Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig

poruka: 11
|
čitano: 2.304
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig".
13 godina
neaktivan
offline
Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig

Možda i zato zabranjuju tablete na stadionima...

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig

Ja to zovem FASIZMOM! neki kapitalizmom.... al cinjenica je kako postaju dosadni! Ne valja im mp3 muzika pa im ne valja divx filmovi sad im ne valjaju ni kratke snimke u flv formatu :\ i nikako da shvate DA NAS BOLI ONA STVAR, mi ne znamo sta znaci piratizacija, mi znamo sta znaci DJELJENJE SADRZAJA/INFORMACIJA

 

smetalo vam to ili ne, ja necu nikada platiti za nesto sto mogu dobiti besplatno a ako mi se netko bahati, bahatiti cu mu se 3 put vise!

 

:D

 
18 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier
LudaRajcica kaže...

Ja to zovem FASIZMOM! neki kapitalizmom.... al cinjenica je kako postaju dosadni! Ne valja im mp3 muzika pa im ne valja divx filmovi sad im ne valjaju ni kratke snimke u flv formatu :\ i nikako da shvate DA NAS BOLI ONA STVAR, mi ne znamo sta znaci piratizacija, mi znamo sta znaci DJELJENJE SADRZAJA/INFORMACIJA

 

smetalo vam to ili ne, ja necu nikada platiti za nesto sto mogu dobiti besplatno a ako mi se netko bahati, bahatiti cu mu se 3 put vise!

 

:D

Ne gledaj na sve tako crno-bijelo, bjesomučna pohlepa i pravo na zaradu nisu iste stvari. Stvaratelji sadržaja imaju puno pravo tražiti novac za svoje uratke i smatram da je to pošteno jer im je to način kako zarađuju novac za život. Da nitko ništa ne plaća, svi bi propali. Nisu svi Hollywood, RIAA, EA i slična bagra, nekima je taj novac stvarno potreban za daljnje stvaranje sadržaja.

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier
LudaRajcica kaže...

smetalo vam to ili ne, ja necu nikada platiti za nesto sto mogu dobiti besplatno a ako mi se netko bahati, bahatiti cu mu se 3 put vise!

 

:D

Posebno zvog ovog zadnjeg, ne znam zašto objavljuju takve informacije: borit ćemo se protiv objave sadržaja, grrrr {#}

S posebnim guštom piratiziram kada netko ima takav stav, sjetite se samo koliko je bilo piratiziranja Spore-a ili Ass Creeda u svoje vrijeme zbog DRM-a

{#}

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
15 godina
odjavljen
offline
Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig

Šta, zaštitari će pretresati na ulazu jel imaš fotoaparat/mob sa kamerom? Uopće nebi bilo čudno da im i to padne na pamet. Taj dan se mogu pozdraviti sa velikim brojem navijača. Čist onako, iz protesta nebi dolazio.

My name is Legion... For we are many!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig
Malo mi je nejasno iz clanka protiv koga ce se oni boriti.
Protiv onih koji na stadionu snime neke detalje sa utakmice kamerom ili telefonom ili protiv onih koji snime utakmicu doma na tv-u pa objave neke detalje na internetu?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier
LudaRajcica kaže...

Ja to zovem FASIZMOM! neki kapitalizmom.... al cinjenica je kako postaju dosadni! Ne valja im mp3 muzika pa im ne valja divx filmovi sad im ne valjaju ni kratke snimke u flv formatu :\ i nikako da shvate DA NAS BOLI ONA STVAR, mi ne znamo sta znaci piratizacija, mi znamo sta znaci DJELJENJE SADRZAJA/INFORMACIJA

 

smetalo vam to ili ne, ja necu nikada platiti za nesto sto mogu dobiti besplatno a ako mi se netko bahati, bahatiti cu mu se 3 put vise!

 

:D

 

Da mi je samo znati s čim se ti baviš u životu? Očito sa ničim legalnim i pametnim.

ptspclan.com | visit us ^^
10 godina
offline
Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig

Ako se ocete boriti efikasno iskljucite struju ili bar internet. Mislim da don kihot ima vece šanse.

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier
LudaRajcica kaže...

Ja to zovem FASIZMOM! neki kapitalizmom.... al cinjenica je kako postaju dosadni! Ne valja im mp3 muzika pa im ne valja divx filmovi sad im ne valjaju ni kratke snimke u flv formatu :\ i nikako da shvate DA NAS BOLI ONA STVAR, mi ne znamo sta znaci piratizacija, mi znamo sta znaci DJELJENJE SADRZAJA/INFORMACIJA

 

smetalo vam to ili ne, ja necu nikada platiti za nesto sto mogu dobiti besplatno a ako mi se netko bahati, bahatiti cu mu se 3 put vise!

 

:D

Ovo nije nikakav fašizam nego kretenizam i pohlepa.

 

Ljudi su oduvijek dijelili sadržaj i to ne će nitko spriječiti.

 

Ljudi su doskočili cenzuri objavljivanja snimaka na Youtube-u i sličnim servisima, sada zanimljive trenutke nogometnih utakmica objavljuju kao GIF-ove. Neka to pokušaju cenzurirati, nemoguće je.

 

14 godina
offline
Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig

Znaci zele unistit sami sebe.

 

Ne shavacaju da upravo zbog tih koje oni nazivaju piratima/krisiteljima autorkih prava im omugucuju vecu zaradu. Vecu popularnost ima liga jel svi mogu vidjeti besplatno, veca popularnost njima veca zarada.

 

I jos pretjeruju sa rekstricijama. Kad bi oni omogucavli svima da mogu vidjeti manje bi bilo "ilegalnih" prijenosa i snimki.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Borba protiv objave snimaka s utakmica Premier lig

Znaju oni što ih čeka, pa su se počeli pripremat.

 

Neće proć dugo, a ekipa će počet snimat utakmice i streamat ih uživo na mrežu u HD rezoluciji.

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice