Drugarstvo u doba dislajka

poruka: 40
|
čitano: 8.849
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Drugarstvo u doba dislajka".
15 godina
neaktivan
offline
Drugarstvo u doba dislajka

Covjece tolko teksta o opciji dislajk na fejsbuku. Koja hrpa gluposti nebitnih.

Moj PC  
16 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Drugarstvo u doba dislajka

Imao sam slučajeve da su mi ljudi koje osobno poznam brisali komentar ispod slike/obavijesti ako im se nije sviđalo ono što sam napisao. Takve sam instant micao sa liste iako smo privatno bili dobri...

Freak Show Inc.
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
moderator
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
mislav_01 kaže...

Covjece tolko teksta o opciji dislajk na fejsbuku. Koja hrpa gluposti nebitnih.

 Iako trivijalna, meni je ova temica daleko zanimljivija od Appleovih plastičnih điđa oko kojih sam mega uspješno trolao zadnja tri dana.

Dislajk je jedan od mini načina na koje se digitalna tehnologija i njena primjena "down the line" odražava na naše stvarne živote, međusobnu komunikaciju i, ono, život kao takav, iskustvo bivanja čovjekom.

Appleova sranja su samo precjenjeni komadi plastike, za stvarnu namjenu ništa bitnija od istih takvih proizvoda generaciju prije, ili nekog drugog proizvođača. (Znam da pretjerujem ali bitna je poanta.)

Osobno me daleko više zanimaju načini na koje tehnologija transformira iskustvo života, nego razlike između dva modela mobitela, pa mi je shodno tome Dislike interesantnija tema od zadnje Appleove objave. Većina čitatelja BOL-a su na nižoj evolucijskoj grani, zanima ih Apple, i trolati ih je toliko lako da ni ne predstavlja izazov. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Zli Luđak kaže...

  Dislike interesantnija tema od zadnje Appleove objave. 

Dislike = iskustvo bivanja čovjekom.

Nemreš bilivit.

 

Papir (ekran) svašta trpi.

16 godina
offline
Drugarstvo u doba dislajka

Hmm, di je dislike za ovaj članak?

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Zli Luđak kaže...

Većina čitatelja BOL-a su na nižoj evolucijskoj grani, zanima ih Apple, i trolati ih je toliko lako da ni ne predstavlja izazov. 

 Ovo se može isprati samo jednom pokajnički iskrenom isprikom. Pa zar tako na svoju klijentelu, vrijedne čitatelje, klikače reklama, potencijalne kupce papirnatih izdanja, pretplatnike, pa zar tako na svoje fanove koji bi danas sutra ustali u obranu svog najdražeg časopisa odnosno portala u slučaju nekakve agresije..

16 godina
offline
Drugarstvo u doba dislajka

A joj, teške riječi su pale! :)

Xbox: Muskarcina - PSN: Muskarcina77
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Virty kaže...

A joj, teške riječi su pale! :)

 I pale i nestale

14 godina
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
ante_etna kaže...
Zli Luđak kaže...

Većina čitatelja BOL-a su na nižoj evolucijskoj grani, zanima ih Apple, i trolati ih je toliko lako da ni ne predstavlja izazov. 

 Ovo se može isprati samo jednom pokajnički iskrenom isprikom. Pa zar tako na svoju klijentelu, vrijedne čitatelje, klikače reklama, potencijalne kupce papirnatih izdanja, pretplatnike, pa zar tako na svoje fanove koji bi danas sutra ustali u obranu svog najdražeg časopisa odnosno portala u slučaju nekakve agresije..

  A ti si kao na višoj evolucijskoj grani :))).  To vidimo po  tvom komentaru, dovoljan je :)

16 godina
moderator
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
masada kaže...
Zli Luđak kaže...

  Dislike interesantnija tema od zadnje Appleove objave. 

Dislike = iskustvo bivanja čovjekom.

Nemreš bilivit.

 

Papir (ekran) svašta trpi.

 Ne pravi se glup. Rekao sam da je tema dislajka trivijalna. I jest, trivijalna je do jaja. Ali spada u stvaran život. Teme oko Applea su jednostavno obična glupost. Doduše, ako je to tvoj nivo nitko te ne priječi da odeš odavde i aktivno sudjeluješ na onih par troll tema za poluidiote  

10 godina
suspendiran
offline
Drugarstvo u doba dislajka

Čak je i trolati izuzetno teško uz ovako neinteresantnu temu.

 

Ali skidam kapu na objavljeni članak. Trebalo je nadrobiti par kartica teksta o dislajk gumbu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Mene samo zanima je li procjena tuđih evolucijskih grana sada regularan način komuniciranja na BOLu ili je rezerviran samo za forumsko plemstvo kad se obraća pučanima.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Zli Luđak kaže...

 Iako trivijalna, meni je ova temica daleko zanimljivija od Appleovih plastičnih điđa oko kojih sam mega uspješno trolao zadnja tri dana.

 

E, moram ti neš' reć' - Apple nema nijedan plastičan uređaj u ponudi 

Selling doors, door to door.
12 godina
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
bus kaže...
ante_etna kaže...
Zli Luđak kaže...

Većina čitatelja BOL-a su na nižoj evolucijskoj grani, zanima ih Apple, i trolati ih je toliko lako da ni ne predstavlja izazov. 

 Ovo se može isprati samo jednom pokajnički iskrenom isprikom. Pa zar tako na svoju klijentelu, vrijedne čitatelje, klikače reklama, potencijalne kupce papirnatih izdanja, pretplatnike, pa zar tako na svoje fanove koji bi danas sutra ustali u obranu svog najdražeg časopisa odnosno portala u slučaju nekakve agresije..

  A ti si kao na višoj evolucijskoj grani :))).  To vidimo po  tvom komentaru, dovoljan je :)

Baš naprotiv, nigdje se to ne tvrdi, čak ni između redaka, samo se traži više štovanja prema sljedbenicima i vjernim konzumentima bez obzira na stališ i mentalnu razinu. Budući da to nisi bio u stanju shvatiti iz priloženog, razvidno je da si i ti jedan od ponosnih članova politički nekorektno imenovane skupine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2015 15:55 (ante_etna).
16 godina
moderator
offline
Drugarstvo u doba dislajka

Vama baš fali debilno trolanje o Appleu, čak i na temi koja s time nema veze. Kakvo razočarenje! Danas na BOL Komentar o nečem stotom, lanac idiotizma s Apple temama je prekinut! Oh ne!

Da sam znao da će čitateljske mase biti tako razočarane smislio bi neki Maximum Trolling nastavak.....

Čovjek vam dođe i facu kaže "trolam vas" a vi kažete "OK ali želimo još".

Je li ovo moment u kojem se treba prebaciti na brutalno vrijeđenje vlastitih čitatelja ili još ne?

 
3 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Zli Luđak kaže...

Vama baš fali debilno trolanje o Appleu, čak i na temi koja s time nema veze. Kakvo razočarenje! Danas na BOL Komentar o nečem stotom, lanac idiotizma s Apple temama je prekinut! Oh ne!

 

Fejsbuk i idiotizam idu ruku pod ruku. Samo se začin promjenio, glavno jelo je ostalo isto...

Freak Show Inc.
15 godina
online
Drugarstvo u doba dislajka

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Visak kaže...
Mene samo zanima je li procjena tuđih evolucijskih grana sada regularan način komuniciranja na BOLu ili je rezerviran samo za forumsko plemstvo kad se obraća pučanima.

 Ja znam odgovor, ali rađe ću ti odgovoriti na PM (autor baš ne podnosi kritiku/neslaganje/protuargumente i slično - pa ne bi volio da me zbriše s BOL-a nakon toliko godina...).

Uostalom, i ovaj komentar dana je napisan iz tog razloga: Oleg briše s Fejsa svaki komentar koji mu se ne sviđa (ili je u suprotnosti s njegovim mišljenjem) - zamisli koliko će tek posla oko "administriranja" imati ako mu FB prijatelji počnu dislajkat njegove nedodirljive umotvorine... 

 

16 godina
offline
Drugarstvo u doba dislajka

Da li to znači da će nestati dislike na BUG - ovom forumu? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Drugarstvo u doba dislajka

Oleg je "odlepio". Iskorištavanje mod povlastica do ibera - jel ima tko iz redakcije par mjedenih cojonesa pa da mu zakelji karton, onako ko kerumu pršut na čelo:P

 

 

Hipotetski, da mod dobije crni, bi li to narušilo prostor-vrijeme do te mjere da bi se otvorila nekakva fisura i sve nas progutala?

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2015 18:33 (ElektričnaOvca).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
To bi trebao Miro sankcionisati, posto Oleg vrijedja one koji im donose kruh obojici, a to dugorocno nije pametno.
Iako se slazem generalno s clankom, ova drskost i vrijedjanje citalaca su previse, pogotovo sto doticni nije balavac...
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Drugarstvo u doba dislajka

ugl. da skratimo priču....svi korisnici lajka i dislajka su na nižoj evolucijskoj grani kao i korisnici applea i iphonea...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka

Ne znam... ne bih ja to baš tak primao k srcu. Ak mi netko na forumu veli da sam idiot - valjda ima neke svoje razloge za to. Vjerojatno me takvim vidi, to je njegovo mišljenje -  zašto bi mu netko nabijao neke sankcije zbog toga ili šta već? Jedino je malo njesra ako i ja ne mogu podijeliti svoje mišljenje o njemu bez da mi kažu da ga vrijeđam ili sam off topic :-) - a nekako se čini da je to ovdje slučaj, pa zato stvar malo suxa...

 

Meni osobno ni na fejsu (gdje sam stvarno nekakav "vlasnik" svojeg walla) ne smeta da mi netko kontrira - a pogotovo me na forumu ne pogađaju uvrede stranaca. Odnosno pogađaju me otprilike kao da mi netko kaže da sam moron jer koristim iPad. Odmah si režem žile na najjače! No, to je valjda zato jer sam ja na nekoj trećoj evolucijskoj razini koju čak ni komentator još nije svladao...

 

Btw, ovaj dio o Mirinom sankcioniranju Olega si se ipak samo šalio - nadam se... kaj ne? Miro vjerojatno upravo reže žile jer je "ostao bez kruha"...

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2015 22:31 (Miro S.).
10 godina
offline
Drugarstvo u doba dislajka

ma ja sam za to..

odsada ce se vise paziti sta se stavlja na fb jer ce se bojati da ce skupiti vise dislike-ova nego like-ova...

(Y) xd

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
ElektričnaOvca kaže...

Oleg je "odlepio". Iskorištavanje mod povlastica do ibera - jel ima tko iz redakcije par mjedenih cojonesa pa da mu zakelji karton, onako ko kerumu pršut na čelo:P

 

 

Hipotetski, da mod dobije crni, bi li to narušilo prostor-vrijeme do te mjere da bi se otvorila nekakva fisura i sve nas progutala?

 Da tek čuješ što u redakciji govorim o Apple-loving čitateljima, ne bi mi dao crni karton, nego crna-rupa karton, koji kad dobiješ proguta sve oko tebe baš kako si opisao 

12 godina
offline
Drugarstvo u doba dislajka

O cemu se ovdje tocno raspravlja kada nikakvog dislike gumba (niti ista njemu slicno) nece biti?

WordPress ❤
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Drugarstvo u doba dislajka
OriginalEXE kaže...

O cemu se ovdje tocno raspravlja kada nikakvog dislike gumba (niti ista njemu slicno) nece biti?

 Tema je je li za kvalitetno novinarstvo bitno baratati točnim informacijama ili je dovoljno samo vrijeđati čitatelje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
11 godina
online
Re: Drugarstvo u doba dislajka
Davor kaže...

E, moram ti neš' reć' - Apple nema nijedan plastičan uređaj u ponudi 

 Sto su izbrisali/izbacili iphone 5c ??

Kolko vidim nasi operateri ih jos prodaju/nude u tarifama.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2015 8:25 (Lewis).
15 godina
offline
Drugarstvo u doba dislajka

Osim dislike buttona, facebook bi trebao uvesti i button "Ti si moron". Nekoliko "frendova" IRL stavljaju takva sranja po fejsu da sam ih unfriendao sa istog, a zbog načina razmišljanja kojeg guraju po fejsu, mislim se želim li im uopće biti "prijatelj". Prije facea nisam znao da su nacisti, homofobi, primati i slično... Valjda je lakše istresti "sirove strasti" online nego u četri oka. Istresanje u četri oka vjerovatno ne bi dugo trajalo, brzo bi se pretovilo u istresanje u 2 oka, od kojih jedno ima šljivu.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2015 8:34 (tnakir).
 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice