Danas je dan!

poruka: 48
|
čitano: 5.944
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Danas je dan!".
14 godina
offline
Danas je dan!
Posvemašnja zaluđenost i tematski neprimjeren tekst na BOL-u. Infantilno i neprofesionalno.

Zanima me hoće li moj napis ostati objavljen ili izbrisan.
 
37 15 hvala 4
11 godina
neaktivan
offline
Danas je dan!

Ako Jon Snow stvarno bude mrtav, onda seriju vise necu pratiti.

Nema smisla vise, sve dobre likove pobili. Treba ih tuzit :)

 
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Danas je dan!

Tekst je itekako primjeren, navijamo za Tyriona!

 
3 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Danas je dan!

Valjda je autor teksta mislio noć

Šta roda donese, to vrana odnese.
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Danas je dan!
You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2016 10:00 (Bukva).
12 godina
odjavljen
offline
Danas je dan!

I ovo je sad tema i tekst za informatički portal?!

 

Izgleda da ste stvarno zaposlili ljude s 24sata i drugih portala koji se ne bi trebali zvati novinari. Prije 5+ godine ovakva glupost se nije mogla dogoditi na ovom portalu, a i svaki novinar koji je pisao tekstove je bio pravi novinar, tekstove su pisali ljudi koji su znali o čemu govore i svaki je bio odrađen profesionalno. Što danas nije istina za 70% tekstova koji se pojave na bug.hr

 

Ovaj BUG danas je novinarstvo facebooka, 24 sata i index.hr-a

 
8 18 hvala 1
15 godina
offline
Re: Danas je dan!
formula1live kaže...

I ovo je sad tema i tekst za informatički portal?!

 

 Sorry, ali Bug nije nikada bio "samo" informatički portal.

 

Par primjera koji mi odmah napdaju na pamet su - teorija zavjere sletanja na mjesec (gdje sam osobno masu toga naučio), zrakoplovne nesreće (posebice mi se u pamćenje urezala ona gdje je poljski predsjednik poginuo), o tjelovježbi kada je još Deus Ex na njoj bio aktivan itd.

Ako se išta srozalo na Bugu to je onda ova strana diskusije gdje smo prevalili put od toga da si mogao jako puno naučiti samo čitajući komentare do toga da je vrhunac komentirati članke po indexu i pljuvati po M$-u i CoD-u.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Re: Danas je dan!
Što se serija više odvaja od originala to je sve lošija... A GRRM vjerojatno ne zna kako ovu sagu završiti
Moj PC  
11 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Danas je dan!
s_zlikovski kaže...
Što se serija više odvaja od originala to je sve lošija... A GRRM vjerojatno ne zna kako ovu sagu završiti

 

Znaju oni zavrsit, samo je problem sto nece da ubiju koku nosilicu, a ova koka im daje 3 jajeta dnevno.

15 godina
offline
Danas je dan!

otkrila producentska banda novu kozu-muzaru (poslije npr. lost-a, koji je jednako otiš'o u mp3) pa opleti unedogled utrpavajući i tamaneći likove i razvlačeći sve skupa u sapunicu k'o majmunezu. nadam se da će barem u ovoj sezoni prle i tihi pokazati, bre, nemcima i slugama okupatora ko je gazda u kući. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2016 10:26 (Ajar).
Moj PC  
7 4 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Danas je dan!

Ne vjerujem... na naslovnici Buga takav članak. Gledam datum da li je 1. travanj. Šund sapunica u kojoj je bizarno samom sebi svrha, plagijat-mješavina žanrova i šamar svemu dobrom ikada napisanog u kniževnosti i snimljenog na filmu. Možda je nekome zabavno, ali ako si nakon nečeg samo gluplji, to nije za naslovnicu. Bug se žuti, da... (ovo je bilo vrijedno registracije)

 
8 12 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Danas je dan!
BarbaVeli kaže...
Posvemašnja zaluđenost i tematski neprimjeren tekst na BOL-u. Infantilno i neprofesionalno.

Zanima me hoće li moj napis ostati objavljen ili izbrisan.

 Zamišljam si scenu u kojoj dugobradi BarbaVeli, nakon što je otkazao poslušnost kralju, kleći na rubu Zida, a Drago The Smaug izvlači dugački mač i snažim zamahom odsijeca mu glavu, koja se dugo kotrlja niz bijelu padinu...

 

 

...
9 godina
offline
Re: Danas je dan!

 to te ja pitam! nisam ni skuzio da ide nova sezona..

a ne ova s....., ne smijem ni rec, bit cu popljuvan odmah

16 godina
neaktivan
offline
Re: Danas je dan!
Miro kaže...

 Zamišljam si scenu u kojoj dugobradi BarbaVeli, nakon što je otkazao poslušnost kralju, kleći na rubu Zida, a Drago The Smaug izvlači dugački mač i snažim zamahom odsijeca mu glavu, koja se dugo kotrlja niz bijelu padinu...

 

 

 

Biblija: Matej 26,52 Kaže mu tada Isus: “Vrati mač na njegovo mjesto jer svi koji se mača laćaju od mača i ginu.“

Šta roda donese, to vrana odnese.
16 godina
moderator
offline
Re: Danas je dan!
Jura iz druge galaksije kaže...
Miro kaže...

 Zamišljam si scenu u kojoj dugobradi BarbaVeli, nakon što je otkazao poslušnost kralju, kleći na rubu Zida, a Drago The Smaug izvlači dugački mač i snažim zamahom odsijeca mu glavu, koja se dugo kotrlja niz bijelu padinu...

 

 

 

Biblija: Matej 26,52 Kaže mu tada Isus: “Vrati mač na njegovo mjesto jer svi koji se mača laćaju od mača i ginu.“

 

 

Ionako preferiram M4...

This space for rent!
15 godina
offline
Danas je dan!

Svi koji se sablažnjavaju nad člankom (i to još na naslovnici) su pomalo komični, ostavljajući komentar u istom. PČomalo mi to liči na "okorjele" rokere kad negdje pred fajront na derneku krene Šanan Šaulić, a oni, pod dejstvom opijata nedovoljne koncentracije, i mimo svoje volje zapjevaju, pa se onda pravdaju, kako to oni ne slušaju, ali su im riječi nekako same ušle u uho.

E tako i ovi što "e prate" GoT, ali eto, nisu se oduprijeli pa su pročitali, i još se zgražaju nad člankom na BUG-u.

 

Nego, svako malo Drago potvrdi svoj status čovjeka koji dovodi najviše klikova na BOL. Miro, red je čovjeku dati povišicu.

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2016 11:45 (morrisoN).
 
1 4 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Danas je dan!
Drago kaže...

Ionako preferiram M4...

 

 Hm, ne bi se baš dalo reći. Špek, šunka i sl. to već da.

 

Šta roda donese, to vrana odnese.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2016 11:47 (Jura iz druge galaksije).
16 godina
neaktivan
offline
Danas je dan!

Kako nisam gledao niti minute gore spomenutog naslova, može li mi netko objasniti po čemu se razlikuje od Sante Barbare, Zvijezde vodilje ili Marisol. Te tri sam gledao, kad je gore redovito na vrhu televizora išao tekst 'Opća opasnost Županja'

But how do it know - The basic principles of computers for everyone
 
11 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Danas je dan!
hrvooje kaže...

Kako nisam gledao niti minute gore spomenutog naslova, može li mi netko objasniti po čemu se razlikuje od Sante Barbare, Zvijezde vodilje ili Marisol. Te tri sam gledao, kad je gore redovito na vrhu televizora išao tekst 'Opća opasnost Županja'

 fantasy setting , ostalo sve je na isti sablon,ne zna se tko koga hebe ,tko je ciji otac ili majka,brat ili sestra  ... ja jos uvijek volim gledati cak sam procitao prvi roman  ,bolji je od ekranizacije 

waaagh
16 godina
offline
Re: Danas je dan!
hrvooje kaže...

Kako nisam gledao niti minute gore spomenutog naslova, može li mi netko objasniti po čemu se razlikuje od Sante Barbare, Zvijezde vodilje ili Marisol. Te tri sam gledao, kad je gore redovito na vrhu televizora išao tekst 'Opća opasnost Županja'

marisol nikad nije pokazala sise niti si mogo vidjet picu u santa barbari. ovdje ima svega, pa i pimpeka za one dugacije orijentacije (i za zene)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Danas je dan!

A na kojem programu i kad počinje ?!?

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Danas je dan!
nixass kaže...
hrvooje kaže...

Kako nisam gledao niti minute gore spomenutog naslova, može li mi netko objasniti po čemu se razlikuje od Sante Barbare, Zvijezde vodilje ili Marisol. Te tri sam gledao, kad je gore redovito na vrhu televizora išao tekst 'Opća opasnost Županja'

marisol nikad nije pokazala sise niti si mogo vidjet picu u santa barbari. ovdje ima svega, pa i pimpeka za one dugacije orijentacije (i za zene)

 Ha, ha - obožavam kada geekovi u slobodnoj kroki-formi opišu strukturu nekog djela, uz svima jasnu razradu likova i fabule!

 

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2016 12:32 (Miro).
11 godina
offline
Danas je dan!

super trash serija za super trash ekipu koja misli daje cool al je trash da veci trash biti ne moze :))))

 
3 13 hvala 0
14 godina
offline
Re: Danas je dan!
...republikee.
HTC 8X :)
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Danas je dan!

tko ovo jos gleda imho

Moj PC  
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Danas je dan!
hrvooje kaže...

Kako nisam gledao niti minute gore spomenutog naslova, može li mi netko objasniti po čemu se razlikuje od Sante Barbare, Zvijezde vodilje ili Marisol. Te tri sam gledao, kad je gore redovito na vrhu televizora išao tekst 'Opća opasnost Županja'

Likovi su vjerno okarakterizirani što daje dozu realizma iako se radi o fantasy svijetu. Glavna razlika u odnosu na Santu Barbaru i Marisol (da, gledao sam ih) je u tome da nema glavnog junaka(ako je i postojao sigurno je ubijen). Dali je to prednost ili ne, neznam ali serijal je svejedno interesantan zbog drugih odlika a jedna je ta da vjerno pokazuje kako se ljudi ponašaju kad ih se pusti s lanca. Danas je svijet "malo" mirnije mjesto ali prije par stoljeća grozote koje su ljudi radili drugim ljudima - ima ih u seriji napretek. Osim toga serija obiluje prostačenjem, nedoličnim ponašanjem, ima obilje golotinje(u posljednje dvije sezone značajno manje nego u prijašnjih) i ono po čemu je najpoznatija - ubijanjem. U jedakoj mjeri likova niskog i visokog profila. Bitaka ima sve više. Jedino što fali je da netko napravi kvalitetan RTS-RPG-FPS dostojan imena Game of Thrones.

11 godina
offline
Re: Danas je dan!
4mal kaže...

tko ovo jos gleda imho

 vidis ja nisam nikada ni gledao ni vidio i aktivno pazim da niti ne ugledam :)

10 godina
offline
Danas je dan!

Nisam baš gledao i pratio ovaj GoT, osim kada sam gledao neke skraćene scene na jubitu.

Al' imam simpatiju prema ljudima koji su zaljubljeni u ovakvu tematiku, te mislim da je tekst na mjestu.

Netko voli ovako nešto, a netko westerne.

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2016 13:09 (PzKpfw).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Danas je dan!
LudaRajcica kaže...

 vidis ja nisam nikada ni gledao ni vidio i aktivno pazim da niti ne ugledam :)

 Bitno je samo da se pljuje, jel?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Danas je dan!

Odlicna serija, prepuna vaznih likova od kojih svaki moze bit bas vas najdrazi, a u isto vrijeme svaki od njih moze umrijeti u bilo kojem trenutku.

 

Sama serija je neka vrsta preslike srednjeg vijeka u Europi i jedan realni, nihilisticki prikaz svijeta i plemstva pomijesanog sa fantasy elementima.

A+.

 

Jedva cekam. ^_^

- Psiho246
Moj PC  
13 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice