Bug na premijeri Windowsa 8

poruka: 21
|
čitano: 3.739
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bug na premijeri Windowsa 8".
16 godina
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

Win8 tableti ce razguzit konkurenciju uzduz i poprijeko.

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

"Bug na premijeri Windowsa 8" - Kad sam vidio naslov, kroz glavu mi odmah proleti "Garant im se nešto smrzlo kod prezentacije".

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

svoje postojeće "klasične" desktope i prijenosnike, opremljene kombinacijom monitora i tipkovnice s mišem ili touchpadom sve više nadomještamo uređajima s ekranima osjetljivim na dodir i time mijenjamo način na koji koristimo računala. Windowsi 8 su, više od bilo kojeg drugog OS-a, prilagođeni tom trendu i gotovo da ih i nema smisla koristiti ukoliko ne mislimo raditi s nekim takvim, suvremenim računalom.

 

i ja se onda čudim kad pol foruma kokodače da da su win 8 samo za tablete/ts uređaje

(a Petric očito svaki tjedan ima tekst za pamćenje)

 

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 7:07 (cekpi).
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

Ruku na srce ali trebat će im svjetlosna godina da Surface barem dostigne iPad a da ne pričam o tržišnom udjelu ... a cijela ova rečenica je veliko "AKO" ...{#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

Mi u firmi imamo jedno računalo sa instaliranom osmicom i bježimo svi od njega ko vrag od tamjana. Toliko mi je to sve skupa nepraktično, napadno i glupo da nemam riječi...

Freak Show Inc.
 
8 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

Windows 8.

Za tablete i laptope s touch ekranom najbolji OS do sada.

Za obična računala... kad se zbroje svi plusevi i minusevi jednaka je ko sedmica. Osmica je drugačija i ima neke gluposti s Metrom i to joj je minus, ali koliko se brže podiže, gasi i ima nove mogućnosti izvan metroa - tu dopunjava pluseve. Ni na Sedmicu se nisu svi priviknuli, a oni koji jesu trebalo im je dosta dugo - sedmica je u RH postala popularna 2011., i počela se masovno koristiti, za OS koji je puno drugačiji od dosadašnjih trebat će još više, ali jednom će se nešto prelomit i svi će ju imat i hvalit.

 

Meni osobno Osmica paše jer je sve nadohvat ruke i brza je. Imam ju na jeftinom 4 godine starom laptopu s 90% punim diskovima - podiže se za 20 sekundi! Rad na njoj je jednostavan ako se krene isporbavat, bez isporbavanja ništa dragi moji vražićci koji od nje bježite. Posebno će biti dobra onima s WP8 uređajima, Xboxom i tim stvarima. Ja osobno ću ju uzet legalno  za par mjeseci kad dođu driveri za sav moj softver i hardver.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
Bug na premijeri Windowsa 8

Staviš Start8 i Windows 8 su upotrebljivi ko bebica.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 8:54 (Bitanga).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bug na premijeri Windowsa 8
Kolko je puta neko sposral osmicu zbog metroja i kolko je puta neko branil ovdje na forumu... Iskreno, najvise sam uzbudjen zbog wp8, ma zbog svega. Tableti izgledaju i djeluju odlicno, nokia lumia 920 takodjer. Bu veoma zanimljivo.
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
offline
Re: Bug na premijeri Windowsa 8
cekpi kaže...

svoje postojeće "klasične" desktope i prijenosnike, opremljene kombinacijom monitora i tipkovnice s mišem ili touchpadom sve više nadomještamo uređajima s ekranima osjetljivim na dodir i time mijenjamo način na koji koristimo računala. Windowsi 8 su, više od bilo kojeg drugog OS-a, prilagođeni tom trendu i gotovo da ih i nema smisla koristiti ukoliko ne mislimo raditi s nekim takvim, suvremenim računalom.

 

i ja se onda čudim kad pol foruma kokodače da da su win 8 samo za tablete/ts uređaje

(a Petric očito svaki tjedan ima tekst za pamćenje)

 

 

Ovo sto si citirao je definitivno najbezvezniji dio teksta. :)

13 godina
neaktivan
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

Donesite nam kolačića :)

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bug na premijeri Windowsa 8
Bitanga kaže...

Staviš Start8 i Windows 8 su upotrebljivi ko bebica.

sa "startom 8" Windowsi 8 nemaju tu "čar" kao bez njega......definitivno ću koristiti Windows 8 mada imam tipkovnicu i miša

16 godina
odjavljen
offline
Re: Bug na premijeri Windowsa 8
Gale92 kaže...
Bitanga kaže...

Staviš Start8 i Windows 8 su upotrebljivi ko bebica.

sa "startom 8" Windowsi 8 nemaju tu "čar" kao bez njega......definitivno ću koristiti Windows 8 mada imam tipkovnicu i miša

 

Čar? Ja ću definitivno koristiti sedmicu mada imam grafičku karticu...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

Daj više da i to prođe da ne pile više o final verziji.... kaže tip neće RTM hoće final o Bože..... :p

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

MIKROsoft se izgleda potpuno pogubio.

 

Prvo ni WinXp nisu izumrli ( daleko od toga), a da ne govorim o ekipi koja je prešla na Win 7. Sad bi oni opet trebali preć na Win 8? Da ne bi. Možda ako im daju besplatno ... veliko možda.

 

A još ih veća katastrofa na području mobilnih uređaja. Tamo su izbacili Win 8 RT koji su veličinom i kodom zapravo Win 8 za desktope. Zato je onih smiješnih 12 gb na jednom tabletu, iako 90% koda se ne može izvodit na toj arhitekturi. Panično su ga prebacili na tablete, jer ih konkurencija nemilo gazi svakodnevno. Jednostavno nemaju više vremena da za tablete izbace pravi mobini OS.

 

Tržište smartphone uređaja ionako je već izgubljeno, pa ga nema smisla ni spominjat. Tamo bezuspješno gube milijarde i svi se sprdaju s njima.

Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

Bezuspiješno gube milijarde? Daj čitaj što pišeš?  {#}

bug caruje, um klade valja
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug na premijeri Windowsa 8
memulica kaže...

MIKROsoft se izgleda potpuno pogubio.

 

Prvo ni WinXp nisu izumrli ( daleko od toga), a da ne govorim o ekipi koja je prešla na Win 7. Sad bi oni opet trebali preć na Win 8? Da ne bi. Možda ako im daju besplatno ... veliko možda.

 

A još ih veća katastrofa na području mobilnih uređaja. Tamo su izbacili Win 8 RT koji su veličinom i kodom zapravo Win 8 za desktope. Zato je onih smiješnih 12 gb na jednom tabletu, iako 90% koda se ne može izvodit na toj arhitekturi. Panično su ga prebacili na tablete, jer ih konkurencija nemilo gazi svakodnevno. Jednostavno nemaju više vremena da za tablete izbace pravi mobini OS.

 

Tržište smartphone uređaja ionako je već izgubljeno, pa ga nema smisla ni spominjat. Tamo bezuspješno gube milijarde i svi se sprdaju s njima.

 

Microsoft je napravio grešku što je na XP pustio .Net platformu, naime sami sebi su stavili ježa u tur, a korisnicima učinili medvjeđu uslugu, jer onda vrijedi ova tvoja filozofija, a svodi se na to da su svi ti OS-ovi manje više isti, a u biti nisu.

 

 

http://www.norgems.com
15 godina
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

-osmica je tu, dal se nekome sviđa ili ne, to je 'napredak'. Klasičari imaju i dalje (polu-klasični)dektop, zapravo bitnih promjena nema (osim onog osječaja da me netko nateže..). Uz par dodatnih (vole reči, novih) fičera (dejavu, samo zbog potrebe virtualizacije prebačeno sa server OSa, na clientski) i s tim poveznaih stitnica kao (napokon) ToGo. Tko jednom probla.. naravno bježte od Clouda, lako se rasprši, ali svi ostali fičeri su 'zgodni', desni klik ISO-VHD sad radi (mada prije iz neobjašnivih razloga nije), i najvažniji fičer, nevjerni tome neće vjerovati,.. robustnost. Stvarno preživljava maltretiranje.

- Dobar proizvod.

 

Tabletići i sl. su glavni razlog uz prstovničkidodirnik za takve uređaje upravo ovako koncipiranog OSa. Ostajem na sedmici (bar godinu), ali osmica je bolji proizvod. To što mi se ne sviđa defoultni UI je najmanje bitna stvar. Više mi smeta škrtost MSa, bubnu tolike novce u kampanju a ništa od gadgeta (u Cro). Počet ću ih pljuvati... no možda nam Petric donese npr kingstonćiće i podjeli lajkerima iz teme..

 

Petricu!! manje fotkaj, više grabi, kasnije ćeš provjeravati plijen, dok se fotke lako izgooglaju.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 14:10 (ihush).
 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bug na premijeri Windowsa 8
ihush kaže...

-osmica je tu, dal se nekome sviđa ili ne, to je 'napredak'. Klasičari imaju i dalje (polu-klasični)dektop, zapravo bitnih promjena nema (osim onog osječaja da me netko nateže..). Uz par dodatnih (vole reči, novih) fičera (dejavu, samo zbog potrebe virtualizacije prebačeno sa server OSa, na clientski) i s tim poveznaih stitnica kao (napokon) ToGo. Tko jednom probla.. naravno bježte od Clouda, lako se rasprši, ali svi ostali fičeri su 'zgodni', desni klik ISO-VHD sad radi (mada prije iz neobjašnivih razloga nije), i najvažniji fičer, nevjerni tome neće vjerovati,.. robustnost. Stvarno preživljava maltretiranje.

- Dobar proizvod.

 

Tabletići i sl. su glavni razlog uz prstovničkidodirnik za takve uređaje upravo ovako koncipiranog OSa. Ostajem na sedmici (bar godinu), ali osmica je bolji proizvod. To što mi se ne sviđa defoultni UI je najmanje bitna stvar. Više mi smeta škrtost MSa, bubnu tolike novce u kampanju a ništa od gadgeta (u Cro). Počet ću ih pljuvati... no možda nam Petric donese npr kingstonćiće i podjeli lajkerima iz teme..

 

Petricu!! manje fotkaj, više grabi, kasnije ćeš provjeravati plijen, dok se fotke lako izgooglaju.

 

Komentar mjeseca{#}

http://www.norgems.com
16 godina
offline
Re: Bug na premijeri Windowsa 8
Friday kaže...
Gale92 kaže...
Bitanga kaže...

Staviš Start8 i Windows 8 su upotrebljivi ko bebica.

sa "startom 8" Windowsi 8 nemaju tu "čar" kao bez njega......definitivno ću koristiti Windows 8 mada imam tipkovnicu i miša

 

Čar? Ja ću definitivno koristiti sedmicu mada imam grafičku karticu...

hvala ti bože  da ima i duhovitih ljudi, a ne samo onih koji misle da su duhoviti...lajk do nebesa {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 15:20 (hogar strašni).
14 godina
offline
Bug na premijeri Windowsa 8

Ja nemam grafičku karticu a na osmici sam, pipam eto na slijepo tap, tap, tap.... :p

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Bug na premijeri Windowsa 8
Gale92 kaže...
Bitanga kaže...

Staviš Start8 i Windows 8 su upotrebljivi ko bebica.

sa "startom 8" Windowsi 8 nemaju tu "čar" kao bez njega......definitivno ću koristiti Windows 8 mada imam tipkovnicu i miša

 

Nemaju "čar", ali su opet upotrebljivi za posao :-)

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice