Bolje litij-ionske baterije

poruka: 16
|
čitano: 4.919
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bolje litij-ionske baterije".
15 godina
offline
Bolje litij-ionske baterije

A hvala Bogu, da se i ode napreduje...

pa koliko-toliko, jos malo pa cemo uz mobitel

morat nosit elektranu..{#}

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bolje litij-ionske baterije

Nece naftni lobiji dopustit razvoj boljih baterija bar još neko vrijeme, stoka.

AMD FANOBY !!
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bolje litij-ionske baterije

a i ja ne kužim zašto ne bi dopustili da se baterije razvijaju...njima je samo do love...ma kad električna auta uđu u širu primjenu gotovi su naftaši.hvala bogu :)

KCB
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
cod4gamer kaže...

a i ja ne kužim zašto ne bi dopustili da se baterije razvijaju...njima je samo do love...ma kad električna auta uđu u širu primjenu gotovi su naftaši.hvala bogu :)


Možda jer bi gubili dolare?0

16 godina
protjeran
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije

Ako su naftasi tako mocni, zasto sada ne zaustave val nasilja u naftnim zemljama...

Prilicno sam siguran da je na samom pragu neka revolucija u energiji, pa im Europa i Ameri bas fino kuhaju.

 

A iskreno najsretniji bi bio da propadnu UAE, Katar i takvi, zauzvrat za godine izd*kavanja sa parama i rađenja umjetnih otoka iskljucivo iz razloga sto se nalaze na tlu koje ima jako bitan resurs, a nisu nista od toga zasluzili.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.2.2011 21:44 (metak).
15 godina
protjeran
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
metak kaže...

Ako su naftasi tako mocni, zasto sada ne zaustave val nasilja u naftnim zemljama...

Prilicno sam siguran da je na samom pragu neka revolucija u energiji, pa im Europa i Ameri bas fino kuhaju.

 

A iskreno najsretniji bi bio da propadnu UAE, Katar i takvi, zauzvrat za godine izd*kavanja sa parama i rađenja umjetnih otoka iskljucivo iz razloga sto se nalaze na tlu koje ima jako bitan resurs, a nisu nista od toga zasluzili.

 

 

  a ameri su zasluzili da se nadu na hrpi zlata, sta mislis kak su postali velesila? vrijednim trudom i radom?  {#}

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
protjeran
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
grimyHR kaže...
metak kaže...

Ako su naftasi tako mocni, zasto sada ne zaustave val nasilja u naftnim zemljama...

Prilicno sam siguran da je na samom pragu neka revolucija u energiji, pa im Europa i Ameri bas fino kuhaju.

 

A iskreno najsretniji bi bio da propadnu UAE, Katar i takvi, zauzvrat za godine izd*kavanja sa parama i rađenja umjetnih otoka iskljucivo iz razloga sto se nalaze na tlu koje ima jako bitan resurs, a nisu nista od toga zasluzili.

 

 

  a ameri su zasluzili da se nadu na hrpi zlata, sta mislis kak su postali velesila? vrijednim trudom i radom? {#}

Ne vidim tocno odakle si izvukao to, gdje sam to tocno napisao?

A kad smo vec kod amera, zasluzili su vise od UAE i to barem 10x, mada osobno nisam neki ljubitelj njih.

15 godina
protjeran
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
metak kaže...
grimyHR kaže...
metak kaže...

Ako su naftasi tako mocni, zasto sada ne zaustave val nasilja u naftnim zemljama...

Prilicno sam siguran da je na samom pragu neka revolucija u energiji, pa im Europa i Ameri bas fino kuhaju.

 

A iskreno najsretniji bi bio da propadnu UAE, Katar i takvi, zauzvrat za godine izd*kavanja sa parama i rađenja umjetnih otoka iskljucivo iz razloga sto se nalaze na tlu koje ima jako bitan resurs, a nisu nista od toga zasluzili.

 

 

  a ameri su zasluzili da se nadu na hrpi zlata, sta mislis kak su postali velesila? vrijednim trudom i radom?  {#}

Ne vidim tocno odakle si izvukao to, gdje sam to tocno napisao?

A kad smo vec kod amera, zasluzili su vise od UAE i to barem 10x, mada osobno nisam neki ljubitelj njih.

  nisu zasluzili ni jedni ni drugi, tako im je kocka pala

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
metak kaže...

Ako su naftasi tako mocni, zasto sada ne zaustave val nasilja u naftnim zemljama...

Jer to dize cijenu, sjeti se cijena barela nafte prije rata u afganistanu i cijene danas, vrlo jednostavno.

16 godina
protjeran
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
Escudo kaže...
metak kaže...

Ako su naftasi tako mocni, zasto sada ne zaustave val nasilja u naftnim zemljama...

Jer to dize cijenu, sjeti se cijena barela nafte prije rata u afganistanu i cijene danas, vrlo jednostavno.

Stvarno mislis da ameri ratuju u afganistanu da bi mogli "dizati cijenu nafte"? U Venecueli i Rusiji nema rata, pa je visoka cijena nafte i kad od tamo dođe. Nafta je definitivno motiv rata, ali ne dizanje cijene.

 

 

14 godina
protjeran
offline
Bolje litij-ionske baterije
Sto mislis da ameri vode ratove po svijeti da odrze svijetski mir? Imaju oni velike koristi od ovih ratova
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
Ne, vode rat da si osiguraju sirovinu koja im je potrebna.
16 godina
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
bik kaže...

Nece naftni lobiji dopustit razvoj boljih baterija bar još neko vrijeme, stoka.

Naftni lobiji nemaju utjecaja na razvoj alternativnih energenata (ili "boljih" baterija). To isključivo ima država, tj. državi je u interesu da se koristi nafta.

Tome u prilog ide i činjenica da od cca 9 kuna koliko platimo litru goriva, samo 3 kune odu Ini. Ostatak država pospremi sebi u džep. A od te 3 kune koje odu Ini, svega mali dio ode naftnim kompanijama.

 

Uostalom, da je državi uistinu stalo da se distancira od nafte i plina kao glavnih energenta, poticala bi razvoj alternativnih izvora energije. Barem Hrvatska sa svojim silnim rijekama, snažnom burom, i sunčanim otocima ima dovoljno obnovljivih izvora energije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2011 18:08 (Pupi).
15 godina
offline
Bolje litij-ionske baterije

Ti ocitno ne znaš što znaci naftni lobi, lobrijanje..?? poznato?  pa prijatelju sve ti je to jedna velika korupcijska mreža velikih močnika i država (političara). Mi smo narod, masa, topovsko meso, konji za iskorištavanje.

AMD FANOBY !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bolje litij-ionske baterije
Pupi kaže...

Naftni lobiji nemaju utjecaja na razvoj alternativnih energenata (ili "boljih" baterija). To isključivo ima država, tj. državi je u interesu da se koristi nafta.

Tome u prilog ide i činjenica da od cca 9 kuna koliko platimo litru goriva, samo 3 kune odu Ini. Ostatak država pospremi sebi u džep. A od te 3 kune koje odu Ini, svega mali dio ode naftnim kompanijama.

 

Uostalom, da je državi uistinu stalo da se distancira od nafte i plina kao glavnih energenta, poticala bi razvoj alternativnih izvora energije. Barem Hrvatska sa svojim silnim rijekama, snažnom burom, i sunčanim otocima ima dovoljno obnovljivih izvora energije.

ZUTO

 

odakle ti ovo,sto vlada onda ne snizi cijenu kad njoj ide 6 kn?

 

 

ZELENO

 

s ovim se slazem.steta sto vlade na razmislja o ovome.trenutno su izbori i kupnja glasova vaznija{#}

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
16 godina
offline
Bolje litij-ionske baterije

Bilo je na Dnevniku. Ne vjerujem da bi objavili dezinformaciju.

 

Da, može vlada puno toga učiniti, da želi. A tih 6 kuna joj je potrebno za očuvanje socijalnog mira. A time i njihovih fotelja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice