Chrome za Android izlazi iz bete

poruka: 32
|
čitano: 4.706
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome za Android izlazi iz bete".
12 godina
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

I ima jedan sitni nedostatak sto je uzasno bugovit i uspori cijeli OS.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete

morat će se dobro potruditi ako žele biti bolji od opere

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

Vidis, to je prednost Androida - imas desetak browsera, ni jedan nije skroz stabilan i svakome nesto fali. I nitko da ih zavrsi da rade kako treba.

Moj PC  
2 6 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
N!NO kaže...

Vidis, to je prednost Androida - imas desetak browsera, ni jedan nije skroz stabilan i svakome nesto fali. I nitko da ih zavrsi da rade kako treba.

 

Ha ha ha ha. Bravo!

 

 

Nema dana da mi Opera ili Dolphin samo ne nestanu s ekrana. Bilo kakvo surfanje i otvaranje novog taba popraceno je strahom dal ce sve nestat s ekrana. Stavil sam si "task manager" da mogu gledati potrosnju memorije i CPU. Koma! Od 512MB citav sistem mi doslovce radi na 128MB, a samo podizanje Opere memoriju srusi na nekih 50MB. Kada memorija padne na nekih 20MB sve nestaje s ekrana. Fuj!

16 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
Opera mi je sasvim dovoljna, cloud surfing, tu i tam se cudno ponasa. Delfin mi isfurava nekakvo skrabanje kaj bum kakti brz, safari okay al nema cs. Ostale nisam ni probal.
Chrome ak dela samo na icsu onda bolje da ga nisu isli ni delat.
Cure su lude kad se zaljubljuju u naš muške,dlakva smrdljiva stvorenja.Ja da sam cura\žena bio bi največa lezbača na svijetu. (c) QFlash
16 godina
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

Preporučam da isprobate Maxthon browser.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

Isprobao sam ih sve. Opera se najmanje rusi, ali je spora, skrolanje lose.

ICS Quick je tako tako, bolji nego stock.

Boat relativno stabilan.

Ostali nisu vrijedni spomena (tu mislim i na Dolphin koje se svako malo smrzava)

Ludnica koja platforma je taj Android. Jos malo pa cu plakati sto sam to kupio...

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 12:43 (N!NO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Chrome za Android izlazi iz bete
Nema niti jedan odličan browser za Android.
Chrome je dobar, ali lagga, ali spor je.

Sad trenutno koristimo Stock browser na ics jer je možda još najbolji.

Bolje da naprave jedan pošten browser nego 15 loših.
Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete

Na mom SGSII sa dual core i 1GB RAM svaki browser radi brzo i kvalitetno.

 

;oP

12 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
Porga kaže...

Na mom SGSII sa dual core i 1GB RAM svaki browser radi brzo i kvalitetno.

 

;oP

Skoro da je tako. Ja ima 5 je*enih jezgri u procesoru (Tegra 3) i sve je to sranje.

Da si probao Safari na IOSu ili IE na WP7 ne bi mislio da je bilo sto na Androidu glatko, brzo i kvalitetno. Nazalost.

16 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
Porga kaže...

Na mom SGSII sa dual core i 1GB RAM svaki browser radi brzo i kvalitetno.

 

;oP

Blago tebi...

 

Jos kad bih ti povjerovao u to, to bi bilo čudo.

 

Meni na Acer Iconia tab a501 ne radi niti jedan browser dobro, jedino opera zasluzuje prolaznu ocjenu, svi ostali padaju.

 

E da, imam i ja 2×1 GHz procesora i 1 GB rama :-p

15 godina
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

Koristim dolphin hd od prvog dana kad imam android, i nikad se nije smrznuo ni "nestao s ekrana".

sad na one x koristim dolphin hd, chrome i stock browser i opet nema nikakvog trzanja. 

i da probao sam ie na wp7 i fluidan je ali bezveze browser.

kod dolphina mi se sviđa to kaj ima EXIT i zatvara sve tabove i browser, dok stock i chrome to nemaju, nego se izlazi home tipkom ali se kod otvaranja vraćam na posljednje otvorene tabove i stranice.

 

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
Galaxy s2-nista vrijedno spomena osim stock browsera.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete

Kako browseri na Androidu, tako i ostale aplikacije. Kvaliteta mizerna. Nevjerojatno oko cega se dize toliki hype. Treba Googleu jos par godina pametnog programiranja da iz tog cuda nesto naprave.

 

16 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
N!NO kaže...

Kako browseri na Androidu, tako i ostale aplikacije. Kvaliteta mizerna. Nevjerojatno oko cega se dize toliki hype. Treba Googleu jos par godina pametnog programiranja da iz tog cuda nesto naprave.

 

Nazalost, izgleda da si u pravu.

Prijatelj i ja zbijamo sale da su iz Googlea skupili programere koji su u firmi duze vrijeme, a nisu nista korisno napravili vec godinama. I umjesto da trose pare na otpremnine, jednostavno su ih stavili na hrpu i rekli "Isprogramirajte nesto za mobitele" - i tako je nastao Android.

Svako par godina se prevarim i kupim nesto na androidu, i uvijek zazalim.

12 godina
protjeran
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

Trenutacno sam na iPhone 4s, no prije istoga koristio sam HTC Desire (odlican mob), a nakon njega HTC Desire HD (majko mila koji fail...:( ).

Iskreno, nikakvih problema sa nativnim browserom nisam imao. Dapace. iOS mi opcenito djeluje fluidniji i kud i kamo brzi od samog Androida. No meni nedostaje browser sa Androida. iOS browser nije los, ali recimo na Androidovom sam stekao onaj osjecaj browsanja, i sami zoom mi djeluje nekako bolje od Safarijevog.

 

Sa iOS-a se ne micem, ali mene iskreno sokirale ovakve izjave za browsere na Androidima. Ja osobno nisam imao nikakvih problema, istina, nisam ni probao alternativu u obliku Opere i/ili Dolphina, no samo zato jer nisam imao ni potrebe.

 

Od Androida kao platforme sam odustao (moji osobni/subjektivni razlozi, ne zelim flamewarove poticati :) ), barem dok ne srede tu platformu kako spada. No volio bih da mi se na iOS-u browser ponasao kao sto je na HTC Desireu.

http://www.bug.hr/forum/topic/administriranje-it-sustava/administriranje-ms-2008r2--iis--mssql--pomoc/134484.aspx?page=0&jumpto=2839810&sort=asc&view=flat
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

Meni je Chrome super.

Neću reći da radi super, jer ne radi, ali hoće.
Svakako.

Sync je odličan.

Još koji update i to je to.


A što se tiče mog, osobno, najboljeg WebBrowsera je MIUI Browser.
Daleko najbolji (koji je integracija Maxthona) 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
N!NO kaže...

Kako browseri na Androidu, tako i ostale aplikacije. Kvaliteta mizerna. Nevjerojatno oko cega se dize toliki hype. Treba Googleu jos par godina pametnog programiranja da iz tog cuda nesto naprave.

 

Neka tebe na tom OS-u na kojem već jesi.

Android pusti na miru.


Kada budeš znao nešto više o OSP-u i OKP-u, javi se.
A ako imaš ideju kako optimizirati OS za 200+ različitih uređaja, prijavi se.

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
12 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
sudy_freak kaže...
N!NO kaže...

Kako browseri na Androidu, tako i ostale aplikacije. Kvaliteta mizerna. Nevjerojatno oko cega se dize toliki hype. Treba Googleu jos par godina pametnog programiranja da iz tog cuda nesto naprave.

 

Neka tebe na tom OS-u na kojem već jesi.

Android pusti na miru.


Kada budeš znao nešto više o OSP-u i OKP-u, javi se.
A ako imaš ideju kako optimizirati OS za 200+ različitih uređaja, prijavi se.

Mislim dane Asus Transformer Primemjerodavan za ocjenu. Imam i iPhone 4 i Nokiu Lumia 800, pamislim da mogu povuci paralelu.

Hoces reci da moramo biti zadovoljnis neoptimiziranim OSom koji nigdje ne radi dovoljno dobro? I biti super zadovoljni s time?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
sudy_freak kaže...
N!NO kaže...

Kako browseri na Androidu, tako i ostale aplikacije. Kvaliteta mizerna. Nevjerojatno oko cega se dize toliki hype. Treba Googleu jos par godina pametnog programiranja da iz tog cuda nesto naprave.

 

Neka tebe na tom OS-u na kojem već jesi.

Android pusti na miru.


Kada budeš znao nešto više o OSP-u i OKP-u, javi se.
A ako imaš ideju kako optimizirati OS za 200+ različitih uređaja, prijavi se.

Kojih 200 uredaja?
svaka tvrtka bi mogla optimizirati svoje uredaje.

zar sony npr ne bi mogao optimizirati za svoje uredaje?

ima ih 10-15, a to nije neki problem.

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
13 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
luka_cro kaže...

Kojih 200 uredaja?
svaka tvrtka bi mogla optimizirati svoje uredaje.

zar sony npr ne bi mogao optimizirati za svoje uredaje?

ima ih 10-15, a to nije neki problem.

Recimo Samsung ima sam 115 mobitela s Androidom (+tableti).
Ako ne vjeruješ, uvjeri  se ---

 

A koliko uz Samsung ima još proizvođača mobitela s Androidom?
Malo sam i rekao rekavši 200.

 

Naravno da jesu "optimizirani" i prilagođeni koliko mogu biti.
Svaki ima svoj UI, aplikacije po kojima je prepoznatljiv.

Ali sama jezgra sustava, proizlazi iz činjenice da ne može jednako biti optimizirana.

Toga su svi korisnici svjesni.

Lako je imati stabilan i optimiziran sustav za 3-4 uređaja (procesora). 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 20:09 (sudy_freak).
13 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
Neznam da li je itko isprobao Skyfire Browser? Ja ga koristim na iPhonu i bolji mi je od Safaria i Opere
15 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
jumboY kaže...

1.Trenutacno sam na iPhone 4s, no prije istoga koristio sam HTC Desire (odlican mob), a nakon njega HTC Desire HD (majko mila koji fail...:( ).

 

 

2.Sa iOS-a se ne micem, ali mene iskreno sokirale ovakve izjave za browsere na Androidima. Ja osobno nisam imao nikakvih problema, istina, nisam ni probao alternativu u obliku Opere i/ili Dolphina, no samo zato jer nisam imao ni potrebe.

 

1.Desire je bio ok uređaj, ali posvemu Desire HD je daleko bolji uređaj, koristio sam obadva, i desire hd k tome 2 godine . nije nikakav fail, nego jedan od boljih htc  telefona.

 

2. sokirale? izjave kojih ljudi? ljudi koji nisu ni prismrdili androidu,  i nemaju pojma o čemu pričaju. Evo neki od browsera koje sam probao na dhdu:

stock, dolphin hd, opera, opera mini, firefox, maxthon,skyfire,boat, boat mini... i svaki ima svoje prednosti i mane, tako da sam ostao na dolphinu i stock browseru.

stock zato jer radi preodlično, dolphin zato jer ima bolje upravljanje tabovima i ima tipku za izlaz iz aplikacije dok stock nema.

 

sad na one x imam stock , dolphin i chrome. i svi rade dobro.

osim kaj mi dolphin otvara neki preglupi fejs a ne normalnu mobilnu stranicu :P

hobi:moj-android.net
16 godina
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

Neki dan sam procitao na jednoj stranici da je Android uredjaja 4500 i kusur. Ne znam koliko je to tacna informacija i sta se sve misli pod "Android device", ali sam siguran da samo mobitela ima vise od 200.

 

Sto se tice browsera, ne znam ja odakle tolika rusenja kod ostalih (ili je to samo trolanje), na S2 sa stock browserom sve radi dobro i glatko, i za skoro godinu dana koristenja, ne sjecam da se i jednom srusio browser, ako i jeste, onda veoma rijetko, dovoljno da se ne sjecam, za razliku od npr. Nokia 5800 XM na kojem nisam mogao browsat ni 5 minuta.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete

Dobro i kakav je to izgovor koliko ima vrsta hardvera?

Mene kao korisnika to apsolutno ne zanima. Ja hocu da uredaj kojeg sam platio RADI i to kako treba.

Na takvim glupostima je i symbian otisao k vragu. Hvala bogu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
molim te, reci mi koji si to uredaj kupio? i sto to nije radilo? rado bih to cuo.
12 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete

Procitaj thread,sve ti pise.

12 godina
offline
Chrome za Android izlazi iz bete

I proizvodjaci pc OS'a prave os za vise "racunala" ..racunala = konfiguracija.

 

Apple -   1 os = 1 uredjaj

 

PC - 1 os = huhuhu uredjaja

 

Android takodjer -1 os za uzasno puno uredjaja..

ja
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete
koliko sam shvatio iz tvojih neurednih postova, imas asus transformer prime? i usporedujes tablet sa smartphonima?
12 godina
offline
Re: Chrome za Android izlazi iz bete

Tim vise, trebao bi raditi bolje jer ima bolji hardver. U cemu je takva drasticna razlika? Veca fizicka rezolucija ekrana i veca baterija?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice