Dokumentarac o CERN-u

poruka: 12
|
čitano: 1.674
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dokumentarac o CERN-u".
16 godina
neaktivan
offline
Dokumentarac o CERN-u

Super!

Veliko dostignuće u znanosti!

Sreća ovaj kompletan projekt izgradnje nije skup. A otkriće čestice omogučuje svima nama da puno bolje živimo. Doduše, javnost pojma nema što ovi ZAPRAVO rade dole, ali neka. Uostalom nemogu si ni zamisliti život bez takvog akceleratora.

 
2 12 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
CTN962 kaže...

Super!

Veliko dostignuće u znanosti!

Sreća ovaj kompletan projekt izgradnje nije skup. A otkriće čestice omogučuje svima nama da puno bolje živimo. Doduše, javnost pojma nema što ovi ZAPRAVO rade dole, ali neka. Uostalom nemogu si ni zamisliti život bez takvog akceleratora.

Osjećam sarkazam u tvome postu.

 

Znanost je vrlo bitna, istraživanja su bitna, možda ne za nas direktno, ali ostavljamo rezultate za buduće generacije.

Swedish latin super funk.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
sirka666 kaže...
CTN962 kaže...

Super!

Veliko dostignuće u znanosti!

Sreća ovaj kompletan projekt izgradnje nije skup. A otkriće čestice omogučuje svima nama da puno bolje živimo. Doduše, javnost pojma nema što ovi ZAPRAVO rade dole, ali neka. Uostalom nemogu si ni zamisliti život bez takvog akceleratora.

Osjećam sarkazam u tvome postu.

 

Znanost je vrlo bitna, istraživanja su bitna, možda ne za nas direktno, ali ostavljamo rezultate za buduće generacije.

Potpuno se slažem sa ovim što si odgovorio na moj komentar. Samo, imam osjećaj da iza ove grozno skupe investicije stoji vojska i istraživanja koja imaju upitnu dobrobit za obične ljude.

Nisam siguran da smo potpuno informirani.

Daj Bože da sam u krivu!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
CTN962 kaže...

Super!

Veliko dostignuće u znanosti!

Sreća ovaj kompletan projekt izgradnje nije skup. A otkriće čestice omogučuje svima nama da puno bolje živimo. Doduše, javnost pojma nema što ovi ZAPRAVO rade dole, ali neka. Uostalom nemogu si ni zamisliti život bez takvog akceleratora.

 

srećom da izrada tamo neke motorizirane kočije nije bila skupa, te da nam otkriće rendgenskog zračenja nije omogućilo da svi puno bolje živimo. da, ni ja si ne mogu zamisliti život bez katodne cijevi...

Silence! I Kill You...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
CTN962 kaže...

Super!

Veliko dostignuće u znanosti!

Sreća ovaj kompletan projekt izgradnje nije skup. A otkriće čestice omogučuje svima nama da puno bolje živimo. Doduše, javnost pojma nema što ovi ZAPRAVO rade dole, ali neka. Uostalom nemogu si ni zamisliti život bez takvog akceleratora.

tvoj komentar priliči indexu ili jutarnjem, a ne informatičkom forumu. mislim da ne moram spominjati koliko se para baca uzalud (sportske zvijezde, beskorisni "celebovi") i nitko se ne žali na to, a kada se spomene koliko se uložilo u neki znanstveni projekt, odma se javljaju redneckovi poput tebe i pljuju po nečemu kaj ne razumiju (to zaključujem po tvom komentaru da vojska stoji iza toga). najjači komentar na koji sam jednom naišao je da će sada napraviti higgsovu bombu

 

cern je morao za sve svoje eksperimente razviti novu tehnologiju i riješiti u tom trenutku neriješene probleme te ta riješenja jako često nađu primjenu u industriji. osim toga, WWW je potekao upravo iz cerna.

let's put a smile on that face
16 godina
neaktivan
offline
Dokumentarac o CERN-u

ma sve je to bacanje novca, tako da bi se vojska mogla pohvaliti time da su uspjeli istisnuti higgsov bozon. zamisli, ako su to uspjeli istisnuti iz zraka, šta onda tek mogu iz terorista pri ispitivanju... {#}

Silence! I Kill You...
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
CTN962 kaže...

Super!

Veliko dostignuće u znanosti!

Sreća ovaj kompletan projekt izgradnje nije skup. A otkriće čestice omogučuje svima nama da puno bolje živimo. Doduše, javnost pojma nema što ovi ZAPRAVO rade dole, ali neka. Uostalom nemogu si ni zamisliti život bez takvog akceleratora.

Koji glupan!

Rvat katolik!
16 godina
online
Re: Dokumentarac o CERN-u
CTN962 kaže...
sirka666 kaže...
CTN962 kaže...

Super!

Veliko dostignuće u znanosti!

Sreća ovaj kompletan projekt izgradnje nije skup. A otkriće čestice omogučuje svima nama da puno bolje živimo. Doduše, javnost pojma nema što ovi ZAPRAVO rade dole, ali neka. Uostalom nemogu si ni zamisliti život bez takvog akceleratora.

Osjećam sarkazam u tvome postu.

 

Znanost je vrlo bitna, istraživanja su bitna, možda ne za nas direktno, ali ostavljamo rezultate za buduće generacije.

Potpuno se slažem sa ovim što si odgovorio na moj komentar. Samo, imam osjećaj da iza ove grozno skupe investicije stoji vojska i istraživanja koja imaju upitnu dobrobit za obične ljude.

Nisam siguran da smo potpuno informirani.

Daj Bože da sam u krivu!

 

Kaže Higgs da si u krivu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
no name kaže...

ma sve je to bacanje novca, tako da bi se vojska mogla pohvaliti time da su uspjeli istisnuti higgsov bozon. zamisli, ako su to uspjeli istisnuti iz zraka, šta onda tek mogu iz terorista pri ispitivanju... {#}

And the oscar for the stupidest statement ever goes to...

 

Odakle samo izvlačite gluposti da vojska ima veze s cernom? 

let's put a smile on that face
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 13:52 (whysoserious).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
Pa Švicarska je poznata kao militaristička zemlja, gdje vojska upravlja svim segmentima društva...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
CTN962 kaže...

Super!

Veliko dostignuće u znanosti!

Sreća ovaj kompletan projekt izgradnje nije skup.

Sreća pa svi veliki pomaci u znanosti nisu skupi. Sreća pa svi ljudi razumiju dalekosežne posljedice nekih znanstvenih koncepata koji su još u debeloj fazi istraživanja.

 

Što će nam CERN i znanstvenici tamo, kada i mi ovdje sve to razumijemo bolje od njih?

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dokumentarac o CERN-u
whysoserious kaže...
no name kaže...

ma sve je to bacanje novca, tako da bi se vojska mogla pohvaliti time da su uspjeli istisnuti higgsov bozon. zamisli, ako su to uspjeli istisnuti iz zraka, šta onda tek mogu iz terorista pri ispitivanju... {#}

And the oscar for the stupidest statement ever goes to...

 

Odakle samo izvlačite gluposti da vojska ima veze s cernom? 

 

vjerojatno na istom mjestu na kojemu ti izvlačiš smisao za humor, razumjevanje ironije ili razumjevanje pročitanog... ili možda crpimo sa različitih mjesta?

Silence! I Kill You...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice