Domene .google i .lol?

poruka: 13
|
čitano: 2.596
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Domene .google i .lol?".
14 godina
offline
Domene .google i .lol?

.lol još i može, ali su .youtube i .google definitivno predugački za TLD

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
23 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Domene .google i .lol?

.lol za humor i meme stranice?

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Domene .google i .lol?

Po meni je glupo imati 1000 domena. .com je po meni zakon, .lol bi moglo za humor i no name stranice.

Arian RIčko
12 godina
neaktivan
offline
Domene .google i .lol?

9gag.lol

KUPUJEM LOGITECH DRIVING FORCE GT!!
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Domene .google i .lol?

Da je imati 185.000 dolara viška, pa registrirati tld i pokloniti jednom forumu domenu na tom tld-u:

4.chan

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Domene .google i .lol?

Moje mišljenje je da bi svaki "skup" nekih web stranica tipa (stranice za glazbu, posao, razonodu,zabavu) trebao imati svoju domenu po kojoj će se npr stranica za glazbu npr. .music razlikovati od npr stranice za posao npr.  work

 

Ali bi recimo bilo zanimljivo vidjeti youtube.yt

                                                     facebook.fb

                                                     ...........................itd

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Domene .google i .lol?

banane3kn.konzum

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
29 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Domene .google i .lol?
power_user kaže...

.lol još i može, ali su .youtube i .google definitivno predugački za TLD

Browseri su danas pametni i pamte ono što i ne bi mi sami htjeli tako da mi nije jasan tvoj post nikako.

Upisavši neku adresu koja je recimo na .youtube , sam browser ti da suggestion oslobodivši te tipkavanja 3 , 4 slova više.Mislim da je to dobra ideja a siguran sam da si ti u krivu. Nije baš da je sve novo ZLO. Baš me zanima da li bi u doba uvođenja domene .com predložio samo.c jer je lakše za upisat. Upoznaj browser koji koristiš , on ti je prijatelj.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 0:32 (nik_02).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Domene .google i .lol?
SupremeCommander kaže...

domaćebanane3kn.konzum

 

fixed

ko treći tita liječi
14 godina
offline
Re: Domene .google i .lol?
nik_02 kaže...
power_user kaže...

.lol još i može, ali su .youtube i .google definitivno predugački za TLD

Browseri su danas pametni i pamte ono što i ne bi mi sami htjeli tako da mi nije jasan tvoj post nikako.

Upisavši neku adresu koja je recimo na .youtube , sam browser ti da suggestion oslobodivši te tipkavanja 3 , 4 slova više.Mislim da je to dobra ideja a siguran sam da si ti u krivu. Nije baš da je sve novo ZLO. Baš me zanima da li bi u doba uvođenja domene .com predložio samo.c jer je lakše za upisat. Upoznaj browser koji koristiš , on ti je prijatelj.

Bez brige, znam što koristim i za ni jednu stranicu ne upisujem više od 3 slova, ali nisam uvijek doma na svom kompu u svom browseru. Ponekad moraš i diktirati preko telefona, napisati u SMSu na dummyphoneu i sl. A i čudno mi izleda kada je domena duža od adrese stranice(zamisli www.bug.magazine)

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
neaktivan
offline
Domene .google i .lol?

korupcija.hdz

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Domene .google i .lol?
alexspalato kaže...

korupcija.hdz

izlazizkrize.lol

16 godina
offline
Domene .google i .lol?

tro.lol

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice