Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

poruka: 17
|
čitano: 3.243
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ".
15 godina
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

u zapadnim zemljama demokracija je doživjela "zoru" a bome će doživjeti i sumrak. idemo logikom "ja sam te napravio ja ću te i uništiti" naravno sve u službi zaštite iste.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ
https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

ozakonit ce ono sto ilegalno vec godinama rade 

waaagh
 
17 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

Amerika i Engleska bit će zemlja proleterska! Kletva se obistinila, mada ne doslovno.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

sjećate li se ovoga? 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
7 godina
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

and so begins...

 

Remember, remember the fifth of November of gunpowder treason and plot...

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru
Visak kaže...

Amerika i Engleska bit će zemlja proleterska! Kletva se obistinila, mada ne doslovno.

 

već su odavno, pročitati "Snowden: dosjei" by Luke Harding. đabe zakoni o nadzoru građana, kad to već godinama rade...

11 godina
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

Biće da je to stvarni cilj referenduma o Brexitu.

 

Nije to tako teško za razumijeti.

 

Ofce uvijek misle da je referendum nešto od čega će njima biti bolje.

 

Think again.

 

Time waits for no man.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

teško da je to do brexita jer to je samo jedan zakon od mnogih koji umjesto ilegalnog prelazi u legalno praćenje toga će biti svako malo i sve masovnije. Nešto takvo se ne može izbjeći osim prilagoditi.  

Prije do brexita došlo je zbog plaćanje extremnih strana koji su nahuškali narod protiv samih sebe. Vjerojatno od Rusa ili neke treće zemlje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru
Jim Carrey kaže...

teško da je to do brexita jer to je samo jedan zakon od mnogih koji umjesto ilegalnog prelazi u legalno praćenje toga će biti svako malo i sve masovnije. Nešto takvo se ne može izbjeći osim prilagoditi.  

Prije do brexita došlo je zbog plaćanje extremnih strana koji su nahuškali narod protiv samih sebe. Vjerojatno od Rusa ili neke treće zemlje. 

Naravno da se moze izbjeci - koristenjem kriptiranih usluga. Ok, priznajem, mozda je to vise prilagodba nego izbjegavanje, ali poanta je ista. Ako ih se vec ne moze sprijeciti, onda im maksimalno otezati.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
14 godina
neaktivan
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

Mislio da se ne mogu izbijeći loši zakoni, ako se i slome dolaze u promijenjenom obliku na zadnja vrata ili čekaju pravo vrijeme kao npr. sada sa terorističkim napadima. Prilagoditi ovako kako ste napisali čim veća moguća privatnost na internetu i otežati im maksimalno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

Tko gura taj zakon? Imenom i prezimenom. Imenom stranke. Zanimljivo kako se nitko od novina i TV kuća ne raspiše o tome. Građani bi trebali znati. Imaju pravo na informaciju. I radi lakše odluke kome da (ne)daju glas na sljedećim izborima. Zanimljivo zašto mediji to ne kažu glasno i jasno. Nego "netko" je to tražio, duh.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

Primjećuju se mic-po-mic potezi koji vode prema globalnom totalitarnom režimu, totalitarnom društvu. Gdje je vlast naroda samo forma.

Npr. kada je neka država jako dužna, kao Hrvatska, SAD, Grčka, Japan, Italija, i mnoge druge duboko zadužene države s trendom sve bržeg rasta duga,

onda im kreditori kao uvjet za novi kredit naređuju što će sljedeće privatizirati i kakav zakon će izglasati.

Predstavnici naroda više ne odlučuju ni o čemu bitnome. Odlučivanje je maknuto od predstavnika naroda. Formalno narod bira, ali koga god odabere, taj mora slušati kreditorove naredbe i odluke. Zato se narodu čini da se nipšta ne mijenja s promjenom na izborima. Jer i dalje odluke donose isti ljudi, koji nisu na izborima odabrani.

Narod bira izvršitelje, izvršitelje odluka koje je donio netko drugi, netko tko nije bio na demokratskim izborima. To je ukidanje demokracije. Odmaknuti svako odlučivanje od onih koje narod bira. Formalno ljudi nešto biraju, ali biraju samo izvršitelje nečije tuđe volje. Dio puta ka totalitarnom društvu.

 

https://www.facebook.com/pernari/videos/1728613990797710/

 

https://www.facebook.com/pernari/videos/1728582550800854/

 

https://www.facebook.com/pernari/videos/1728799417445834/

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

O čemu predstavnici naroda odlučuju? O ničemu.

https://www.facebook.com/pernari/videos/1722377978087978/

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru građ

Pernar mljevi na veliko i široko. Negdje je nešto vidio, pročitao pa krivo shvatio pa spojio malo teorije zavjere itd. na kraju ispadne njegov govor. Makar je dosta pogodio žilu kukavicu sa ovim u vezi domovinskog rata. Čovjek se počeo igrati sa time, a ne zna da je dosta ljudi ima PTSP. 

 

Trenutna demokracija i ekonomija je takva kakva je. Demokracija je najbolje za što je trenutno narod zreo dok ekonomija još jedan balon koji će prije ili poslije puknuti i to neće biti "lijepo" kao 2008. godine. Ljudi moraju znati da Hrvatska vrlo vjerojatno recimo nikada neće biti kao Švicarska. Ima više razloga jedan je mentalitet ljudi, prošlo je vrijeme kada bi se mogao desiti veliki ekonomski boom, nemamo nikakva prirodna bogatstva, ne ulaže se u obrazovanje, poduzetničku klimu... Ne znam što ljudi očekuju da se će Hrvatska obogatiti kroz noć. Da će pronaći najveće zalihe nafte, rude, ili postane velesila u IT sektoru? Poljoprivredna nam je u otiška k vragu zbog toga ljudi ostali na prihodina po hektaru još za vrijeme 90', nisu se informirali, nisu ulagali, istina bila je ruka korupcija koja nije plaća pa se dosta OPG ugasilo, a čije je to maslo i tko je doveo te ljude na vlast. Dok u pustinji dobivaju veće prihod po hektaru od Hrvatske koja je skoro pa u idelanim uvjetima. Dok seljak sa 10 parcela po 1000m2 filozofira da više od toga ne može živjeti. Dok cijeli svijet će prije imati legaliziranu marihuanu od Hrvatske, a ta ista uvozi is Slovenije te za masne novce prodaje ljudima koji boloju od teških bolesti. Još se priča o 2. Svetskom ratu, peru se mozgovi o domovinskom ratu. Hrvatska je mlada zemlja nastala možda u najgore moguće vrijeme, mentalitet ljudi koji gleda da ako meni crkne krava da barem susjedu dvije. Hrvatska 1/5 BDP se oslanja na prihod od turizma. Turizam sa sobom nosi niske plaće, sezonske poslove, slaba ulganja ujedno u Hrvatskoj je problem slaba razvijenost turima unutrašnjosti zemlje. Isto tako relativno krhka grana kojoj vrlo lako se može desiti opadanje prihoda. Onda su vam banke krive što su doše po svoje, a ne oni koji su ih pustili unutra. Kako se kaže što je na stolu slobodno se uzme. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2016 3:11 (Jim Carrey).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru
Na zapadu se dobro živjelo dok je postojao komunistički blok, jer su se bojali da se i kod njih ljudi ne pobune. Otkako je komunizam propao sve se polako vraća na stanje prije Marxa - bešćutno izrabljivanje radne snage i veliko raslojavanje. Ironija je da je komunizam donio dobar život, samo ne onima koji su živjeli u njemu, nego onima pored.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Britanija donosi kontroverzni zakon o nadzoru
Visak kaže...
...bešćutno izrabljivanje radne snage i veliko raslojavanje...

Meni je kao znanstveniku zanimljiva tehnika koju danas koriste: preuzimanjem izvora novca. Samu raspodjelu novca ostavljaju političarima (postotke kojoj skupini unutar društva koliko ide, ono oko čeg se političari svađaju). Izvor proizvodi novac bez pokrića (pokriće je ukinuto, odnosno zanemarivo je malo - preduvjet za ovu "akciju"), a ostali ga posuđuju. Ako posude X, moraju vratiti X+Y (kamate). Zajedno su izvoru dužni taj iznos, bez obzira kakva je razdioba bila. Kad kontroliraš izvor, razdioba je za tebe nebitna. Odnosno, nebitno ti je tko je na vlasti.

Od tuda izreka "Permit me to issue and control the money of a nation, and I care not who makes its laws!"

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice