Chrome narastao preko 9%

poruka: 32
|
čitano: 4.990
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome narastao preko 9%".
15 godina
offline
Chrome narastao preko 9%

Tijekom istog razdoblja, udio Microsoftovog Internet Explorera i dalje strmoglavo pada i sada je na najnižoj razini do sada od jedva nešto preko 58%. Nekom čudnom srećom, udio IE6 se smanjuje pa je pao ispod 15%, dok IE8 raste preko 32%.

 

Kamo srece pa da napokon vise padne na 0.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
 
20 0 hvala 0
13 godina
offline
Chrome narastao preko 9%

i sto bi s time dobili (da padne na 0)? apsolutno nista! mene je vise razocarala cinjenica da je opera u padu...

 
2 9 hvala 0
13 godina
offline
Chrome narastao preko 9%

ja koristim chromium i nije mi jasno koja je razlika između njega i chrome-a

 

brzina, sućelje, sve je isto U ćemu je fora?

 

 

i am the night rider im a fuel injected suicide machine
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Chrome narastao preko 9%

Chromium je nešto ka beta chromea, on je uvik u beti i nije nikad stable relase. Također od njega chrome "kupi" kod.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
alengrosevic kaže...

i sto bi s time dobili (da padne na 0)? apsolutno nista! mene je vise razocarala cinjenica da je opera u padu...

Pretpostavljam da nisi web developer i da nemoras raditi workarounde da ti se stranica ispravno prikazuje u IE6 iako si radio po standardima?

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
13 godina
offline
Chrome narastao preko 9%
GIS/GEO freak
 
27 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Chrome narastao preko 9%

I ne popeo se, sta god skinem nudi mi chrome kao dodatno -.-

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Chrome narastao preko 9%

Jedva čekam RTW Opere 11 !  {#}

:)
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Chrome narastao preko 9%

i rast udjela novijih verzija pretraživača.

 

??

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
ofLogic kaže...

i rast udjela novijih verzija pretraživača.

 

??

 

ni meni nije jasno, otkad je browser = pretraživač ??

14 godina
offline
Chrome narastao preko 9%

a nego sta je ?

browse=traizit   -.-'

 

ni meni takodjer nije jasno sta ljudi vide u tim browserima.

 

opera ima sve sto i ostali, samo bolje, a na neku foru najmanji "udio kolaca" ima :S

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Chrome narastao preko 9%

Browse nije traženje.

Pogledajte malo osnovu riječi, korijen i značenje je isto kao kod naše riječi brstiti, tj. uzimati pomalo sa raznih mjesta od neke veće cjeline.

Kao što to radi stoka sitnijeg zuba kada jede u polju.

 

Inače, amaterski je što tekst nema nikakve reference odakle uzima podatke, kao da je sam Bug mjerio korištenje preglednika Interneta.

15 godina
offline
Chrome narastao preko 9%

Browser = preglednik.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
uuY kaže...

 

Inače, amaterski je što tekst nema nikakve reference odakle uzima podatke, kao da je sam Bug mjerio korištenje preglednika Interneta.

IE 6? jel to nešto za jelo? undefined

 

čini se da dokle god xp drži oko 60% OS-a (windows 92%) IE 9 nema nikakve šanse da ima bilo kakav ozbiljniji udio na tržištu. vista polako ali sigurno vene, a 7 se diže. kad raja skupi lovu za bolju mašinu i pređe s xp-a na 7 onda će i IE 8 postat prošlost, a IE 9 će preuzet vodeću ulogu na tržištu. samo za to će trebat vremena. ostali browseri bit će uz oscilacije manje više tu gdje jesu. ništa se spektakularno neće dogodit jedina prednost im je što mogu ić na xp dok IE 9 ne može. i ne treba.

 

 

May justice be done though the heavens fall
15 godina
offline
Chrome narastao preko 9%

IE9 je beta. Cim se on pocme gurat prek updejtova bude situacija drugacija.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
IE 9 je revolucionaran browser i jedino što ga koči je to što još nije final release i naravno to što ne može na XP kao ostali browseri.

kad bi raja imala nove strojeve i vrtila 7 onda bi IE 9 podigao postotak MS browsera na preko 60% u roku od mjesec dana.
May justice be done though the heavens fall
15 godina
offline
Chrome narastao preko 9%

Meni vise niti jedan browser ne pase :(

 

FFox je spor ko blato postao (ne racunam betu)

Opera mi nema ove addone sto mi trebaju

Chrome nema osnovne funkcije (npr nemos printat stranicu bez da on ubaci heder i futer sa onim glupostima)

IE9 je jos beta pa ga ne racunam, ovi prije njega su uzas.

Mi smo na putu da budemo na putu prema izlazu iz krize [GOOGLE TRANSLATOR]: Na putu prema dolje
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
ja sam manje zahtjevan.

pošto nisam web designer kao 90% forumaša tu na bugu (koji na spomen IE 9 dobivaju osip, ludilo, napadaje bijesa, psovke, itd) meni je IE 9 sasma ok browser, brz, funkcionalan, stabilan i LIJEP.

ovi ostali su ružni da ružniji bit ne mogu, gadi mi ih se pogledat nema šanse da provodim vrijeme na netu gledajući u nešto što mi se gadi. uz to komplicirani su za rukovanje ili nedovoljno jednostavni, a neki nemaju ni funkcionalnost na visini kao opera npr s kojom nisam mogao na nekim forumima dobit neke opcije prilikom postanja.
May justice be done though the heavens fall
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 15:58 (karakteran).
13 godina
neaktivan
offline
Chrome narastao preko 9%

Kroz oći krajnog korisnika - važan je izgled, funkcionalnost i grafički identitet, navika...

 

Meni - je lagano diže tlak kad vidim da više ljudi koristi IE6 nego Safari + Operu zajedno.

Jer IE6 je dinosaur koji je preživio i iako već to neki rade - ja ne mogu deployat app bez supporta i kompaktibilnosti IE6+ što mi ogorčava život na stotu potenciju. 

 

Predlažem inicijativu tj. peticiju za ukidanje istoimene verzije preglednika  -.-'

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2010 16:06 (enloz).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
enloz kaže...

Kroz oći krajnog korisnika - važan je izgled, funkcionalnost i grafički identitet, navika...

 

 ovo je velika istina. boldano pogotovo. kod mene izgled i funkcionalnost nose 99% razloga zašto rabim određeni browser. lijepo da ima netko hrabrosti to napisat ovdje na bugu jer su ovdje svi frajeri kojima je izgled 0%, a kvaliteta tj. pogodnost za web design odlučujući čimdbenik. barem tako sudim po stotinama postova koje sam ovdje pročitao.

May justice be done though the heavens fall
14 godina
neaktivan
offline
Chrome narastao preko 9%

Sasvim logično za Chrome.

Dobija tržište zbog brzine koju nudi.

Ali isto tako i zbog reklama a i guranja kroz ostale programe. (video sam da i Avast nudi tokom instalacije, CCleaner, Skype a verovatno i mnogi drugi)

Tako da je bila situacija kod mame od druga da me pitala šta je to Chrome jer joj se instalirao tokom instalacije Skype-a.

Za Operu je žalosno jer zaslužuje mnogo, mnogo više tržišta ali eto.

Za Firefox je normalno da slabo pada jer je 3.6 verzija zastarela, no taj pad će se zaustaviti sa 4.0 verzijom, a i naredne verzije 4.next će se fokusirati na performansama tako da će Firefox zadržati svoje mesto ako ne i uzeti još veći a i njihova ideja sa zajednicom je odlična pa tako privlači i nove korisnike.

IE 9 je dobar browser, ali opet bilo kome da spomenete IE odmah mu se diže kosa na glavi. IE će nastaviti lagano da pada i verovatno doći do neke tačke kod koje će se držati. (delom krivica i nepodržanost XP-a)

Što se tiče Safaria, polako ali slabo.

Možda Apple ima stila za MacBook i ostale proizvode ali za Safari nema, mislim na Windowsima.

http://redfoxyhead.blogspot.com
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Chrome narastao preko 9%
Evo verzije 8. Upravo instalirao. Speedy! :D
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Chrome narastao preko 9%

Ne mogu vjerovat da ljudi i dalje koriste smeće IE {#}

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
14 godina
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
tnakir kaže...
alengrosevic kaže...

i sto bi s time dobili (da padne na 0)? apsolutno nista! mene je vise razocarala cinjenica da je opera u padu...

Pretpostavljam da nisi web developer i da nemoras raditi workarounde da ti se stranica ispravno prikazuje u IE6 iako si radio po standardima?

koliko naplatite te stranice trebao bi raditi i u onom prvom pregledniku kojem sam zaboravio ime

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
tnakir kaže...

Meni vise niti jedan browser ne pase :(

 

FFox je spor ko blato postao (ne racunam betu)

Opera mi nema ove addone sto mi trebaju

Chrome nema osnovne funkcije (npr nemos printat stranicu bez da on ubaci heder i futer sa onim glupostima)

IE9 je jos beta pa ga ne racunam, ovi prije njega su uzas.

 kužim te s time da odkad je ie9 izašao samo i isključivo njega koristim

ParaNO1d kaže...

Ne mogu vjerovat da ljudi i dalje koriste smeće IE {#}

 možda za par godina, kada ćeš na život odraslije gledat, neke stvari i shvatiš

kod mene normalno radi.....
16 godina
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
cekpi kaže...

 možda za par godina, kada ćeš na život odraslije gledat, neke stvari i shvatiš

Šta si ti meni dao TD zato što si n00b i koristiš najlošiji browser koji je dostupan?

Vrhunska odlučnost nije u dobivanju svake bitke, nego u poražavanju neprijatelja bez ulaska u boj - Sun Tzu - The Art of War (6th century BC)
14 godina
protjeran
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
ja koristim IE 9 i zadovoljan sam. u čemu je problem? ne ruši se, pamti lozinke, brz...
May justice be done though the heavens fall
16 godina
neaktivan
offline
Chrome narastao preko 9%

ima li koji ovisnik o ff addonsima?

dapace i vise :)  svi browseri imaju prednosti...nego..kad nemam neki svoj fejvorit dodatak kao na ff-u, unervozim se :)

+ +
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Chrome narastao preko 9%

Naravno da chrome raste kad je najbolji. svima kojima sam instalirao (onima koji imaju ie) su prezadovoljni brzinom, stabilnosti i sigurnosti!

bojan
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Chrome narastao preko 9%
ParaNO1d kaže...
cekpi kaže...

 možda za par godina, kada ćeš na život odraslije gledat, neke stvari i shvatiš

Šta si ti meni dao TD zato što si n00b i koristiš najlošiji browser koji je dostupan?

 prvi sam ti dao zato kaj sam noob a drugi sam ti dao zato kaj si mi iritantan

 

a sad probajmo bar za trenutak bit ozbiljni pa mi objasni po čemu je ie9 (a iz prethodnog posta se vidi da to trenutno koristim) najlošiji dostupan browser uz zamolbu da izostaviš argumente tipa: meni je frend reko da je pun rupa, svi vele da je pun rupa, to je microsoft pa niš ne valja i slično

 

kod mene normalno radi.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice