće kupiti ovaj os ako nema nekog velikog izbora aplikacija.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
15 godina
offline
Besplatni telefoni razvijateljima aplikacija za Fi

Mislim koji stav, ti bi prvo da te nagrade za dobar rad, a onda bi možda nešto i napravio.

Naravno da mlada platforma nema korisnika, zato i dijele telefona da privuku programere koji će svojim aplikacijama zadržati korisnike koji se odluče koristiti platformu.

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Besplatni telefoni razvijateljima aplikacija z
znam da je neusporedivo ali firefox os mi izaziva mucninu usporedivu sa onom koju mi izaziva i zynga..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice